Zobacz temat - Lakiernik Warszawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Lakiernik Warszawa

Spiro - Czw Lut 27, 2014 12:14
Temat postu: Lakiernik Warszawa
Witam, jak w temacie, poszukuje lakiernika w Wawie lub okolicach co mi auto doprowadzi do perfekcji :)

Dzieki za wszelkie namiary!

gustav.pl - Pią Lut 28, 2014 19:22

Robiłem w ubiegłym roku 2x drzwi + błotnik w poleconym przez kumpla warsztacie. Ogólnie najgorsi może nie są, ale nie dla tych co oczekują perfekcji. Jak cenowo to nie wiem, bo robiłem to z OC.
Później inny znajomy polecał mi ten warsztat. Niestety jeszcze nie zdążyłem ich sprawdzić :???: Prawdopodobnie zrobię to w tym roku.
Natomiast nie polecam tych "magików". Jakieś 2-3 lata temu, na jesieni, robili mi przednią klapę, bo na rancie z przodu pojawiły się 2 lub 3 spore purchle. Już pal licho, że za ten jeden element "powinszowali" sobie 600 lub 650zł, ale po paru miesiącach rdza zaczęła z powrotem wychodzić :cry:

PS
Podobne tematy już były poruszane, musisz poszukać.

maniaq - Sro Mar 05, 2014 15:06

Od Mariusza lakiernik u ktorego robilem gril w ZS i drugie auto. Ogolnie zadowolony jestem, choc lakiernika praca dobrze oceniona moze byc po dluzszym czasie ;) Po lakierownaiu i polerce jak nie nawalil przy malowaniu totalnie, to bedzie wygladac zawsze OK.

numer podesle jak jeszcze jestes zainteresowany

Spiro - Pon Maj 12, 2014 12:57

Witam, w końcu znalazłem lakiernika który maluje profesjonalnie oraz nie nadwyręża portfela :)
Lakiernik mieści się w Raszynie.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany to ze swojej strony polecam - odrestaurował mojego MG.
tel. 22 720 28 17

Jest to Pan który nie robi aut masowo i do każdego bardzo się przykłada.
Terminy co najmniej miesiąc w przód.

Lysack - Pon Maj 12, 2014 13:26

Sam szukam dobrego i przede wszystkim niedrogiego lakiernika, który też przywróci mi auto do porządku :)

Mógłbyś podać tak orientacyjnie co miałeś malowane i ile Cię to wyniosło? Myślę, że mogłoby to dać jakieś rozeznanie zarówno mi jak i innym forumowiczom :)

W moim przypadku będzie to prawdopodobnie malowanie 4-5 elementów i pojechanie bezbarwnym po całości, więc wolałbym znaleźć kogoś kto rozsądnie podejdzie do tematu, żeby nie wydać na lakierowanie więcej niż auto jest warte ;)

Spiro - Pon Maj 12, 2014 15:44

Dzwoń i umów się...tak będzie najlepiej :)
Ja dodam, że jestem bardzo zadowolony z ceny za usługę a pracy było sporo.
Jak chcesz bardziej precyzyjne informacje to na priv.