Zobacz temat - Strona klubowa a status
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Strona klubowa a status

pelson91 - Pią Mar 07, 2014 23:51
Temat postu: Strona klubowa a status
Siemka,

Od kiedy zmieniłem status ponownie na "klubowicz" na stronie głównej nadal widnieję jako "sympatyk". Da się to jakos skorelować z forum i grupą "klubowicze"? Nie wiem czy jakieś opcje strony dostępne dla klubowiczów nie są dla mnie "ukryte"

MaReK - Sob Mar 08, 2014 00:36

Chyba nic nie ma specjalnie więcej niż ma sympatyk ;)
Ale da się to skorelować... potrzeba tylko czasu.

andrew0503 - Czw Mar 27, 2014 10:29

Podepnę się do tego tematu :razz:
Klątwa trwa nadal :evil: Po przygodach z dostępem do poczty, obecnie nie mogę się zalogować na stronie klubowej"Invalid Token". Forum ok., poczta ok. strona klubowa nok. Chyba ktoś mnie nie lubi :(
W IE jest ok, problem tylko w FF

MaReK - Czw Mar 27, 2014 19:23

andrew0503 napisał/a:
W IE jest ok, problem tylko w FF

I tutaj szukałbym problemu ;) W przeglądarce FF.
Ja się natomiast loguje bez problemu i w FF i IE. Więc jeśli Ty w jednej masz dobrze, a w drugiej nie, to podejrzewam problem jakiegoś konfliktu w FF. Na początek usunąłbym profil FF (przenieść w bezpieczne miejsce) i stworzyć od nowa. Jeśli zadziała, to w profilu szukać problemu. Może antywirus jeszcze przeszkadzać oraz program do zapamiętywania haseł np. stickypass czy coś w tym rodzaju.

andrew0503 - Wto Kwi 01, 2014 18:02

MaReK napisał/a:
I tutaj szukałbym problemu ;) W przeglądarce FF.

I tutaj też był problem. Przy okazji ściągnięcia i zainstalowania Partition mastera do FF przyczepił się jakiś dodatek. Po jego wywaleniu wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam i dziękuję :)

sknerko - Czw Kwi 24, 2014 09:55

Ja tez zgłaszam problem ze statusem na stronie klubowej.
InEs - Czw Kwi 24, 2014 10:15

sknerko napisał/a:
problem ze statusem na stronie klubowej


Ja mam ten sam problem :(

Pawkaz - Czw Kwi 24, 2014 10:27

Ja także na stronie widnieje jako sympatyk.
Ale tak jak napisał MaReK to chyba nie ma różnicy w treści, która jest dostępna między sympatykiem, a klubowiczem :wink:

tronsek - Czw Kwi 24, 2014 14:16

Pawkaz napisał/a:
chyba nie ma różnicy w treści, która jest dostępna między sympatykiem, a klubowiczem
W treści ogólnej nie ma, ale jest dział techniczny, tylko dla klubowiczów: https://www.roverki.eu/mu...derby,2/page,1/
pelson91 - Nie Lis 30, 2014 15:15

dobra, minęło już ponad pół roku od mojego zgłoszenia, problem się nie rozwiązał. Szkoda, że jest takie podejście a nie inne do problemu. Z tego co widzę, nie tylko ja mam problem z błędnym statusem na stronie klubowej. Opłaciłem składkę, a widnieję jako sympatyk. Nowy rok się zbliża, nowe składki itd itp może by ktoś dopiął to do końca jak należy?
MaReK - Nie Lis 30, 2014 21:18

Rozwiązałem tymczasowo problem na stronie www :)
Przypominam jednak, że status klubowicza można sprawdzić na stronie https://status.roverki.eu/, a także na forum.

NoPE - Pon Gru 01, 2014 18:28

A dlaczego nie mogę się zalogować na stronę fu, fu, fu?
Kod:
"Błąd
Nazwa lub hasło użytkownika są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta."


Nazwa i hasło na pewno poprawne bo z przepustek podpisuje (roboform). Chciałbym zagłosować na fotky :sad:

MaReK - Wto Gru 02, 2014 20:05

NoPE napisał/a:
A dlaczego nie mogę się zalogować na stronę fu, fu, fu?

Spróbuj teraz.

NoPE napisał/a:
Nazwa i hasło na pewno poprawne bo z przepustek podpisuje (roboform). Chciałbym zagłosować na fotky :sad:

Z jakiejś przyczyny wystąpiłeś dwukrotnie o tym samym nicku w bazie danych użytkowników strony www. To nie jest dopuszczalne, dlatego system uważał, że źle się logujesz.

Pozdrawiam,

NoPE - Wto Gru 02, 2014 22:06

Niestety wciąż błąd.
MaReK - Wto Gru 02, 2014 22:18

W takim razie, dokonaj poprzez forum zmianę hasła. Następnie spróbuj jeszcze raz zalogować się na stronie www.
NoPE - Sro Gru 03, 2014 00:06

Ze zmianą hasła weszło. Dzięki :ok: