Zobacz temat - [r214] lusterka uniwersalne, jak zamontowac, zdemontować.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214] lusterka uniwersalne, jak zamontowac, zdemontować.

marcin.gdansk - Pon Mar 24, 2014 19:58
Temat postu: [r214] lusterka uniwersalne, jak zamontowac, zdemontować.
Czesc, chce zakupić lusterka uniwersalne z kierunkami, i teraz moje pytanie.. Jak zdemontować stare by ich nie uszkodzić ;-) no i jak zamontowac nowe. Chodzi mi o to jak poprowadzic kable do kierunkowskazow?? Tak jak by mozna to prosze wytłumaczyć jak krowie na rowie. Sa to moje poczatki z mechanika ;-)
robsson78 - Pon Mar 24, 2014 20:26

Stare zdemontujesz bardzo łatwo od wewnątrz pojazdu pod osłoną są śruby o ile dobrze pamiętam, nowe nie powiem jak zamontować bo nie wiem jaki mają system mocowania. Szczerze mówiąc to nie widziałem jeszcze uniwersalnych.
toksyn - Wto Mar 25, 2014 19:11

Jeżeli chodzi o demontaż lusterek to easy, a jeżeli o mocowanie "uniwersalnych" będzie trzeba wiercić prawdopodobnie :)
grzesieketz92 - Wto Mar 25, 2014 20:30

ja mam takie zamontowane, mogę wrzucić zdjęcia. podpiete są pod kierunki w nadkolach. do lusterk dostajemy adapter do r25, pasuje do karoserii ale trzeba wiercic..
robsson78 - Wto Mar 25, 2014 20:46

Wrzuć kilka fotek chętnie zobaczymy jak to wygląda.
Marc-in - Wto Mar 25, 2014 23:16

Taki mod zalatuje strasznym agro-tuningiem :mrgreen:
Następny krok to lexusy na tył :mrgreen:
Nie rób tego...

marcin.gdansk - Sro Mar 26, 2014 06:48

Żaden agro :-) tylko standardowe lusterka sa tak male, dodoatkowo ruchome .. Same zmieniaja położenie podczas jazdy ;-) ze juz od momentu zakupu planowalem cos zmienić.. A ze dorwalem okazję bo nowy komplet od znajomego kupilem za 20zl to pytam jak to zrobic.. Żadne chromy i inne cyrki, zwykle czarne lusterka. Co do świateł lexusa.. To nie.. Ale reflektory ,,ringi,, moze moze ;-)