Zobacz temat - tegoroczny zlot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - tegoroczny zlot

Krzysiek200 - Wto Maj 06, 2014 21:17
Temat postu: tegoroczny zlot
witajcie drodze Roverkowicze. Chciałbym sie spytaćo kilka rzeczy.:P
Czy aby wejść na zlot musiałbym sie na niego zapisać i wpłacić cóś?
Czy gdybym sie nie zapisał czy równiez mógłbym uczestniczyć w zlocie?
Czy za wstęp osob które sie nie zapisały musza coś jeszcze dopłacić na miejscu?
Czy jest to impreza zamknieta dla obób zapisanych na zlot tylko?

Wiem ze troche to głupie pytania ale pytam gdyz nie moge za dużo czytać forum gdyż mam ograniczony dostęp do neta. Jestem jak wy miłośnikiem tej marki.. Za odpowiedzi będę z góry dziękował> :wink: ;)

kasjopea - Wto Maj 06, 2014 23:01

Zależy wiele od tego, co chciałbyś robić itd. Generalnie sympatycy wnoszą opłatę zlotową w kwocie 70 złotych, a reszta opłat zależy od tego czy nocujesz, jesz itd. Chcemy, aby każdy uczestnik się zapisywał.
Harry - Sro Maj 07, 2014 22:59

a ja mam trochę inne pytania
jak w tym roku bedzie podział samochodów do prób sportowych ?
czy dla osob towarzyszących beda jakies atrakcje/konkursy itd. ? zeby sie nie nudziły?

Sabz - Sro Maj 07, 2014 23:18

Ja osobie towarzyszącej obiecałem zabawę na torze. Jeżeli pozostałe atrakcje będą tak jak na poprzednim zlocie, to nie ma problemu z nudą ;)
Podział również mnie interesuje!

siemion_ - Czw Maj 08, 2014 08:07

Harry napisał/a:
jak w tym roku bedzie podział samochodów do prób sportowych ?


w tym roku będzie podobny podział na kalsę sportową i turystyczną. Dokładny podział z zasadami prób pojawi się w kanale info jak w roku ubiegłym.

Harry napisał/a:
czy dla osob towarzyszących beda jakies atrakcje/konkursy itd. ? zeby sie nie nudziły?


Co roku staramy się przygotować atrakcje dla osób towarzyszących. W Skaryszewie strzelaliśmy z ASG i łuku, w Wawrzkowiźnie były alkogogle, troleje oraz pokaz ratownictwa. W tym roku też już mamy pewne atrakcje zaplanowane, ale jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły na uatrakcyjnienie czasu to zapraszam do kontaktu na pw.

osarro - Czw Maj 08, 2014 22:26

Cytat:
siemion_ napisał/a:
Harry napisał/a:
jak w tym roku bedzie podział samochodów do prób sportowych ?


w tym roku będzie podobny podział na kalsę sportową i turystyczną. Dokładny podział z zasadami prób pojawi się w kanale info jak w roku ubiegłym.


Prosiłbym o podział bardziej z głową a nie według pojemności jak to bywa i jak to bywa na profesjonalnych rajdach.
W rajdach podział na pojemności ma sens i każdy kupując auto do rajdów wybiera z danej pojemności najsilniejszą jednostkę tutaj jesteśmy skazani na nasze autka.
Wiadomo że to tylko zabawa ale wiadomo też że duża część chciała by mieć jakieś szanse w tej zabawie a nie tylko bezsensownie upalać silnik,tarcze i zawieszenie nie mając szans.
Ale do rzeczy do czego pije:
-zamiast podziału na silniki podzielić auta na klasy według osiągów które są przecież ogólno dostępne.

Podział z 23 zlotu i moje uwagi obok :

klasa 1 (klasa turystyczna):

 Rover 100, pojemność silnika 1.1 --------powinno być również 1,4 bez wersji GTI 103 konnej gdyż tylko ona wyraźnie odstaje reszta na poziomie około 10,11 sek do setki więc podobnie do serii 200

 Rover 25/200, MG ZR, pojemność silnika 1.4, 1.6
 Rover 45/400 MG ZS, pojemność silnikia 1.6, 1.8
 Rover 75, MG ZT, pojemność silnika 1.8 (bez turbo) ---------tutaj spore różnice wynikają z samej skrzyni manualnej bądź automatycznej i nie ukrywajmy z gabarytów auta więc 1,8 z turbo i 2,0V6 proponowałbym dorzucić gdyż 2,0V6 ma takie same osiągi jak R200 1,6 a 1,8T w manualnej ciut lepsze ale biorąc pod uwagę ciasny tor i zakręty na pewno R200 będzie szybszy

 Rover 800, wszystkie silniki i pojemności oprócz silnika benzynowego turbo
 Rover 600, wszystkie silniki i pojemności oprócz silnika benzynowego turbo
 Wszystkie samochody z silnikiem diesla o mocy do 115KM---------największa bzdura gdyż R75 z 131 KM katalogowo ma aż 11 sek do setki więc odstaje dość mocno

 Rover 200 coupe Tomcat, pojemność silnika 1.6
 Land Rover (wszystkie modele)

Klasy sportowej nie będę omawiać gdyż analogicznie wynika z klasy turystycznej.
Być może są również jeszcze jakieś drobne niuanse ale wydaje mi się że te są najistotniejsze poza tym nie sprawdzałem każdego modelu według danych technicznych.
Na torze największą rolę ma właśnie przyspieszenie do 100-120 z uwagi że są to zazwyczaj małe tory,to nie tor w poznaniu gdzie jednostki turbodoładowane czy też większych pojemności mogły rozwinąć nieco skrzydła i powyżej setki mogły znacząco lepiej przyspieszać on innych.

To wszystko z uwag do tego tematu i mam nadzieję że może ktoś poprze pomysł ;)

maciej - Pią Maj 09, 2014 07:34

Jeśli coś miałoby być zmienione, to powinien zostać zmieniony podział serii 600 i 800. :)

Wiem, ze teraz to rzadkość, ale kiedyś "flagowe" były 623 (158KM - 8,6s) i 827 (177KM - 9,2) - oba miałem i z przyśpieszeniami powinny być w klasie sportowej. :)
A... No i jest jeszcze 825 (175KM - 8,3s).

Oczywiście zawieszenia tych aut nie są sportowe, ale moce i przyspieszenia odbiegają od średnie jednostek 1.4-1.8 i dieseli. :)

Ja moim "gokartem" ze 115KM, z których część pewnie już uciekła, i tak będę w sportowej, ale gokart to troszkę co innego. ;)

tuners - Sob Maj 10, 2014 08:12

Ooo to ktoś przyjedzie 800mk 1? Mk2 ma czasy powyżej 9sek więc niezbyt oszałamiające zwłaszcza na krążownik który zabawnie będzie wyglądał na torze gdzie z zakrętu w zakręt przechodzi a najdłuższa prosta ma koło 50m xD
maciej - Sob Maj 10, 2014 10:31

Kiedyś była w klubie Mk1 Vitesse (827), ona chyba miała nawet trochę twardsze zawieszenie od serii, ale już jej chyba nie ma. :(
sknerko - Czw Maj 15, 2014 09:57

To ja tez mam pytanie.
Jak to będzie na zlocie z terminami/godzinami? bo plan mam przyjechać w piątek a, że na tor nie mam ciśnienia to bym przyjechał na koniec wyścigów i chciałbym wiedzieć jak to jest zaplanowane godzinowo na zlocie.

siemion_ - Czw Maj 15, 2014 17:24

Planujemy że potrwa to do godziny 18.00. Wizyta na nie będzie składała się z samego ścigania po torze, pojawi się więcej atrakcji w których śmiało też możecie wziąć udział. W okolicy godziny 14.00 przewidziany jest obiad. Więc śmiało możecie pojawić się wcześniej.
sknerko - Czw Maj 15, 2014 19:19

O widzisz a ten obiad to na torze będzie? Jak tak to można by przyjechać do hotelu potem na obiad i jeszcze ten tor zobaczyć :smile: .
siemion_ - Czw Maj 15, 2014 19:22

Obiad na torze, Twój plan może zostać zrealizowany z powodzeniem :)
pelson91 - Pią Maj 23, 2014 21:30

siemion_, te nowe atrakcje typu kręgle itp kiedy się będą odbywać?
kasjopea - Nie Maj 25, 2014 14:00

Wprawdzie nie jestem siemion, ale odpowiem, że głównie w piątek po południu i wieczorem.
kasjopea - Nie Maj 25, 2014 14:01

Słuchajcie, jeśli ktoś mieszka blisko, nie chce spać, nie ma żadnego problemu. Proszę się rejestrować i w uwagach ewentualnie wpisywać, które posiłki byście chcieli.
Senn - Sro Maj 28, 2014 21:01

Coś słaba frekwencja na tegorocznym letnim zlocie. Wydaje mi się, że z reguły było około 50 zgłoszeń.
kasjopea - Sro Maj 28, 2014 22:06

Tak się mają niestety deklaracje i dyskusje do rzeczywistości ;) .
maniaq - Sro Maj 28, 2014 22:43

A duzo planowanego jest upalania na torze, bo bym przytargal drugi komplet na zmiane, bo mi szkoda opon "codziennych"? Tylko jak na jedno kolko po torze, to szkoda zachodu. Jakby mozna bylo wiecej polatac, to chetnie zabiore ten drugi komplet :D
pelson91 - Sro Maj 28, 2014 22:49

maniaq, biorąc pod uwagę ilość zapisanych ludzi można się domyślać, że czasu na śmiganie będzie sporo ;) w Radomiu było dużo aut a i tak pośmigać "poza konkursem" można było ;) sam zresztą jeździłeś to wiesz :P
siemion_ - Sro Maj 28, 2014 22:52

a dużo :)
Sabz - Czw Maj 29, 2014 00:30

Rok temu mieliśmy na prawdę bardzo duzo czasu :)
emes - Czw Maj 29, 2014 19:44

W tym będzie jeszcze więcej z uwagi na słabe zainteresowanie zlotem frekwencja też niska, a dzięki temu "konkurencja" mniejsza i kolejka do przejazdów krótsza. Tor mamy na cały dzień, instruktora na bite 6 godzin a jak będzie trzeba to i więcej, więc zainteresowani pojeżdżawką będą zadowoleni :D
greg-si - Czw Maj 29, 2014 20:01

Tor na cały dzień to znaczy do której?
Fajnie że będzie instruktor :) Mam nadzieję że podejście będzie podobne do tego ze zlotów w okolicach Radomia :)
Planujecie ograniczać tor jakimiś szykanami/bramkami?

Sabz - Czw Maj 29, 2014 20:36

I o której planujecie wyjazd na tor?
Raptile - Czw Maj 29, 2014 20:43

Jazda z instruktorem jest konieczna ?
maniaq - Czw Maj 29, 2014 23:57

Pelson - ja tam sie nie wyjezdzilem w Radomiu specjalnie, no troche rozgrzalem ;) Kamil pokazal za to jak dogrzac opony :D :D :D Wloil mi ponad 2 SEKUNDY !

Siemion - na taka odpowiedz liczylem :twisted:

Greg, z tego co wiem, to jest to tor krotki, gokartowy, wiec i tak pewnie 3 nie zapniesz , to co tu ograniczac :D ;)

Zabol, dla ciebie OBOWIAZKOWA ! Samego nikt Cie nie wpusci :D

tuners - Pią Maj 30, 2014 06:06

Żaba z tego co się dowiadywałem to żeby nie było niespodzianek to mamy Ci 2 wtryski wykręcić i zatkać przewody paliwowe na nich żebyś jakiego numeru nie wywinął :-)
SyntaX - Pią Maj 30, 2014 07:51

Ja juz ładnie klinkierówkę umyłem do podłożenia pod pedał gazu :P
Raptile - Pią Maj 30, 2014 08:55

tuners, od niespodzianek torowych to jestes Ty ;)

maniaq, jak nie bedzie betonowych smietnikow w promieniu 400m to moge jechac sam.

maniaq - Pią Maj 30, 2014 10:58

Zaba bedzie jechal na koncu, bo zadymi caly tor - bynajmniej nie chodzi o palenie laczkow ;) :D

Syntax, zawsze klikierowke mozesz na gaz, ale domontuj koleczka po bokach jak w rowerkach dla dzieci ;)

damiwr - Pią Maj 30, 2014 11:22

maniaq napisał/a:
bo zadymi caly tor
Nie tylko ON DIESEL POWER :D
AndrewS - Pią Maj 30, 2014 14:58

SyntaX napisał/a:
Ja juz ładnie klinkierówkę umyłem do podłożenia pod pedał gazu


a Ty to chcesz go wywalić na dach ??

greg-si - Pią Maj 30, 2014 17:10

maniaq napisał/a:
Greg, z tego co wiem, to jest to tor krotki, gokartowy, wiec i tak pewnie 3 nie zapniesz , to co tu ograniczac :D ;)

Radom to też gokartowy tor a jednak były jakieś wydumki żeby spowolnić nas na torze.
A tak na marginesie Radom 820m a Wyrazów 1200m.

Satyavan - Pią Maj 30, 2014 18:04

Ciekaw jestem bardzo tego toru i jak najbardziej chce przetestować swoje "umiejętności" prowadzenia auta. :P
maniu48 - Pią Maj 30, 2014 18:09

Tym razem nie wygram :-|
pelson91 - Pią Maj 30, 2014 22:49

maniu48, ja też nie. nie będe się spinał bo szkoda mi trochę opon, poza tym nie mam zaufania do mojego auta w tak ekstremalnych sytuacjach. R400 mogłem zapierniczać ale r75 przejadę się rekreacyjnie ;)
maniaq - Pią Maj 30, 2014 23:07

AndrewS - ale jak mozna wywalic auto majac cegle POD pedalem gazu >? ;)

Chlopaki cos wam rurki miekna :P Kazdy nie chce wyrgywac, a ja chetnie powalcze :D Co nie znaczy, ze wygram :D

Raptile - Pią Maj 30, 2014 23:08

maniu48 napisał/a:
Tym razem nie wygram


Lubie to ! :D

Senn - Pią Maj 30, 2014 23:22

Co tu się spinać. Może Kuba przyjedzie i Yarisem wszystkich objedzie ;)
maniaq - Pią Maj 30, 2014 23:54

wszystko dla zabawy :D Ja tam lubie poupalac i tyle ;) Trzeba wiedziec co sie chce w zyciu robic - ja upalac :D

PS. mowimy o samochodach :D

AndrewS - Sob Maj 31, 2014 23:22

maniaq napisał/a:
AndrewS - ale jak mozna wywalic auto majac cegle POD pedalem gazu


nie takie fury poległy na teście łosia :razz:

Brt - Nie Cze 01, 2014 20:51

mnie nie będzie ... macie szansę :P ;)
pelson91 - Wto Cze 03, 2014 19:18

jest już może plan "zajęć" zlotowych? ;) interesuje mnie mniej więcej około ktorej godziny meldujecie się w piątek na Torze Wyrazów ;) prawdopodobnie przyjadę bezpośrednio tam. Chyba, że muszę najpierw być w ośrodku w Poraju...
Sabz - Wto Cze 03, 2014 21:05

No waśnie też liczę na takie info. Chcemy przyjechać w piątek nad ranem do ośrodka, tylko na tyle wcześnie aby trochę odpocząć po trasie. Dlatego poraz drugi pytam, o której wyjeżdżacie na tor?
siemion_ - Wto Cze 03, 2014 22:47

Wyjazd z ośrodka planujemy wstępnie o godzinie 10.00. A emes najprawdopodobniej będzie już na torze o 8.00
Sabz - Sro Cze 04, 2014 18:39

Cholera, mam 4 godziny na przyjazd ze Szklarskiej. Challenge accepted :twisted:
SyntaX - Sro Cze 04, 2014 19:07

Z mojej strony jak co roku zapewnione będzie zaplecze serwisowe w postaci profesjonalnego zestawu kluczy YATO 2 kobyłek i zestawu do lutowania.
Będę jechał na "wczesne rano" tak by byc w okolicy piątkowego śniadania pod hotelem.
Czy ktoś może podać dokładny adres z ulicą i punktami GPS.

kasjopea - Sro Cze 04, 2014 19:39

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe "Poraj"

ul. Wojska Polskiego 79

Jastrząb k. Poraja

42-360 Poraj


GPS:

X - 309950,3; Y - 514813,48

N - 50*39'22, 95"; E - 19*12'34,66"

SyntaX - Pią Cze 06, 2014 11:21

Dziękować dobra kobieto :mrgreen:
Satyavan - Sro Cze 11, 2014 16:48

Ktoś jeszcze oprócz mnie i Emesa wyrusza z Wrocka w czwartek ?
maniu48 - Sro Cze 11, 2014 19:09

A to tak na piątkowy wieczór co by nie zagryzać samymi czipsami ;)
pelson91 - Sro Cze 11, 2014 19:11

maniu, ale przecież się na nim nie zmieścisz :rotfl: ;)
maniu48 - Sro Cze 11, 2014 19:37

Dlatego wlasnie kupiłem taki mały
Satyavan - Sro Cze 11, 2014 20:14

maniu48 napisał/a:
Dlatego wlasnie kupiłem taki mały

:hahaha:
Hehe nie powiem.. można sobie poprawić humor po zrypanym dniu. :P

tuners - Sro Cze 11, 2014 20:57

SyntaX napisał/a:
Z mojej strony jak co roku zapewnione będzie zaplecze serwisowe w postaci profesjonalnego zestawu kluczy YATO 2 kobyłek i zestawu do lutowania.
Będę jechał na "wczesne rano" tak by byc w okolicy piątkowego śniadania pod hotelem.
Czy ktoś może podać dokładny adres z ulicą i punktami GPS.



Syntax oby nie taki jak ostatnio :-P ja w tym roku też postaram się ratować sytuację w razie w już może nie tylko moją :-) . Heh

Harry - Sro Cze 11, 2014 23:19

tuners napisał/a:
Syntax oby nie taki jak ostatnio :-P ja w tym roku też postaram się ratować sytuację w razie w już może nie tylko moją :-) . Heh

to kup półosie całe najlepiej :razz:
ja moge wziąć do r65 :P

SyntaX - Sro Cze 11, 2014 23:49

Taki oto zestawik:
http://allegro.pl/108cz-k...4285096718.html
Do tego komplet kluczy płasko oczkowych GEKO 6-22mm
Kombinerki i inne duperele typu opaski po kilka śrubek itp.
Wezmę też klucz dynamometryczny

tuners - Czw Cze 12, 2014 06:21

Harry biorę 2 półośki zapasowe sprzęgło z dociskiem zapasowy komplet wtrysków i takich tam pare szpeców od napraw tymczasowych :-)
Brt - Czw Cze 12, 2014 09:19

To może jakaś pokazowa akcja naprawy HGFa na czas :P ... nie ma sie co rozdrabniać :D ;)
Adrian - Czw Cze 12, 2014 10:01

To trzeba jeszcze oprawce_1978 zaprosić, by ładnie głowicę splanował na chodniku jakimś. :D
SyntaX - Czw Cze 12, 2014 10:18

E tam kielnie wezmę i ładnie się podrówna :mrgreen:
maniu48 - Pią Cze 13, 2014 12:21

Ja nie wiem jak wy wszyscy admini i organizatorzy załatwiacie tą pogodę. Mi udalo sie zamówić takie coś
pelson91 - Pią Cze 13, 2014 12:22

elegancko :)
kasjopea - Pią Cze 13, 2014 13:15

Dla zainteresowanych: ręczniki w pokojach są ;) .
SyntaX - Pią Cze 13, 2014 14:13

O widzisz bo się doczekać nie mogę i już dziś walizek zacząłem pakować :mrgreen:
Lysack - Pon Cze 16, 2014 21:19

Mam takie pytanie. Właśnie okazało się, że mój wyjazd za granicę się odrobinkę przesunął i wyjeżdżam w piątek.

Czy jest sens, żeby się pojawić ze swoim BRMkiem tylko w czwartek? Czy jest w ogóle taka możliwość, skoro nie zapisałem się wcześniej?

Na atrakcje nie liczę, po prostu chciałbym pooglądać sobie inne roverki, pokazać się ze swoim, dopytać osoby znacznie bardziej zaawansowane w dopieszczaniu aut co mógłbym jeszcze zrobić ze swoim, a także chętnie skorzystałbym z hamowni jeśli będzie taka możliwość i... nie wiem czy już będzie, ale po prawie dwóch miesiącach chętnie odebrałbym swoją legitymację klubową i klubowy znaczek - już zrobiłem miejsce na klapie :P

pelson91 - Pon Cze 16, 2014 21:25

hamownia będzie w piątek i kosztuje 50zł ;)
Lysack - Pon Cze 16, 2014 21:33

No właśnie słyszałem o atrakcyjnej cenie hamowni, ale na nocleg się nie szykuję, bo prawdopodobnie po zlocie tylko wracam do domu, żeby zmienić auto i jadę prosto do Holandii...

A już myślałem, że wspomogę kogoś współpracującego z klubem samemu przy tym oszczędzając, zamiast płacić drugie tyle jakiemuś losowemu warsztatowi :) Miałem nadzieję, że będzie przez cały czas trwania zlotu.

Tak czy siak chętnie przyjadę się przywitać, jeśli jest taka możliwość :D

siemion_ - Pon Cze 16, 2014 22:22

wpadaj, już robię Ci identyfikator :)
Markzo - Sro Cze 18, 2014 05:45

Bardzo żałuję, że nie możemy wziąć udziału w zlocie :( pozostaje mi tylko życzyć wszystkim miłej zabawy ;)
Senn - Sro Cze 18, 2014 19:03

Markzo, nie podoba mi się że od dawna nie przyjeżdżasz na zloty. Tym bardziej, że swojego ZSa Ti nie zaprezentowałeś na forum ogólnym :)
Markzo - Sro Cze 18, 2014 19:31

Senn napisał/a:
Markzo, nie podoba mi się że od dawna nie przyjeżdżasz na zloty.

W tym roku niestety finanse nie pozwalają, do tego kończe studia, 27 mam obronę i staram się o zatrudnienie... nie się tego pogodzić...

Senn napisał/a:
Tym bardziej, że swojego ZSa Ti nie zaprezentowałeś na forum ogólnym

auto było opisane w dziale "Tuning mechaniczny", czemu temat zostął zamknięty łatwo się domyśleć ;)

Senn - Sro Cze 18, 2014 21:02

Markzo napisał/a:
auto było opisane w dziale "Tuning mechaniczny", czemu temat zostął zamknięty łatwo się domyśleć


Ja się nie domyślam, a jeśli chodzi o forum ogólne to mam na myśli właśnie zlot bo słowo pisane nie odda wrażeń na żywo :)
Markzo powodzenia na obronie!

pelson91 - Sro Cze 18, 2014 22:13

ja się bronię 9 lipca :p
Markzo - Sro Cze 18, 2014 23:00

Senn napisał/a:
Ja się nie domyślam,

hejt i pitolenie ludzi, nie mających pojęcia o czym piszą ;) a ja już wyrosłem z potrzeby doceniania się przez prezentacje ZS-T choćby tu ;)

Senn napisał/a:
a jeśli chodzi o forum ogólne to mam na myśli właśnie zlot bo słowo pisane nie odda wrażeń na żywo

https://www.youtube.com/watch?v=q7Hw5TjF6SA proszę ;)

Senn napisał/a:
Markzo powodzenia na obronie!

nie dziękuję ;)

[ Dodano: Sro Cze 18, 2014 23:00 ]
pelson91 napisał/a:
ja się bronię 9 lipca

powodzenia brodaczu :D

Remigiusz - Sro Cze 18, 2014 23:54

Ja tez życzę miłego zlotu nie popsujcie za dużo :)

Udanej zabawy i może się uda innym razem wpaść.

Pozdrawiam z Włoch :)

Precello - Pon Cze 23, 2014 12:03

ooo jak hamownie mieliscie za 50zl totez bym sie pisal ale kasa nie pozwala :D
Jak znajde prace i ustabilizuje sie :P to na zlot tez pojade bo chcialbym :)
Jazda roverkiem(MGZS180v6) to fajna sprawa i od jego zakupu za kazdym razem ciesze sie jeżdzeniem nim :) ...bo w moim guście jesli chodzi o caloksztalt i osiągi na drodze :)
... lubie jeżdzić za bmk'ami :D szczegolnie bialymi :D a ostatnio zdaza sie hehe

SyntaX - Pon Cze 23, 2014 12:47

Mam gorącą prośbę.
Jeśli ktoś ma na fotkach mojego landka prosze o przesłanie na landroverowy@gmail.com
Po powrocie do domu okazuje się że nie mogę odczytać karty pamieci z aparatu :-| :sad: :|
W ogóle skrzynka pojemna to fotki zabytków tez możecie mi posłać i jakieś fotki z toru

sknerko - Pon Cze 23, 2014 12:54

SyntaX spróbuj tym http://www.dobreprogramy....dows,12758.html mi udało się w ten sposób kilka kart odczytać szczególnie tym narzędziem do odzysku foto
SyntaX - Pon Cze 23, 2014 12:57

Jak to mówią nadzieja umiera ostatnia :wink:
Dzięki będę działał - teraz śmigam do Wielunia bo jeden z Landków naszych kolegów jest po ostrym analu i trzeba mu pomóc dojść do siebie :-|

Ciufa - Pon Cze 23, 2014 21:17

Precello napisał/a:
lubie jeżdzić za bmk'ami

taka atrakcje na zlocie w tym roku tez mielismy, kto chciał mógł za mną jechać :D

Satyavan - Pon Cze 23, 2014 23:54

Jakby ktoś chciał, napstrykane fotki z toru.

https://plus.google.com/photos/102472848500360309964/albums/6028215952562173441

kasjopea - Wto Cze 24, 2014 09:27

Satyavan to teraz wybierz kilka fajnych i ślij do kalendarza.
maniaq - Wto Cze 24, 2014 10:57

Ja podesle jedna mila DLA mine fote. :-)
PS.pisane z tableta :-) ;-) :-D

MaReK - Wto Cze 24, 2014 11:37

Wygrałeś tylko dlatego, że mnie nie było, a Kuba znowu przyjechał jakimś dziadkowozem ;)
damiwr - Wto Cze 24, 2014 12:12

maniaq nie dość że wygrał to jeszcze jedna ręka auto podnosi a druga koło dokręca jak pudzian :D

https://lh6.googleusercontent.com/-7fU64KFI9Fo/U6iKmfbszdI/AAAAAAAAAWU/aZIJnpw5xdM/w1427-h951-no/DSC_0411.JPG

SyntaX - Wto Cze 24, 2014 13:11

Przecież w tej reklamie to maniaq podnosił auto tylko robili na blueboxie i go wycieli by Pudzian siary nie miał na mieście.
Satyavan - Wto Cze 24, 2014 16:44

kasjopea napisał/a:
Satyavan to teraz wybierz kilka fajnych i ślij do kalendarza.

Hmm no nie wiem, wyboru zbyt dużego nie ma w tych fotkach co wyszły, ale postaram się coś wybrać. ;)

damiwr - Wto Cze 24, 2014 21:36

moich te troszeczkę :

https://plus.google.com/114407011713957520293/posts/ZwSWhUfGf15

mlody975 - Wto Cze 24, 2014 23:35

to i ja sie podziele swoimi fotkami :D :

https://plus.google.com/112762203863945411817/posts/2syudJG5Lwc

maniu48 - Sro Cze 25, 2014 11:20

No to jak tu wrzucamy to ok:
https://plus.google.com/u/0/photos/118213449827442241271/albums/6027763400666943761?authkey=CJeykf-8-JuaBw

kasjopea - Sro Cze 25, 2014 12:53

Słuchajcie, na pewno niedługo pojawi się na stronie relacja ze Zlotu autorstwa Yen, ale jeśli ktoś ma ukryty talent literacki i chciałby przedstawić wydarzenia na Zlocie ze swojej perspektywy, to proszę się nie krępować i płodzić artykuły :mrgreen: .
Sabz - Pią Cze 27, 2014 06:27

Z racji tego, że skończyłem uploadować filmy tak, wreszcie), to zapraszam Was na mój kanał jutube: https://www.youtube.com/c...4HbFMoJA/videos
Znajdziemy w nim między innymi: Największego bąka zlotu, projekt subaru z ocenzurowaną dupą Rapa, bladą Kasjo, moje 2 przejazdy, woziduping pelsona i calutkie rozdanie nagród!
Miłego oglądania i have fun! :mrgreen:

kasjopea - Pią Cze 27, 2014 10:42

No i wszystko jasne, taśmy prawdy ujawniły, kto mi tyłek obrabia za plecami :razz: .
damiwr - Pią Cze 27, 2014 11:15

kasjopea napisał/a:
kto mi tyłek obrabia za plecami :razz: .


Wszyscy bo zarząd jest zawsze na czele ;] za co dziękujemy ...

pelson91 - Pią Cze 27, 2014 14:42

kasjopea, a gdzie ten tyłek ma być? :D
kasjopea - Pią Cze 27, 2014 17:47

pelson91 ;>
Ciufa - Pią Cze 27, 2014 20:16

i pare filmów z toru https://www.youtube.com/user/ciufciaaaa/videos
maniaq - Sob Cze 28, 2014 00:49

Dzieki Ciufa za sznurek do filmow :mrgreen:
SyntaX - Pon Lip 07, 2014 11:52

Ma ktoś może fotki na których jest mój Landek mógł by wstawić. Niestety nie udało mi się odzyskać zdjęć z karty pamięci
pelson91 - Pon Lip 07, 2014 11:54

sam se znajdź ;] linki są podane, na stronie klubowej też są, więc wykaż się!
SyntaX - Pon Lip 07, 2014 12:11

Właśnie o to chodzi że jest tylko na 2 fotkach i to niezbyt widoczny dlatego napisałem bo może ktoś jeszcze ma w "nieupublicznionych" archiwach :mrgreen:
Harry - Pon Lip 07, 2014 22:48

SyntaX,
podaj maila to wyśle, ale on jest w tle

SyntaX - Pon Lip 07, 2014 22:56

landroverowy@gmail.com
Harry - Nie Sie 24, 2014 18:21

czy wiadomo kiedy będzie zlot jesienny? tzn. w jakich dniach ?
MaReK - Nie Sie 24, 2014 23:17

pewnie piątek, sobota i niedziela :)
Harry - Pon Sie 25, 2014 18:43

ok, dzieki :mrgreen: nie wiedziałem ;)
dokos9 - Pon Wrz 15, 2014 16:12

przyłączam się do pytania kolegi wyżej ;p też chciałbym znać jakieś konkretne info o zlotach jesiennych, w mazowieckim coś ktoś wie czy inne województwa? ;p dajcie znać jak będziecie wiedzieć coś konkretnego ;)
Aga - Pon Wrz 15, 2014 16:51

w tym roku zlotu jesiennego chyba nie będzie
hi hi h i

Asia_MG-ZT - Pon Wrz 15, 2014 19:25

ja słyszałam że zlot jesienny ma się odbyć :) więc bądźmy dobrej myśli :)
MatiNitro - Pon Wrz 15, 2014 19:37

Wkrótce pojawią się informacje na temat daty i miejsca. Zlot będzie :) cierpliwości ;)
Satyavan - Pon Wrz 15, 2014 19:47

Pogoda jeszcze całkiem sympatyczna, trzeba korzystać. :)
MaReK - Wto Wrz 16, 2014 09:37

Będzie połączenie zlotu jesiennego ze zlotem letnim ;)
tuners - Wto Wrz 16, 2014 14:52

Czyli w marcu na plycie poslizgowej zawody sportowe xD
dokos9 - Wto Wrz 16, 2014 17:53

noooo to bardzo się cieszę, że będzie zlot, w tym roku wreszcie mógłbym spokojnie się na taką imprezę wybrać bo jestem na miejscu więc tylko teraz czekajmy na konkrety :D no i trzymajmy kciuki żeby pogoda się nam nie zabrała :D
Lysack - Czw Wrz 18, 2014 12:45

ehh... zlot akurat w dniu, kiedy już mam inną imprezę na którą jeżdżę co roku (w Krakowie).

Szkoda, że nie dało się zorganizować tydzień później, bo słyszałem, że takie wzmianki tez się przewinęły.

I znowu na ogólnopolskim mnie nie będzie...

No to trzeba będzie się przygotować na letni - wtedy już zapewne będę mógł zaprezentować auto w pełnej krasie ;)

Vigoslaw - Czw Wrz 18, 2014 13:01

To zapraszam do Trójmiasta! :mrgreen:

Teraz, to ja mam blisko, po podróżach Toruń, Bełchatów :razz:

Pozdrawiam,

V.

MatiNitro - Czw Wrz 18, 2014 13:20

z gór nad morze :) to odmiana :D
maciej - Czw Wrz 18, 2014 14:45

Cholera, mi by pasowało tydzień wcześniej... :(
Ale coś się wykombinuje. ;)

slax - Czw Wrz 18, 2014 19:44

A są jakieś konkrety co do jesiennego zlotu, data miejsce dokładne?
emes - Czw Wrz 18, 2014 19:51

Zapraszamy do kanału info: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=96082
AndrewS - Czw Wrz 18, 2014 20:01

uuuu niestety w tym terminie bede na mazurach :evil:
slax - Czw Wrz 18, 2014 21:04

dziex, a jakiś program czy coś w ten deseń?
emes - Czw Wrz 18, 2014 21:49

slax, będzie jak będzie domknięty i potwierdzony.
Rezerwuj termin, załatwiaj urlop - bez tego program do niczego nieprzydatny :P

dorotamax1 - Pią Wrz 19, 2014 20:15

A gdzie miał by się odbywać ten zlot w Gdańsku??
emes - Pią Wrz 19, 2014 20:26

dorotamax1, o co konkretnie pytasz?
Markzo - Pon Wrz 29, 2014 07:05

Czy na piątek są przewidziane jakieś atrakcję? Czy meldując się w sobotę rano traci się coś? poza integracją ofkors :)
slax - Pon Wrz 29, 2014 07:14

Ja raczej nią dam rady podjechać na sobotę, chyba nie załatwię wolnego... podjechał bym w piątek lub niedzielę chociaz się przywitać, jak w takim wypadku wygląda sprawa rejestracji? Mogę uregulować wszystkie płatności na miejscu, czy rejestrować się normalnie jak wszyscy?
emes - Pon Wrz 29, 2014 07:23

Markzo, w piątek atrakcją główną jest integracja :) Wystawianie samochodów i atrakcje w Trójmieście będą w sobotę. Atrakcje fakultatywne dla chętnych w niedzielę.
W razie potrzeby - harmonogram dostępny jest na stronie zapisów: https://roverki26.syskonf.pl/program

slax, rejestruj się normalnie tak jak wszyscy :)

slax - Pon Wrz 29, 2014 07:35

emes napisał/a:
slax, rejestruj się normalnie tak jak wszyscy
a czy opłatę uiszczam tez tak jak wszyscy, bo prawdopodobnie bylibyśmy tylko w piątek wieczorem na kolacji i prezentacji...
Markzo - Pon Wrz 29, 2014 08:10

emes napisał/a:
Markzo, w piątek atrakcją główną jest integracja :) Wystawianie samochodów i atrakcje w Trójmieście będą w sobotę. Atrakcje fakultatywne dla chętnych w niedzielę.
W razie potrzeby - harmonogram dostępny jest na stronie zapisów: https://roverki26.syskonf.pl/program

Oki dzięki ;) w piątek kończę pracę po 15 i wyjazd wtedy to udręka przez korki :/ dlatego jak coś to w piątek po północy i być na rano - stąd pytanie o program ;)

maciej - Pon Wrz 29, 2014 09:02

Markzo, gdzie teraz pracujesz?
W Rzeszowie?

Markzo - Pon Wrz 29, 2014 11:01

Cytat:
Markzo, gdzie teraz pracujesz?
W Rzeszowie?

Maćku - Teknia Automotive Rzeszów ;)

maciej - Pon Wrz 29, 2014 12:38

No to rzeczywiście masz kawał. :(

Patrzyłem na google maps - nawet przez Wiskitki i A2-A1 to 7,5h.
Wczoraj jechałem z Bieszczadów przez Rzeszów do domu i to jednak kawał drogi nie najlepszymi drogami. :)

My ruszymy w piątek koło 16 z Warszawy.

siemion_ - Pon Wrz 29, 2014 12:39

Markzo napisał/a:
Czy na piątek są przewidziane jakieś atrakcję?


W zależności od pogody w planie też jest rywalizacja międzw właścicielami ROVER vs MG. W tym roku modna jest siatkówka, więc jeżeli warunki pozwolą rozegramy mecz piłki siatkowej. W Poraju też graliśmy, drużyna MG prowadziła już 2:0 ale w końcowym efekcie poległa 3:2.
Rywalizacja jak zwykle będzie ostra więc nie czekajcie do soboty tylko przybywajcie w piątek :P

emes - Pon Wrz 29, 2014 14:40

slax, nikomu nie zabronimy wpaść i przywitać się.
Jeżeli nie zamierzasz brać udziału w zlocie a jedynie podjechać i pogadać - nie musisz się zapisywać.

maciej napisał/a:
My ruszymy w piątek koło 16 z Warszawy


To nie czekać tylko klikać zapisy :D

Markzo - Pon Wrz 29, 2014 16:11

Jeszcze obgadam z Elą, jak jej zajęcia się zgrają dobrze to ja bym wziął wolne i w piątek byśmy wyjechali ;)
siemion_ - Pon Wrz 29, 2014 16:46

to podobnie jak ja, w piątek nie pracuję tylko wyruszam z rana. Może się jeszcze uda plaże zaliczyć po obiedzie :P
NoPE - Pon Wrz 29, 2014 20:05

U mnie przepychanka z urlopem od tygodnia. Grożą mi poleceniem służbowym :-|
greg-si - Pon Wrz 29, 2014 20:16

NoPE, urlop na żądnie i nie odbierasz w piątek telefonu ;)
NoPE - Pon Wrz 29, 2014 20:20

Chodzi o to, że musiałbym 3 razy z rzędu na żądanie brać przy poleceniu służbowym. Wiedzą, że mam wyjazd do Gdańska już zapłacony.
Specyfika mojej pracy (przełączenia) wymusza pracę w weekendy.

BlackD - Wto Wrz 30, 2014 11:57

Tak swoją drogą czytając program zlotu to nie przemawia osobiście do mnie i nie wiem czy warto by było jechać. Generalnie to niczym sie nie będzie różnić od mikro zlotu w Zatorze.

Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?

Pawkaz - Wto Wrz 30, 2014 12:02

BlackD napisał/a:
Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?

Z tego co pamiętam było to już kiedyś poruszane na forum.

emes - Wto Wrz 30, 2014 22:19

BlackD napisał/a:
Tak swoją drogą czytając program zlotu to nie przemawia osobiście do mnie i nie wiem czy warto by było jechać.


Nie przemawia i nie wiem czy warto jechać - przemówi, uznasz, że warto i się widzimy albo nie przemówi i uznasz, że nie warto i się nie widzimy. W czymś konkretnie możemy pomóc?

BlackD napisał/a:
Generalnie to niczym sie nie będzie różnić od mikro zlotu w Zatorze.


Możesz rozwinąć?

BlackD napisał/a:
Teraz do zarządu. Czy żeby rozwiązać problem z tym że każdy marudzi o odległość nie można robić zlotow w centralnej Polsce i wtedy każdy by miał do pokonania praktycznie tyle samo?


Jako skarbnik a zarazem członek zarządu dziękuję za informację zwrotną.
Nie zarzucaj mi i pozostałym 14 zapisanym osobom (i tym, którzy mają zamiar się zapisać) marudzenia - żadne z nas nie podniosło takiego głosu.
Co masz na myśli mówiąc, że do centralnej Polski wszyscy mają tak samo daleko?
Wszystko można. Dlatego właśnie tej jesieni spotykamy się w Gdańsku.

maniaq - Sro Paź 01, 2014 11:24

Dziwi mnie marudzenie na dystanse :/ Ja z przyjemnością pojechałbym do Gdańska, pozwiedzał, połaził po plaży itp itd. Najmilej wspominam jesienny w Bieszczadach, bo jesienią to najładniejsze miejsce w Polsce w mojej opinii. To jest forma turystyki i integracji, za każdym razem w innym ciekawym miejscu. Czy na urlop wybieracie miejsce, które jest najbliżej ? Bo mi się wydawało, że właśnie jeździ się tam gdzie nas nie było lub dawno nie było, gdzie jest fajnie i ciekawie.... ale to tylko moje zdanie.

Co do zlotów w centrum polski, to potem słychać marudzenie, że warszawka pod siebie robi zloty :LOL: jakby to była wina tego gdzie leży to miasto. Jakoś osoby z W-wy jeżdżą liczną grupa na KAŻDY zlot, niezależnie od miejsca, często przewyższają liczbę "miejscowych" . Każdy klubowicz czy sympatyk może zaproponować swoją lokalizację i program.

Niestety my z Zouzą w tym roku raczej musimy spasować, bo dziecko za małe jeszcze na takie wojaże :/ Szkoda, bo poza Bełchatowem, do którego na chwile podjechaliśmy tylko, to będzie pierwszy zlot jaki muszę w pełni odpuścić od ... chyba 2007 :/ Wiec ja nie marudzę, tylko wam zazdroszczę, że będziecie mogli się spotkać ! Bawcie się dobrze !

slax - Sro Paź 01, 2014 13:35

No a ja pierwszy raz mam zlot po nosem, i co... Niestety muszę iść na weselicho, nikogo na zastępstwo nie mogę znaleźć... ale na pewno wpadnę się chociaż przywitać i pogadać ;)

[ Dodano: Sro Paź 01, 2014 13:35 ]
maniaq, może Tobie odstąpię, sobie dorobisz ;)

Vigoslaw - Sro Paź 01, 2014 13:43

maniaq,

Nie pękaj z dzieciakiem... byliśmy w Toruniu, jak moja córka miała niecałe 2 miesiące :razz:
Jednak tak obiektywnie, to za dużo się nie pobawisz, jak masz dzieciaka ze sobą :wink:
Pocieszę Ciebie, lepiej już nie będzie :twisted:

Poza tym, masz pełną rację!
Fajnie jest poznawać nowe zakątki Polski.
Osobiście zawsze z Trójmiasta miałem daleko wszedzie, ale zawsze wiedziałem, że zobaczę coś ciekawego...

Pozdrawiam,

V.

maniaq - Sro Paź 01, 2014 14:21

Slax , a co ja mam na weselu robic, w sensie foty ? Nie bawie sie w slubniaki :D Zawsze mozesz szybko w dzien z Roverkami polatac, a potem popoludnie/wieczor wesele ;)

Vigoslaw, tu nie chodzi o to, że z dzieckiem, tylko o wiek... nasza gwiazda tez nie miala bedzie 2 miesiecy. Problemem numer 2 jest jeszcze pies ;) Bilismy sie z myslami, ale rozsadek zwyciezyl :D

slax - Sro Paź 01, 2014 14:52

maniaq napisał/a:
Nie bawie sie w slubniaki
No chyba, że tak ;)
maniaq napisał/a:
Zawsze mozesz szybko w dzien z Roverkami polatac, a potem popoludnie/wieczor wesele ;)
zaczynam już koło południa niestety
Vigoslaw - Sro Paź 01, 2014 15:06

maniaq,

Psa możesz zostawić u mnie :P
z dzieciakiem, nie będę ryzykował :P
Jak masz łóżeczko turystyczne, to możecie spać u nas, na zlot masz dokładnie 20 km ;-)
Jak nie masz łóżeczka, to też Wam pożyczymy :)

Jak jesteś zainteresowany to priv :mrgreen:

Pozdrawiam,

V.

maniaq - Sro Paź 01, 2014 23:28

Dzieki, Vigoslaw, ale to chodzi o ogolne nalozenie sie wielu spraw, po prostu dziecko wygrywa tym razem, bo szczepienia itp itd. Nie wiesz co za psa mamy, bo pewnie bys wolal dziecko - bernenczyk, 5 miesiecy , ale juz kolo 30 kg wagi i mlodziencze adhd :D

Zaluje, ale coz zrobic :/ zycie, to kwestia wyborow....

sTERYD - Czw Paź 02, 2014 00:06

maniaq, To Wy macie Dziecko :o Gratulacje :) To teraz nie tylko ja będę niewyspany ;)

Jak chodzi o marudzenie, to niektórym zawsze niepasuje.

My póki co walczymy z Justyny pracą, bo zanosi się, że nie pozwolą jej w tym czasie wziąć wolnego łikiendu :/ ale mam nadzieję, że się uda.

Vigoslaw - Czw Paź 02, 2014 08:47

maniaq,

Rozumiem, są sprawy ważniejsze... do tego nikt nie ma budżetu z gumy ;-)

Co do psiaka, to by sobie biegał po podwórku z moim. Kumulacja ADHD :twisted:

Trzymajcie się i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze na jakimś zlocie spotkamy się

Pozdrawiam,

V.

pbskarpy - Czw Paź 02, 2014 11:00

Elo. Może będę.
BlackD - Wto Paź 07, 2014 12:17

Emes nie podnoszę głosu tylko stwierdzam fakt że program zlotu wg mnie jest mało ciekawy. Co do odległości to jest najmniejszy problem i tą kwestię pomińmy i nikomu nie zarzucam że kogoś poniosło. Co do zlotu już rozwijam. Zator. Zjeżdżamy sie na rynek do zatora potem na nocleg ognisko piwo rano kremówki i do domu. Od zlotu ogólnopolskiego można by oczekiwać czegoś ciekawszego a wg programu będzie bardzo podobnie. Tyle ode mnie. I żeby była jasność. Do nikogo nie mam żadnego ale. A co do zlotòw w centrum pl to gdzie by nie były to zawsze będzie marudzenie dlatego tą kwestię pomińmy.
siemion_ - Czw Paź 09, 2014 09:19

BlackD napisał/a:
Co do zlotu już rozwijam. Zator. Zjeżdżamy sie na rynek do zatora potem na nocleg ognisko piwo rano kremówki i do domu. Od zlotu ogólnopolskiego można by oczekiwać czegoś ciekawszego a wg programu będzie bardzo podobnie. Tyle ode mnie.


Właśnie "tyle odemnie" to za mało. Napisz konkretnie czego oczekujesz na jesiennym zlocie to na przyszłość poddamy to pod rozwagę.

Zlot jesienny jest typowo integracyjny, trwa tylko "3 dni" ale te dni skracają nam się do piątkowego wieczoru, soboty i niedzielnego poranka a będzie mecz siatkówki, wystawianie aut na Targu Rybnym, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem, atrakcje nabrzeża Gdyńskiego, grill i jeszcze jedna niespodzianka na wieczór i robi się naprawdę ciasno.

Czy program zlotu jest mało ciekawy? To jest indywidualna sprawa. Jednemu podpasuje bardziej drugiemu mniej.

Niemniej jednak zachęcam do zapisania się nawet tych co wpadną nawet na chwile. Dla każdego przygotujemy identyfikator wraz ze smyczką, wlepę oraz materiały zlotowe.

BlackD - Czw Paź 09, 2014 17:16

Siemion już rozwijam. Zlot w Zakopanym był bardzo fajnie zorganizowany. Antywna forma spędzania wolnego czasu jest świetnym pomysłem. A samo zwiedzanie jest spoko ale nie spędzanie całego dnia na chodzeniu grupką po GD jest wg mnie mało ciekawe. Fajnymi rozwiązaniami są np jakieś gokarty całą zgrają lub nie wiem strzelanie wypad na jakiś tor. Bądź co bądź to zlot fanów motoryzacji więc bym coś trochę w tą srronę poszedł ale jak podkreśliłeś jest to indywidualna opinia i każdy ma swoką
maniaq - Czw Paź 09, 2014 22:55

BlackD.... czym sie rozni lazenie po Zakopcu od lazenia po Gdansku ?? tak samo aktywna, a ze miejsce inne, to chyba na plus ? MAsz zwiedzanie okretow, przewodnika co opowie ciekawostki itp.

Tor i tego typu sprawy sa zarezerwowane na zlot letni...

Ja niestety nie dam rady, a bardzo bym chcial byc na jesiennym :/

NoPE - Pią Paź 10, 2014 22:24

No i odpadłem.... Sorky :|
Wdariusz - Sob Paź 11, 2014 10:46

Witajcie! A ja przyjadę choć mam niezły kawałek.Aby pogoda dopisała..Pozdrawiam ;)
kuba137 - Nie Paź 12, 2014 23:15

Ja wybieram się na zlot w Wawy już dzień wcześniej, w czwartek. Mam plan z samego rana w piątek wybrać się na wycieczkę rowerową po wyspie. Jest opracowana niedługa trasa rowerowa, taka na niecały dzień. Przy okazji jest do zobaczenia kilka atrakcji. Nie będę się rozwijał co, zainteresowani zapoznają się sami. A i pogoda ma być sprzyjająca. Dzięki zaangażowaniu siemiona i emesa uzgodniony jest również wcześniejszy nocleg w ośrodku, w którym będziemy się "zlotować".
Co istotne, nie ma problemów z transportem większej ilości rowerów. Mam pojazd do bezproblemowego ich przewożenia i przy okazji oferuję w kabinie miejsce dla jednej osoby.

Więc jest okazja, aby przedłużyć sobie zlot o jeden dzień.

Zainteresowanych zapraszam na priv.

pelson91 - Pon Paź 13, 2014 13:49

kuba137, nie wiedzialem że mam tak bliskiego sąsiada w klubie ;D
siemion_ - Czw Paź 16, 2014 20:32

Ja jutro wyruszam około godziny 8.30. W Częstochowie spotykam się z dziejem i mam nadzieję że trafię też WiktoraCupe. W okolicach Włocławka upolujemy emesa i jesiu. Czy ktoś z Łodzi bedzie jechał w okolicy godziny 11.30?
maniaq - Czw Paź 16, 2014 21:07

O proszę Kuba137 , nie wiedziałem, ze jestem zapalonym roWerowiczem :D Niestety tym razem się nie udało, ale może przy następnym zgadamy się na jakiś wypad 2 kołowy ;)
maciej - Czw Paź 16, 2014 22:18

My ruszamy punkt 16 z okolicy Płocka/Obozowa i lecimy A2-A1-S7, więc jak nie będzie korków, to przed 1930 powinniśmy się meldować w hotelu. :)
sTERYD - Czw Paź 16, 2014 23:17

My wyjeżdżamy koło 10 żeby jeszcze trochę w piątek ponawiedzać :cool:
MARGOS - Pią Paź 17, 2014 00:01

Pierwsza tura z Łodzi (Yennefer+MARGOS, Harry+Eff) wyrusza ok 8:30, po drodze zamierzamy zdobyć Malbork.
II tura - osarro wyrusza po pracy.

maciej - Pią Paź 17, 2014 10:34

Google mówią dokładnie 3h36 minut (3h24 bez korków):

DW580 => DK7/DK8 => S8 => A2 => A1 => S6 => S7 => DW226 => DW501 => Falowa 3 :)

Z ciekawostek google policzyły, że na 424 km mam 412 km jest autostradami (383 km) i drogami ekspresowymi (29 km), a tylko 12,6 km innymi drogami. :D

sTERYD - Pią Paź 17, 2014 11:42

Nie za dobrze wam?
maciej - Pią Paź 17, 2014 15:26

Tobie też w końcu S6 zbudują. ;)
Dobra, wychodzę. ;)
Jeszcze jeden postój i w drogę. :)

greg-si - Pią Paź 17, 2014 19:03

Mam pytanie do miejscowych.
Gdzie najbliżej śródmieścia dobrze umyję samochód? Niestety pogoda się troszkę popsuła i jutro rano pasowałoby lekko zmyć brud po trasie.

Harry - Sro Paź 22, 2014 12:34

dziwni mnie jedno.
Jak są zapisy na zlot to z północy marudzą, że jest za daleko, ale jak jest na ich ziemi to był tylko jeden samochód ( może się mylę )

Vigoslaw - Sro Paź 22, 2014 13:31

Harry,

Było Nas łącznie 4 ekipy, ale tylko ja oficjalnie zapisałem się na Zlot :cry:

p.s. Nikt nie marudził, bo nikt, się tym nie zainteresował...
Starałem się rozpropagować zlot i zrobić jakieś spoty, ale bez odzewu. :neutral:

Wychodzę z założenia, że każdy jest dorosły i nie trzeba go za rączkę prowadzić :wink:

Pozdrawiam,

V.

maniaq - Sro Paź 22, 2014 21:42

gdzie filmy, gdzie zdjecia ? :D Tylko kilka na FB wyplynelo do tej pory :/
AndrewS - Sro Paź 22, 2014 23:00

Pewnie przez cenzure nie mogą przejść :mrgreen:
Harry - Sro Paź 22, 2014 23:10

Cytat:
Pewnie przez cenzure nie mogą przejść :mrgreen:

No, Vigoslaw, do tej pory nie może zapomnieć Siemiona

Aga - Czw Paź 23, 2014 08:46

Nie nadają się do publikacji :P
Yennefer - Czw Paź 23, 2014 11:32

Żadnych zdjęć nie będzie! :P
greg-si - Czw Paź 23, 2014 17:36

;D
Niech żałują Ci co nie byli :)

kasjopea - Czw Paź 23, 2014 20:50

Jakie zdjęcia niby? :twisted: