Zobacz temat - [R75] Zmieniarka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zmieniarka

krucha91 - Nie Maj 11, 2014 15:12
Temat postu: [R75] Zmieniarka
Witam,
temat widzę bardzo nie lubiany bo nie ma zbyt wiele wypowiedzi/ odpowiedzi na forum ale może akurat ktoś będzie znał odpowiedz na moje pytanie.

Gdzie powinienem szukać kostki do zmieniarki w R75 Kombi??
Na forum znalazłem odpowiedz ale apropo sedana, niestety u mnie po prawej stronie w bagażniku nic nie ma...

szpynior - Nie Maj 11, 2014 16:54

krucha91, jeszcze schowek naprzeciwko pasażera . Albo za nim .
krucha91 - Czw Maj 15, 2014 21:19

Pod schowkiem znalazłem tylko prawdopodobnie kostke z telefonu. Rozebrałem środkowy panel i znalazłem prawdziwe mistrzostwo... Podziwiam poprzedniego wlasciciela ze się w tym odnajdywał... Natfafiłem na kostke która pasuje do zmieniarki ale martwi mnie fakt ze i w radiu i zmieniarce jeszcze jest puste miejsce.

Czy zmieniarka powiina byc połączona w tym miejscu z radiem? Skonczyły juz mi się wolne przewody wieć mniemam ze poprzedni własciciel poprostu się ich pozbył.

Prosiłbym o podpowiedzi co dalej robić, zmieniarka jest na chodzie bo sprawdzałem u poprzedniego własciciela u mnie nie daje znaku życia.

Podrzucam zdjęcia z wolnymi miejscami

[ Dodano: Czw Maj 15, 2014 21:19 ]
Przepraszam ze post pod postem,

zasugerowałęm się tym tematem:
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=91768

podłaczyłęm tak jak jest opisane, słychać że zmieniarka chodzi ale wyswietla się NO DISC pomimo pełnej kasetki.

Stąd pytanie czy ktoś juz sugerował się tym tematem podłączajac zmieniarke lub moze wie co powinno być inaczej?


Dziekuję za podpowiedzi.