Zobacz temat - [75cdt] inpa blad 009
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [75cdt] inpa blad 009

invictus_ - Pią Cze 20, 2014 20:25
Temat postu: [75cdt] inpa blad 009
witam zakupilem interfejs do viakena zainstalowalem inpe zgodnie z instrukcja lecz przy prubie polaczenia sie z czym kolwiek wyskakuje blad 009.
spotkal sie ktos z czyms takim?
prubowalem na vin7 ale podobno ma problemy wiec postawilem xp i nadal to samo.

szpynior - Pią Cze 20, 2014 21:44

invictus_, o wow.

Najpierw popracuj nad interpunkcją bo razi w oczy.

Jaka Inpa ? Skąd ściągałeś ? Jaki rodzaj kabla ? I z czym się łączysz gdyż w profilu masz 600-tkę .

MaReK - Sob Cze 21, 2014 01:58

szpynior napisał/a:
Najpierw popracuj nad interpunkcją bo razi w oczy.

Równocześnie warto popracować nad ortografią, bo ta też leży i kwiczy ;)

szpynior napisał/a:
I z czym się łączysz gdyż w profilu masz 600-tkę .

No z tematu wnioskuję, że z R75 ;)

Temat rzeka, moderator może zamknąć i wskazać na dowolny inny.
Ja jak znajdę 20 min. wolnej chwili chyba wystawię paczkę z INPĄ która działa bez zarzutu z Rover/MG CDTi oraz niektórymi modułami z benzynowymi.

invictus_ - Sob Cze 21, 2014 07:49

pisze jak byk w opisie ze 75 wiec raczej jasne:p
inpe pobralem z chomika
teraz w pracy jestem wiec ciężko mi powiedzieć jaką wersje, z tego co pamiętam to jakas starsza wersja bo malo modeli bylo do wybrania. wruce to sprawdze i dam znać.
kabel od viakena Interfejs diagnostyczny USB BMW GT1 DIS + INPA we wtyku OBD2
16pin.
mam jeszcze jakas nowsza wersja inpa ea 90x czy jakoś tak to sprobuje ja zainstalować,
mino wszystko poprosil bym o wstawienie tej dzialajacej:)

longer86 - Sob Cze 21, 2014 09:54

najszybciej wrzuć w google dokładnie opis błedu który wyskakuje... bo podejrzewam że to przy łączeniu się przez INPA. pewnie jakiś problem z konfiguracją, ja musiałem cos majstrować w rejestrze i zagrało, nie pamiętam co to dokładnie było ale świta mi ustawienie portu usb
sTERYD - Sob Cze 21, 2014 10:07

invictus_, chłopie, kup sobie słownik ortograficzny, bo to co piszesz to aż boli.
(swoją drogą to już musi być po prostu złośliwość, albo głupota, bo wystarczy użyć przycisku pisownia żeby takich baboli co chwilę nie wstawiać.)
Teraz ładnie prosisz, żebyśmy Ci pomogli, a pisząc tak niedbale okazujesz jawny brak szacunku dla czytających więc jak do ciężkiej chcesz uzyskać pomoc od ludzi, którym pokazujesz, że masz ich w d...

Weź w rękę szukajkę, wpisz INPA i znajdziesz rozwiązanie co i jak zrobić, żeby się podłączyć.
Nie ma za co. Zamykam