Zobacz temat - [R25] po obnizeniu skacze jak kauczuk Wtf??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - [R25] po obnizeniu skacze jak kauczuk Wtf??

PitBull89 - Pon Sie 04, 2014 20:53
Temat postu: [R25] po obnizeniu skacze jak kauczuk Wtf??
Witam wymienilem sprezyny w R25 -40mm i przod zachowuje sie dosyc dziwnie skacze jak pileczka kauczukowa czy to normalne bo pierwszy raz mam taka sytuacje po obnizeniu .
greg-si - Pon Sie 04, 2014 20:54

Bardzo możliwe że amortyzator nie trzyma.
flapjck1 - Pon Sie 04, 2014 21:34

albo gleba taka ze amor idzie do pelnego zamkniecia


obnizyles krótszymi sprężynami czy ciachales?

tuners - Pon Sie 04, 2014 21:42

Jamexy?
PitBull89 - Pon Sie 04, 2014 22:28

Chyba jamex czerwone .
bociannielot - Wto Sie 05, 2014 08:46

Bo się zakłada zawiechę z zR albo gwint, a nie jamexy :ok: ale rozumiem ze Zr za wysoko a gwint za drogi, tylko że w 25 nie ma półśrodków i albo tanio albo dobrze jak się chce miec nizej niż Zr w serii.
PitBull89 - Wto Sie 05, 2014 20:08

Kurde gwint sporo kosztuje tym bardziej jak ma sie dwa auta ... ale z tym podskakiwaniem to masakra moze byc ze auto usiadlo na odbojach ??
skorpion - Wto Sie 05, 2014 20:18

moze zmien odboje mozliwe ze sa inne niz w zr i na nich skacze albo zajedz na inna stacje diagnostyczna bo sprzet sprzetowi nie równy i sprawdz amory bo to co opisujesz to podaje amorki
tuners - Sro Sie 06, 2014 05:48

Nikt nie mówi że tuning jest tani zwłaszcza przy 2 samochodach ;)

Mój Deily Car i Weakly Car

Zr KW v2
A6 c4 Weitec -60

Markzo - Sro Sie 06, 2014 15:48

a po co obniżać? szczerze się pytam ;) nastukałem prawie 3000km 2setą i na prawdę podziwiam chęć zmiany fabrycznego zawiasu na jakis gówniany jamex i inny ta smietnix ;) przecież na dobrej oponie to auto się swietnie prowadzi ;) bardzo mała podsterowność łatwo przechodząca w miłą nadsterowność, długi skok zawieszenia więc bardzo ładnie tłumi nierówności i klei do drogi cały czas. Bardzo mnie ten zawias zaskakuje i nie rozumiem tego dążenia do pogorszenia właściwości jezdnych... jak już to zawias z ZR i będzie mniej się przechylał i deczko niżej siedział ;)
tuners - Sro Sie 06, 2014 17:21

Markzo zależy kto do czego potrzebuje samochód ja dailycarabym nie zglebiał ale dziewczyna nim głównie jeździ i uparła się na glebe a i tak twierdzi że jest za mała w a6 różnica między zglebionyma ori jest kolosalna
co do r200 fabrycznego zawiasu to się nie wypowiem ale fabryczny zr ponton przy moim ale kwestia że ja swojego mam tylko do upalania i to mocno rzadkiego w tym roku zrobione 1000km i jak wpadnie nowy garaż to znowu rozbiórka

co do zawiechy to u mnie poza gwintem każda guma wymieniona na poliuretan 90sha laczki 215/40R17 na 8 calowej feldze ale największą różnicę w sztywności za każdym razem odczuwam po wstawieniu rozpórek co polecam kaźżdem o ile chce mieć niskim kosztem auto sztywniejsze a niekoniecznie niskie