Zobacz temat - [R200] Zabudowa bagaznika - nadkole
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R200] Zabudowa bagaznika - nadkole

Trixoo - Wto Paź 21, 2014 14:00
Temat postu: [R200] Zabudowa bagaznika - nadkole
Witam mam pytanko odnośnie zabudowy chodzi mi generalnie o prawy narożnik w bagażniku ( na nadkolu ).Chciałbym zrobić tam subwoofer tylko martwi mnie jego wykonanie nie mam pomysłu jak wykonać tą skrzynkę na głośnik myślałem o płycie sklejkowej bo powiem tak ze z przodem bym sobie poradził z wymierzeniem ale z tyłem to już nie wiem jak to zmierzyć żeby wszystko ładnie pasowało.Dodam jeszcze tyle ze tam wystaje te nadkole i chciałbym je jakoś ominąć.Proszę was o jakieś dobre porady.;]

Tu jest zdjęcie o co mi dokładnie chodzi :


slax - Wto Paź 21, 2014 16:03

Wyklej wszystko ładnie i szczelnie taśma malarską na przykład, i całą wnękę przeleć żywicą i matami szklanymi, tylko front zrobisz później z płyty wiórowej, będziesz miał ładną obudowę i na maxa wykorzystany litraż/miejsce.

[ Dodano: Wto Paź 21, 2014 16:03 ]
coś w ten deseń http://www.audiostereo.pl...nego_47467.html

longer86 - Wto Paź 21, 2014 21:34

ponoć doskonale sprawdza się szara taśma do paczek... kilka warstw włókna szklanego i żywicy.
group1320 - Sro Paź 22, 2014 14:21

U mnie siedzi coś takiego. Kupiłem to od kolegi z forum :)
I tak jak koledzy wyzej pisali zrobione to jest bodajże z 3 warstw maty szklanej z żywicą, środek wykejony taśma dekarska a z przodu płyta mdf.

[ Dodano: Sro Paź 22, 2014 14:21 ]
Głośnik średnicy 25cm. U mnie jest Kenwood W2513 i do tego wzmacniacz Crunch GPX1000.4 i gra to całkiem przyjemnie biorąc pod uwagę to że głośnik jest skręcony bo się wygrzewa :)

Trixoo - Sro Paź 22, 2014 19:14

Witam witam dokladnie o to mi chodzilo.:p Powiem tak caly towar juz mam teraz tylko potrzebuje czasu i dobrej pogody do usmiechu.:-) i mozna sie brac za robote a z ta plyta to tez tak zrobie jak kolega wyzej.:-) Potem wrzuce fotki efektu koncowego.:-) Dzieki chlopaki za pomoc podejrzewam ze bez was dalej bym jeździl z pudlem w bagazniku.Dzieki jeszcze raz za i pozdrawiam wszystkich.:-) Dodam jeszcze ze na zdjeciu u group widze ze wzmak masz przykrecony na wkrety bo ja u siebie chce zrobic nito-nakrętki i do nich go przykrece.:-)
group1320 - Sro Paź 22, 2014 20:39

Nie nie ja mam przykrecony z drugiej strony. To jest zdjecie bagaznika poprzedniego wlaściciela :)
Trixoo - Czw Paź 23, 2014 07:42

Aaaa rozumiem wszystko.:-) Po zakupie roverka tez cos tam poprawialem bo jakims Łachmycie.:-)
osarro - Czw Paź 23, 2014 21:16

Widzę że mój wynalazek znalazł zastosowanie :) Nic tylko się cieszyć, że jakaś część z mojego R nadal żyje :P
group1320 - Czw Paź 23, 2014 23:11

AA żyję i wraz z odpowiednim głośniczkiem dpbrze masuję plecy :)
pietka - Czw Lis 20, 2014 14:00

osarro napisał/a:
Widzę że mój wynalazek znalazł zastosowanie :) Nic tylko się cieszyć, że jakaś część z mojego R nadal żyje :P


A widzisz - mogłeś opatentować :)