Zobacz temat - [R200 coupe] Woda w bagażniku
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R200 coupe] Woda w bagażniku


sebakom - Nie Gru 21, 2014 16:39
Temat postu: [R200 coupe] Woda w bagażniku
Witam. Mam mały problem a mianowicie mam wode w bagażniku i nie wiem z kąd ona tam leci.
Wojtek88 - Nie Gru 21, 2014 17:54
Temat postu: Re: [R200 coupe] Woda w bagażniku
sebakom napisał/a:
Witam. Mam mały problem a mianowicie mam wode w bagażniku i nie wiem z kąd ona tam leci.


wyjmij matę z bagażnika, obudowę bagażnika i zobacz okolicę odpowietrzników.

tronsek - Nie Gru 21, 2014 20:52

A gdzie Ci się ta woda zbiera? Jeżeli po bokach, przy nadkolu to tak jak Wojtek88, pisze. Odpowietrzniki do uszczelnienia. Lampy też posprawdzaj.
sebakom - Pon Gru 22, 2014 13:44

tronsek napisał/a:
A gdzie Ci się ta woda zbiera? Jeżeli po bokach, przy nadkolu to tak jak Wojtek88, pisze. Odpowietrzniki do uszczelnienia. Lampy też posprawdzaj.

i po bokach i w kole była. a czy z prysku na tylna szybe może leciec bo silnik słychać a na szybe nie leci

slax - Pon Gru 22, 2014 14:08

po bokach za tapicerką są jeszcze takie czarne węże, odpływy z targi może się któryś wypiął?
sebakom - Nie Sty 18, 2015 11:55

Witam. i nadal woda się jakoś dostaje. Dodam że lampy uszczelniłem, odpływ od tagry są na miejscu a przez odpowietrzniki raczej chyba nie bo akurat jak posprawdzałem wszystko to autem nie jeździłem tylko stało i po deszczu znów jest woda w samych rogach bagażnika. i już głupieje
tronsek - Nie Sty 18, 2015 12:39

sebakom napisał/a:
a przez odpowietrzniki raczej chyba nie bo akurat jak posprawdzałem wszystko to autem nie jeździłem tylko stało i po deszczu znów jest woda w samych rogach bagażnika.
Raczej przez odpowietrzniki. Innej opcji nie ma. Weź obwiąż odpowietrznik szmatą i po deszczu sprawdź ją. Akurat przez odpowietrzniki woda będzie sie dostawać nawet wtedy gdy auto stoi. Przerabiałem ten temat w swoim Coupe.
sebakom - Nie Sty 18, 2015 14:09

a te odpowietrzniki to te czarne takie prostokąte czy coś innego
tronsek - Nie Sty 18, 2015 15:56

sebakom napisał/a:
a te odpowietrzniki to te czarne takie prostokąte czy coś innego
Tak, takie czarne prostokątne.
bartq96 - Pon Sty 19, 2015 22:21

najlepiej to ściągnąć zderzak, rozwiercić nity, uszczelnić je na silikon (ja zrobiłem na dekarski bezbarwny), wkleić, znitować i powinno być po problemie. Ja zrobiłem tak w swoim kanciaku ;) a jak będzie ciemno to niech ktoś weźmie latarkę i świeci po nadkolach bo może jakaś dziurka się zrobiła i wchodzi też podczas jazdy. przerabiałem już ten temat na swoim;)