Zobacz temat - [Freelander 2.0 td] problem z immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander 2.0 td] problem z immo

damomechaniko - Sob Sty 03, 2015 12:50
Temat postu: [Freelander 2.0 td] problem z immo
Witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum :)
Jest to temat rzeka jednak i przytrafił sie mi a mianowicie immo :(
Zaczne od tego ze pilot niechce w żaden sposób poddac się synchronizacji.
Otwierają się tylko drzwi kierowcy z kluczyka lampa pali się oczywiście i samochód nie reaguje na przekręcany kluczyk stacyjki po za kontrolkami. Po próbie podania plusa na przekażnik rozrusznika samochód zaczyna kręcić jednak lampka nie gaśnie a on zapala i odrazu gaśnie. Od środka również nie działa otwieranie centralnego nie otwiera sie tylnia szyba świeci się ogrzewanie tylniej szyby...to jeśli o detale.
Do tego z pompy diesla cały czas słyszymy buczenie jak by elektromagnes nie chciał pusćić dalej przepływu ropy. Walcze z tym juz troche i nie jestem laikiem jednak dodam że nie jestem szczęsliwym posiadaczem interfejsu którym mógł bym ewentualnie przyuczyc to immo a wyprawado serwisu mozliwa juz tylko na lawecie co jest kosztowne ponieważ autko wraz z ze mna jest w DE. Proszę o pomoc może ktoś orientuje się jak obejść to immo dodam że mam jeden kluczyk i jeden pilot .Prosze również o ewentualną podpowiedż na temat jakiegoś interfejsu dobrego dla grupy landka jednak z przyziemna cena :) z góry dziękuje