Zobacz temat - [R200 coupe] Sprzęgło
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R200 coupe] Sprzęgło


sebakom - Czw Lut 12, 2015 09:53
Temat postu: [R200 coupe] Sprzęgło
Witam. Mam takie pytanie a mianowicie czy jest możliwość przestawienia jakoś pedała od sprzęgła by tak wysoko nie było? Sprzęgło wymienione na nowe cały komplet i bierze przy podłodze ale do odpuszczenia do końca długa droga, czy można coś przestawić by dzwignia była bliżej podłogi???
Wojtek88 - Czw Lut 12, 2015 11:55

Jest regulacja, specjalne pokrętło przy lince sprzęgła, szukaj między wężem wodnym a akumulatorem (okolice aparatu zaplonowego, dość głęboko)
sebakom - Czw Lut 12, 2015 13:02

Witam. to że jest regulacja na lince to wiem. Chodzi mi bardziej czy można tą łape od sprzęgła co jest na wieloklinie jakoś przestawić. Pamiętam że kiedyś tak w golf II robiłem
slax - Czw Lut 12, 2015 13:16

e ta regulacja na lince to jest chyba tylko żeby linkę odpowiednio napiąć nic więcej, u mnie tez pedał jest wysoko tak samo w poprzedniej cupejce z de serią i drugiej z serią K. Może przy samym pedale jest jakas regulacja? Ja tam się do tego po prostu przyzwyczaiłem, zresztą chyba wszystkie eR maja sprzęgło wysoko.
sebakom - Czw Lut 12, 2015 13:33

Mi też to nie przeszkadza ale jak żona jeździ to nie może normalnie ruszyć. Albo pół sprzegło przy ruszaniu albo smali kapcia bo nie może wyczuć. i dla tego pytam.
Borowa - Wto Lut 17, 2015 00:09

Pod pedałem sprzęgła jest spręzyna. Ja ją wymontowałem