Zobacz temat - [R214] Pompka spryskiwaczy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R214] Pompka spryskiwaczy


michalopole89 - Nie Lut 15, 2015 19:55
Temat postu: [R214] Pompka spryskiwaczy
Witam wszystkich moje pytanie dotyczy pompki spryskiwacza do przodu a mianowicie działa ona ale gdy chce wyczyścić szyby to sika tak jak by chciało a nie mogło wymieniłem juz dysze spryskiwaczy na nowe i dalej to samo wydaje mi sie ze pompka juz stara albo zapchała sie . Moje pytanie jest takie jak wyglada takowa pompka bo patrzyłem na allegro i sa chyba dwa rodzaje a nie wiem za bardzo jaką zamowić żeby pasowala i czy sa dowie oddzielna do przodu i do tylu z góry bardzo dzieki za pomoc :) Pozdrawiam
michalopole89 - Pon Lut 16, 2015 01:03
Temat postu: Re: [Rover 214 Pompka spryskiwaczy ]
michalopole89 napisał/a:
Witam wszystkich moje pytanie dotyczy pompki spryskiwacza do przodu a mianowicie działa ona ale gdy chce wyczyścić szyby to sika tak jak by chciało a nie mogło wymieniłem juz dysze spryskiwaczy na nowe i dalej to samo wydaje mi sie ze pompka juz stara albo zapchała sie . Moje pytanie jest takie jak wyglada takowa pompka bo patrzyłem na allegro i sa chyba dwa rodzaje a nie wiem za bardzo jaką zamowić żeby pasowala i czy sa dowie oddzielna do przodu i do tylu z góry bardzo dzieki za pomoc :) Pozdrawiam

sTERYD - Pon Lut 16, 2015 12:41

są dwie pompki- jedna na przód jedna na tył. Na 100% podejdą z hondy concerto, z tego co widzę to i z R400/45, a więc civic również. Sprawdź tylko najpierw czy dostaje prąd.
Aska85 - Pią Mar 27, 2015 22:39

Może jest czymś zapchana, lepiej sprawdź dopływ spryskiwaczy, na pewno coś tam weszło. Jak wyczyści będzie ok.
Avinle - Nie Kwi 05, 2015 20:31

V