Zobacz temat - Tłumikarz Warszawa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Tłumikarz Warszawa

Yog-Sothoth - Sob Lut 21, 2015 19:54
Temat postu: Tłumikarz Warszawa
Jak wyżej, potrzebny mi namiar na sprawdzonego i w miarę taniego człowieka z Wawy i okolic do zrobienia całego wydechu do 800 turbo. Niestety liczy się kasa więc kwasówka raczej odpada, ale jeśli cena byłaby atrakcyjna..
maniaq - Sob Lut 21, 2015 21:20

Podejdz i pogadaj u Tomali kolo okecia :)

http://tlumikiharfowa.pl o widze nowy adres maja :D

Yog-Sothoth - Nie Lut 22, 2015 12:31

Byłem u nich ale trochę mnie zniechęcili mówiąc że za rok, dwa wydech będzie ładnie pordzewiały :) Dlatego szukam ewentualnej alternatywy, w końcu oryginalnie wydechy były z normalnych rur i wytrzymały te 10-15 lat.
kris-tofer - Sro Mar 04, 2015 19:19

Królowej Jadwigi 7, Pruszków
tel. 22 728 15 43
Tutaj robią ze zwykłej stali. Wjeżdżasz, czekasz około 2 - 3 godzin
Do swojego volvo robiłem 3 lata temu i wyszło 300zł za wydech od katalizatora do końca.

Yog-Sothoth - Sro Mar 04, 2015 20:28

Za późno, jutro odbieram od Tomali już zrobionego :) Dam znać jak wyszło.
AndrewS - Czw Mar 05, 2015 22:04

Yog-Sothoth napisał/a:
w końcu oryginalnie wydechy były z normalnych rur i wytrzymały te 10-15 lat.


Ja kupiłem dwururke, bo w mojej oryg. padl lacznik elastyczny, to nowe badziewie sadzac po wadze jest z papieru, cale szczescie że nie wywalilem starej rury do ktorej wstawilem sobie nowy lacznik, pisalem o tym w tematach wydechu do r800

Calutki wydech Ci dorobili ?? dawaj foty, szukaj watku o wydechach r800 i wklejaj info

Yog-Sothoth - Czw Mar 05, 2015 22:17

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=770598#770598

Tutaj wrzuciłem.

greg-si - Czw Mar 05, 2015 22:20

Według mnie masakra...
AndrewS - Czw Mar 05, 2015 22:34

hmm trudno oczekiwac od firmy zeby zrobila idealna kopie, calosc jest pod samochodem, z wyjatkiem koncowki ostatniego tlumika, wiec wzgledy estetyczne sa pomijalne, wazne zeby to wytrzymalo troche, jaka jest grubosc scianki rury?
Jedyne do czego sie moge przyzczepic, to chyba zalamanie przekrooju rury na jednym zakrecie (jesli dobrze widze).

greg-si - Czw Mar 05, 2015 22:39

AndrewS napisał/a:
Jedyne do czego sie moge przyzczepic, to chyba zalamanie przekrooju rury na jednym zakrecie (jesli dobrze widze).

No właśnie to najbardziej razi. Pod wahaczem wygląda to bardzo źle.
Nie wiem jak to tutaj wygląda ale u mnie tłumik widać jak się stanie za autem (nie mówię o końcówkach). No chyba że poszła tutaj mniejsza pucha.

Yog-Sothoth - Czw Mar 05, 2015 22:55

Załamanie wygląda średnio, ale całkowity przepływ pozostaje na mniej więcej tym samym poziomie więc dla mnie to nie problem. Miało być tanio i wytrzymać parę lat, w kwas na razie nie widziałem sensu inwestować.