Zobacz temat - [R75] Jak wyciągnąć przednią lampę?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Jak wyciągnąć przednią lampę?

miecho1986 - Pon Lut 23, 2015 19:38
Temat postu: [R75] Jak wyciągnąć przednią lampę?
Witam. Niby wydaje się proste ale szukam właśnie najprostszego rozwiązania. Mianowicie chciałem wymienić żarówkę parę dni temu i szarpiąc się trochę z nią wypadła mi sprężynka która trzyma żarówkę. Podejrzewam ze muszę wyciągnąć lampę żeby zamontować poprawnie ten drucik. Mogę liczyć na pomysł jak to zrobić najprościej bez ściągania zderzaka?? Z góry dzieki. Dodam lampa od strony pasażera.
pablo - Pon Lut 23, 2015 19:49

Ja to robiłem na mrozie i bez problemu poradziłem , powinieneś poradzić bez wyciągania lampy . Może ten rysunek cię nakieruje http://specta.webd.pl/rover/?page_id=130
miecho1986 - Pon Lut 23, 2015 19:58

OK ale mi chodzi właśnie o to że ten drucik który trzyma żarówkę wypadł i muszę go z powrotem zamontować a przez ten otwór raczej się nie da
pablo - Pon Lut 23, 2015 20:02

Wszystko rozumiem , mi też się to przytrafiło i nie miałem z tym problemu, przez otwór w nadkolu, przy sporym mrozie :wink: Chyba że od razu mi się udało :mrgreen: , a może mocowanie odłamałeś , ale raczej nie.
rafalmis1 - Pon Lut 23, 2015 20:11

Ściągniesz zderzak, ściągniesz lampę :wink:
miecho1986 - Pon Lut 23, 2015 20:12

hmm no spróbuję jutro może coś wykombinuje. nie wydaje mi sie zeby cos sie wyłamało ale ten drucik się wyprosował wiec myślę że muszę go znowu zagiąć.... Pomecze sie moze cos wykombinuje dzieki