Zobacz temat - [MG ZR] Proszę o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] Proszę o opinie

kerol - Nie Kwi 05, 2015 16:42
Temat postu: [MG ZR] Proszę o opinie
Cześć,

Czy ktoś z Was kojarzy ten egzemplarz? Dziwi mnie bardzo stary środek. Cena bardzo atrakcyjna więc czy możliwe, że to przekładka? Warto się w to bawić?
http://otomoto.pl/mg-zr-2...-C36538274.html

Z góry dzięki za opinie!

j0zek - Nie Kwi 05, 2015 18:24

Mega dziwne ogłoszenie/auto.

Z zewnątrz po lift, w środku przed lift, fotele nie od ZR,
Ponadto zasyfiona głowica, pewnie HGF jakiś albo inne nie halo.

Ja bym zdecydowanie odpuścił temat.

pelson91 - Nie Kwi 05, 2015 18:26

ja tam wyczuwam nieudolną po kosztach przekładkę z anglika. Do tego brak dokładek progów. Szajs jak nic.
Satyavan - Nie Kwi 05, 2015 19:17

Specem nie jestem, ale aż kuje w oczy. :neutral:
Pawkaz - Nie Kwi 05, 2015 19:42

Flagi także chyba są w złym miejscu.Wszystko wskazuje na przekładkę, po VINie można sprawdzić.
Ciufa - Nie Kwi 05, 2015 21:33

Wydaje mi sie ze auto bylo kilka lat temu opisywane jako przekladka z anglika z silnikiem 1.8 143KM z R 200Vi z Warszawy (nie pamietam teraz nazwy firmy)
powtarzam że WYDAJE mi sie, pewnosci nie mam

j0zek - Nie Kwi 05, 2015 23:26

A w ogóle to tak jakoś dziwne ujęcia są :D
Zawsze jak widzę zdjęcia aut z kiera po prawej stronie to też od razu się wydaje, że anglik mimo, że na pierwszy rzut oka nie dostrzega się wnętrza, tak samo mam wrażenie w tym ogłoszeniu mimo, że kiera z lewej strony.

Nie umiem wyjaśnić tego uczucia :D

Vigoslaw - Wto Kwi 07, 2015 08:18

Za taką kasę, to jedynie jako zabawka na tor, przynajmniej nie zrobisz krzywdy ludziom na drodze ;)
Ulep jak nic

Pozdrawiam,

V.

kerol - Wto Kwi 07, 2015 10:06

Dzięki za opinie! :)
flow - Czw Kwi 09, 2015 12:59

Pozwolę podłączyć się pod temat.
Co sądzicie o tym ogłoszeniu: http://olx.pl/oferta/mg-z...html#fbc03e112d ?

Wydaje się być w porządku tylko zastanawia mnie ta ilość wyświetleń. Śledzę ogłoszenia na bieżąco od dłuższego czasu i wydaje mi się ono dość "świeże".

Pawkaz - Czw Kwi 09, 2015 13:13

Co do tego z przebiegiem 50 tyś km to zdjęcie fotela kierowcy zrobione chyba tak specjalnie, aby nie było dużo widać.Zresztą jak na 50 tyś to sporo pogniecione.
O ile dobrze kojarzę to auto było już kiedyś wystawiane.

browar24 - Czw Kwi 09, 2015 13:18

11 letni diesel - przebieg 50 tys? śmieszne..
U mnie przy przebiegu 187 tys kanapa z tyłu ma się lepiej..

szylozbi - Czw Kwi 09, 2015 13:39

Oglądałem tego ZR-a w styczniu zeszłego roku, był już tu opisywany szczegółowo.
j0zek - Czw Kwi 09, 2015 14:02

Chcę widzieć te 7s. do 100, jak VVC 160km ma 7,6...
Bajki o spalaniu również ciekawe.

9 letni diesel i przebieg 47 kkm - pewnie poprzedni właściciel też miał auto służbowe i okazjonalnie jeździł ZRem, a diesla kupił tak sobie .

Przy okazji fotele i kanapa na tyle zmęczone, że chyba wrzucone z innego modelu z większym przebiegiem.

Ciekawe zapewnienie, że przez rok kupujący nic nie wyda oprócz paliwa :]

Na moje jedna wielka bajdura

bociannielot - Czw Kwi 09, 2015 14:30

no śmieszne to ogłoszenie xD
flow - Czw Kwi 09, 2015 14:42

szylozbi napisał/a:
Oglądałem tego ZR-a w styczniu zeszłego roku, był już tu opisywany szczegółowo.


A dokładnie w którym wątku? Ciężko jest cokolwiek znaleźć, kiedy większość opisów ogłoszeń jest pozbawiona skanów.

bociannielot - Czw Kwi 09, 2015 14:57

flow, daj sobie spokój z tym autem, jak ktos takie bajki pisze o aucie to strach pomyslec w jakim ono w ogole jest stanie
flow - Czw Kwi 09, 2015 15:01

Ciężko jest znaleźć ZR'a w Polsce, a już szczególnie w dieslu i to jeszcze 5-drzwiowe. Bajki bajkami, nie sądzę, że dostanę "igiełkę" i spodziewam się tego, że trzeba będzie przywrócić auto do porządku.
szylozbi - Czw Kwi 09, 2015 21:17

flow, opis z oględzin znajdziesz tu:
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=833236&highlight=#833236

flow - Pią Kwi 10, 2015 17:04

Dziękuję za link :)

Myślicie, że warto negocjować cenę i go kupić? Mechanicznie jest sprawny, co jest dla mnie najważniejsze, pozostałaby kwestia ogarnięcia nadwozia. Jednak nie wiem, czy ma sens pakować się w coś takiego, czy naprawdę dać spokój i nadal czekać aż pojawi się coś sensownego?

j0zek - Pią Kwi 10, 2015 17:44

mozesz ponegocjowac cene. w koncu dlugo wisi i moze uda Ci sie zlamac sprzedajacego.
To sa auta ponad 10 letnie, wiec nie ma co oczekiwac cudow, ze wszystko bedzie na tip top.

bociannielot - Pią Kwi 10, 2015 17:45

flow, powiem Ci na przykladzie swojego, brala go ruda niewiele mysle mozna przezyc ale po dwoch latach to tej rudej juz sporo bylo, mysle ze jesli nie masz cisnienia lepiej poszukac takiego bez rdzy, on potem dlugie lata jeszcze powinien byc od tej rdzy wolny :ok:
j0zek - Pią Kwi 10, 2015 20:32

bociannielot napisał/a:
flow, powiem Ci na przykladzie swojego, brala go ruda niewiele mysle mozna przezyc ale po dwoch latach to tej rudej juz sporo bylo, mysle ze jesli nie masz cisnienia lepiej poszukac takiego bez rdzy, on potem dlugie lata jeszcze powinien byc od tej rdzy wolny :ok:


Zawsze można kupić dany element bez rdzy na aukcji. Pełno tego jest