Zobacz temat - Co sądzicie o... Honda Civic?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Co sądzicie o... Honda Civic?

cin1391 - Sro Kwi 22, 2015 08:22
Temat postu: Co sądzicie o... Honda Civic?
Co sądzicie o Hondach Civic? Taka refleksja mnie naszła zaraz po tym, jak na światłach zrównała się ze mną hondzina - stawiam, że rocznik 1997 - tzw. żaba, spojrzał na mnie niezidentyfikowany około 18-latek w okularach przeciwsłonecznych, po czym podkręcił bassy (bodajże Skrillex leciał), przegazował pierdzidełko (tak, dokładnie tak brzmiał wydech) i ruszył z piskiem na zielonym.

Ja zacząłem się śmiać. Bo ja stałem na światłach do skrętu w lewo, a on do skrętu w prawo. Siłą rzeczy na "wyścig" szans nie było, bo jak jemu wskoczyło zielone, to ja nadal miałem czerwone ^^ A i tak nie miałbym zamiaru się z nim mocować, bo R75 to arystokrata do dumnego wożenia, a nie jakieś pierdzidło z rynną zamiast wydechu i naklejkami dodającymi po 10 koni mechanicznych od sztuki.

Co sądzicie o tych samochodach? Kiedyś - dobrych kilka lat temu - nawet mi się podobały, ale w wersji hatchback, jednak osobniki, jak ten opisany wyżej, zobrzydziły mi te samochody.


P.S. a na niedomiar złego spotkałem jeszcze ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=49HNMTllin4

Dawidovs - Sro Kwi 22, 2015 08:40

Tak jest niestety z każdym fajnym autkiem które dosiada łysy głupol lub młodziak bez klasy.
BMW e46 też fajne autko, zadbane wygląda nadal zabójczo ale najczęściej bmw kojarzy się właśnie z kibolami.
Ludzie nie zdają sobie sprawy że takie zachowanie jak opisałeś kojarzy się bardziej z niskim ilorazem intelignecji niż respektem. Bas nie doda ci poklasku niestety.
cin1391, to samo jednak odnosi się do każdego innego auta. Jakbyś się poczuł jakbyś zobaczył takiego gościa w r75 i usłyszał dudniący bas? Tak samo czują się prawdziwi pasjonaci innych marek i nic z tym nie zrobimy..

Pawkaz - Czw Kwi 23, 2015 12:53

Lubię Honde.Miałem V generacje w coupe-wersja kanadyjska :cool:
Najgorszy minusem Hondy Civic ( napewno IV, V, VI jest korozja )
Jako następny samochód po R 600 nie wykluczam Civica VII generacji

bociannielot - Czw Kwi 23, 2015 13:35

marka jak marka, hądy tanie so to kupujo malolaty i robio gnój rodem ze wsi (nie myslic z WSI) spoilery na 1.3 co nic nie zmianiajo i tuby co głosno grajo były tam juz dawno wiec to że ktos to dopiero zauważa jest co najmniej dziwne ;-)
marcin316 - Czw Kwi 23, 2015 13:44

Ja z R45 przesiadłem się (pośrednio - po drodze było Mondeo) na Civica VIII generacji w sedanie. Z silnikiem 1.8 140KM fajnie to jedzie, ale jakość wykonania, szczególnie wnętrza, w R była w mojej opinii lepsza. Civic jest taki... plastikowy...
Pawkaz - Czw Kwi 23, 2015 14:06

To nawet nie wiedizałem, że Ufo ( 8 wersja ) była w sedanie.
bociannielot - Czw Kwi 23, 2015 14:22

Pawkaz, sedan mniej ufo byl po prostu
Remigiusz - Czw Kwi 23, 2015 14:24

Jedyna fajna wersja to civic aerodeck :)
bociannielot - Czw Kwi 23, 2015 14:25

Remigiusz napisał/a:
Jedyna fajna wersja to civic aerodeck
przestan remi ;p to auto wyglada kiczowato strasznie ;p