Zobacz temat - [dyfer] Różnice w dyferencjale - wymiana
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [dyfer] Różnice w dyferencjale - wymiana

frankie - Wto Maj 26, 2015 07:41
Temat postu: [dyfer] Różnice w dyferencjale - wymiana
Witam.

Jak w temacie. Nieunikniona jest wymiana dyfra w freelenderze I poliftowym.

Z tego co mi wiadomo, są różnice w wymiarach wywnętrznych lożysk kosza.

I zwracam się z pytaniem do użytkowników.

Czy dyfer z przedlifta będzie pasował do polifta ?
Czy były jakieś różne przełożenia jeżeli chodzi o poliftowy dyfer ?

Pozdrawiam.

sknerko - Wto Maj 26, 2015 09:24

Nie zakładaj przedlifta bo on ma inne tryby i w poliftach LR poprawił żeby Visko nie obciążać. Kup poliftowy ja do swojego przedliftowego zakładałem dyfer z 2005r. jak co to poszukam namiar na kolesia z Gniezna ma pełno części do freela i jak kupowałem to miał chyba z 10 poliftowych
frankie - Wto Maj 26, 2015 22:18

Dzięki za info, czekam na namiar :razz:
sknerko - Sro Maj 27, 2015 10:23

Kupiłem u niego ale widzę ze już jakiś czas nie handluje http://allegro.pl/show_user.php?uid=5456762 Możliwe że SyntaX będzie miał namiar bezpośredni do niego.
frankie - Czw Maj 28, 2015 07:17

A powiedzcie mi jeszcze, czy różni się wizualnie jeden dyfer od drugiego ? Po czym poznać poliftowy ?
sknerko - Czw Maj 28, 2015 09:16

Po numerze lub naklejce, na moim była nalepka ale dziś ci nie odpowiem dokładnie bo forum landhelp.pl odeszło w niebyt a tam mi chłopaki napisali dokładnie i teraz nie wiem. Jest szansa że SyntaX wie i odpowie napisz do niego PW

Aha jeszcze jedno do auta z poliftowym dyfrem fabrycznie nie wstawisz starszego dyfra bo półosie nie pasują, z kolei do przedlifta wstawisz polift bez kłopotu.