Zobacz temat - Dlaczego nie można wysłać artykułu ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Dlaczego nie można wysłać artykułu ?

sail - Wto Cze 16, 2015 14:47
Temat postu: Dlaczego nie można wysłać artykułu ?
Witam

Mam problem z wysłaniem artykułów, po zalogowaniu się i „kliknięciu” zakładki, serwer zwraca komunikat „nie masz uprawnień do oglądania tej strony”. Czy to jest tymczasowe czy związane w uprawnieniami konta.

Dziękuję i pozdrawiam

MaReK - Wto Cze 16, 2015 14:49

A gdzie chcesz ten artykuł słać?
sail - Wto Cze 16, 2015 16:01

o witam Marka

na stronie https://www.roverki.eu/ masz zakladkę "artykuł" a pod nią w rozwijalnym menu "wyslij artykuł", założyłem że to działa ?

Później administrator to weryfikuje i umieszcza na serwerze lub nie. Chyba że jest jakaś inna metoda.

Pozdrawiam

siemion_ - Wto Cze 16, 2015 16:17

a zalogowałeś się na stronie?? login ten sam co na forum.
sail - Wto Cze 16, 2015 16:40

Witam też Siemiona

Dokładnie tak robię ...loguje się na ten sam login i hasło

Od naszej ostatniej rozmowy minęło kilka miesięcy a ja cały czas "przerabiam" nowe tematy, a szkoda mi aby poszło to w zapomnienie...

Pozdrawiam

MaReK - Wto Cze 16, 2015 18:03

A to nic dziwnego :) Domyślnie user jest tylko "zarejestrowany". Nie masz uprawnień redaktora, dlatego nie mogłeś tworzyć artykułu. Redaktor ma prawo stworzyć art ale nie może go publikować. Generalnie nie było nigdy takiej potrzeby, bo artykuły piszą osoby odpowiedzialne za stronę lub członkowie Zarządu.

Ale skoro chcesz się czymś pochwalić, to spróbuj teraz :)

Pozdrawiam,

sail - Wto Cze 16, 2015 18:20

Ok

Teraz udało mi się zalogować. Czyli jeżeli napisze artykuł dodam zdjęcia itd. to później ktoś dokona moderacji i artykuł pojawi się na stronie ? Tak ?

Mnie interesują czysto techniczne zagadnienia (elektronika i mechanika), edycja html zawsze sprawiała mi masę problemów.

Rozumiem że można liczyć na pomoc osób bardziej biegłych w temacie edycji tego co spróbuję opublikować ze strony "osób odpowiedzialnych" ?

Mam trzy tematy które chciałem wrzucić związane z 600-kami, w sumie jeden leży już od września..., a ostatnio powstały dwa nowe ...

Pozdrawiam

MaReK - Wto Cze 16, 2015 18:28

sail napisał/a:
Ok

Teraz udało mi się zalogować.

Moja zmiana nie spowodowała możności logowania się.
Zmieniłem Ci status z registered na autor - czyli możesz doda artykuł do bazy.

sail napisał/a:
Czyli jeżeli napisze artykuł dodam zdjęcia itd. to później ktoś dokona moderacji i artykuł pojawi się na stronie ? Tak ?

Teoretycznie tak. W praktyce nikt tego nie sprawdzał ;)

sail napisał/a:
Mnie interesują czysto techniczne zagadnienia (elektronika i mechanika), edycja html zawsze sprawiała mi masę problemów.

Myślę, że tutaj możesz się podpierać jakimś tam edytorem wysiwyg...

sail - Wto Cze 16, 2015 18:46

Zgadza się Marek logować mogłem się wcześniej tylko nie miałem dostępu do edytora...

Dziękuję teraz mogę próbować....

Pozdrawiam

AndrewS - Wto Cze 16, 2015 21:52

Ja miałem tak samo, ostatecznie artek umieściła Kasjo
MaReK - Wto Cze 16, 2015 21:56

Cytat:

Ja miałem tak samo, ostatecznie artek umieściła Kasjo

W dniu dzisiejszym kasjopea zrezygnowała ze wszystkich funkcji pełnionych w Klubie, dlatego musimy teraz poczekać na następcę ;)

AndrewS - Wto Cze 16, 2015 22:03

Domyśliłem sie, bo dostałem info o nowym poście w jej wątku, do którego teraz nie mam dostepu zapewne był na forum moderatorów.
sail - Sro Cze 17, 2015 11:58

Witam

Powklejałem, edytowałem, zmieniałem, przesuwałem itd. Ostatecznie dałem "zapisz" i teraz nie mogę nawet znaleźć tego artykułu :(

Jak wygląda możliwość edycji takiego artykułu ? , jeżeli już go zapisałem i chciałbym jeszcze coś poprawić ?

Pozdrawiam