Zobacz temat - przegląd w Łodzi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - przegląd w Łodzi

marlon89 - Nie Lip 26, 2015 18:47
Temat postu: przegląd w Łodzi
Hej,

Czy któryś z klubowiczów byłby tak miły i mógł podpowiedzieć mi gdzie w Łodzi najlepiej zrobić przegląd techniczny mojego Roverka? Ogólnie jest on sprawny, ale boje się, że będą czepiać się jakichś głupot i chciałbym uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Czyli chodzi mi o taką stację, która nie wdaje się zbytnio w szczegóły ;) Będę wdzięczny za odpoiwedzi (mogą być na PW)

Harry - Nie Lip 26, 2015 18:57

to jak jest sprawy to czego się boisz ?
przegląd na lewo, a później brak hamulców i dzwon na skrzyżowaniu

marlon89 - Nie Lip 26, 2015 19:17

Tak jak napisałem - boję się, że będą przypieprzać się jakichś szczegółów. Nie wiem nawet jakich bo nic mi nie przychodzi do głowy. Kiedyś jeździłem Lanosem i na jednej ze stacji powiedzieli mi, że nie podbiją bo mam hamulce za mocne z przodu (założyłem nowe brembo) Obecnie jestem po naprawie uszczelki miski olejowej. Pewnie są pozostałości oleju na niej i za moment przyczepią się, że wyciek mam nadal:D Także różnie potrafią się panowie diagności zachować... Więc nie snuj mi tu proszę jakichś historyjek o braku hamulców i tragicznych w skutkach dzwonach :)
Ricardus - Pon Lip 27, 2015 15:01

Ja zawsze odwiedzam stacje przed Zgierzem obok jednostki wojskowej, na ul szczecińskiej. Dokładni w sprawdzaniu i jak jest niesprawny to nie przepuszczą, ale zawsze wiem w jakim stanie mam samochód. Poza tym najlepsze ustawianie zbieżności w okolicach.
marlon89 - Pon Lip 27, 2015 15:46

Dzięki Ricardus za podpowiedź :)
MARGOS - Wto Lip 28, 2015 23:26

Jeśli są tylko pierdoły typu brudny zaolejony silnik, brak jakiejś żarówki to nie ma z tym problemów na ul.Rycerskiej 5/7. Zawsze się bałem, że mi będą problemy z 400-tką robić, ale małą litanię dostawałem, co należy szybko zrobić, ale przegląd był podbity. Ostatnio przed Zlotem w Radomiu to mi powiedzieli żeby przewody hamulcowe sztywne tylne wymienić bo już na tyle skorodowane, ale to szybko zrobiłem, dla własnego bezpieczeństwa.
Yogi92 - Sro Lip 29, 2015 16:14

a Ja polecam stacje diagnostyczną znajdująca się w zajezdni autobusowej w Zgierzu :)