Zobacz temat - Emigracja - Islamizacja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Emigracja - Islamizacja

Wodny - Sob Wrz 05, 2015 20:15
Temat postu: Emigracja - Islamizacja

http://warszawawpigulce.p...i-za-popularny/

Co o tym myślicie ??
Ja jestem przeciw sprowadzaniu ich tutaj, tym bardziej do polski która nie ma pieniędzy na nic (oprócz na urzędników), Czemu ich do siebie nie ściągają bogate kraje arabskie Kuwejt itp itd
Jeszcze rodziny chrześcijańskie które mogły by to udowodnić i nie odmówiły by jajecznicy z boczkiem chlebka ze smalczykiem, to nie widze dla takich problemu :)

pelson91 - Sob Wrz 05, 2015 20:25

a ja jestem coraz bardziej za tym, żeby popakować ich w kontenery i wysłać z powrotem, w międzyczasie budując mur oddzielający Europę od reszty. Nie mam tolerancji dla dziczy...
Wodny - Sob Wrz 05, 2015 20:40

pelson91, :ok:
prebenny - Sob Wrz 05, 2015 20:45

Inną sprawą jest pomoc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują, a inna sprawa przyjmować emigrantów 'wojennych' z krajów, w których wojny nie ma, bo tych jest raczej większość.

Druga kwestia to rozumiem pomagać ludziom. Nie rozumiem tylko dlaczego taki emigrant ma mieć lepiej jak obywatel Polski, który też potrzebuje pomocy, a w zamian mimo tego, że jest obywatelem naszego kraju jego rodzina, być może on sam płacił w tym kraju podatki (nie każdy bezrobotny/bezdomny to patologia) dowiaduje się, że wszyscy mają go w :dupa: i zamiast jemu pomagają emigrantom.

A ci emigranci nie idą do krajów arabskich, bo tam będą mieli bardziej przerąbane jak u siebie. Tam w przeciwieństwie do EU nikt ich nie będzie niańczył.

pelson91 - Sob Wrz 05, 2015 20:49

Najgorsze jest to, że pchają się na siłe tam, gdzie niekoniecznie są mile widziani. No i równie słabe jest to, ze głowy państw mają w dupie za przeproszeniem zdanie obywateli, którym np takie działania się nie podobają i chcieliby ich zaprzestania
NoPE - Sob Wrz 05, 2015 21:00

A nie Imigracja - Islamizacja? ;>

pelson91 napisał/a:
Nie mam tolerancji dla dziczy...

W kupie siła - każdy kibel to wie. Kibol znaczy się...

"Niech przyjeżdżają. Mamy Auschwitz - sporo pomieści"
To nie moje słowa ale śmiechłem, kiedy usłyszałem powyższy komentarz.

prebenny - Sob Wrz 05, 2015 21:11

NoPE ale już znaleźliśmy ośrodek dla emigrantów ;)


NoPE - Sob Wrz 05, 2015 21:58

Może nie tyle co w Prypeci ale mamy Pstrąże i Kołomino - poradzieckie polskie miasta widma i to z lepszym socjalem niż Auschwitz :)
Remigiusz - Sob Wrz 05, 2015 22:09

Ja jestem za tym żeby wywalić cala ta NATO/USA z Europy i zakończyć wojnę w ich krajach to nie będzie tych ludzi.

MY wszyscy jesteśmy winny temu co się tam dzieje. :!:

Wodny - Sob Wrz 05, 2015 22:46

Remigiusz, Nie ma sprawy niech przyjedzie, matka ojciec dwójka dzieci, rodzina biedna zmuszona by uciekać

Markzo - Nie Wrz 06, 2015 01:37

podoba mi się podejscie wegrów - wybudować wielki mur i niech ta hałastra wraca do swojego kraju razem ze swoją powaloną religią. I nie, nie czuje się w żaden sposób winny czy odpowiedzialny - z daleka od Polski niech się trzymają!!
greg-si - Nie Wrz 06, 2015 10:29

Ciekawe jak Anglicy, Irlandczycy mówią/mówili o polakach tam przyjeżdżających.
Sytuacja inna ale...

0L0 - Nie Wrz 06, 2015 11:09

Ja popieram politykę Węgrów i Australijczyków, ale w głębi serca uważam, że najskuteczniejszą polityką antyimigracyjną jest kilka gram ołowiu w miedzianym płaszczu :twisted:
slax - Nie Wrz 06, 2015 11:18

greg-si, Mówili podobnie za pewne, ale różnica także że nasi rodacy jeżdżą tam normalnie pracować w większości (wiadomo jakaś patologia się znajdzie wszędzie), i bądź co bądź jest to na + dla tamtejszej gospodarki, bo w końcu pracują -> zarabiają -> wydają/płaca podatki = gospodarka się rozwija. Także dla mnie to sytuacja z goła inna, ta banda "orków" przyjedzie i będzie oczekiwać zakwaterowania, jedzenia i czego tam jeszcze to nie wiem a do pracy ciekawe czy im się będzie kwapiło?

Weźmy na przykład koczowiska Romów w naszym kraju, ile to się słyszy/czyta w mediach że kradną, napadają na ludzi itp, a ilu z nich normalnie pracuje? Większość siedzi na tyłkach , oczekując zasiłków czy innej pomocy...

IMHO, wywalić ich tam skąd przyszli, ja ich postrzegam jako bandę bezmyślnych dzikusów, nic dobrego ze sobą nie przyniosą. Jak to nie pomoże to wybudować mur po granicy :D

dzelo23 - Nie Wrz 06, 2015 11:26

Wszystko zależy od człowieka. Jak ktoś jedzie uczciwie pracować to zazwyczaj nie ma problemu, zazwyczaj nie ma. Co innego jak sciemnia i kombinuje by tylko brać pieniądze, dostać mieszkanie i nie pracować,
Co do imigrantów z Afryki to oni w większości uciekają przed wojną, tam czeka na nich jedynie śmierć. Pierwsze grupy uchodźców wg mnie to byli ludzie wykształceni z kasą na ucieczkę i nie było z nimi aż takich problemów. Teraz dociera i już jest w Europie coraz więcej zwykłych ludzi, niewyksztalconych, bez perspektyw. Oni nie tyle chcą uciec co. Za wszelką cenę chcą się dostać do Niemiec.
Najprościej powiedzieć napisać żeby ich zapakować na statek i odesłać. Odesłać ale gdzie? Pod lufy na pewną śmierć?
Problem jest strasznie złożony i niebezpieczny dla Europy.
Moim zdaniem to Europa z USA skoro są w takiej komitywie to powinni wysłać wojska :sad: i zbrojenie tam gdzie trzeba i rozpiera...lić całe to państwo islamskie.
Pociesza mnie jeszcze jedna rzecz, mieszkam w Polsce B :d i do mnie raczej żaden imigrant nie trafi a nawet jeżeli to narodosciowcy i kibole zrobią porządek jeżeli będą rozrabiac :twisted:

greg-si - Nie Wrz 06, 2015 11:36

No szczególnie jak ktoś siedzi w Anglii dlatego że jest dużo lepszy socjal niż w Polsce.
Nie pamięta wół jak cielęciem był. Ilu polaków jest rozsianych po świecie po tym co działo się podczas wojny i po niej za komuny.

Najłatwiej jest oceniać...

Markzo - Nie Wrz 06, 2015 11:43

oki, a polacy robili chociażby to:
http://m.niezalezna.pl/70...rzez-imigrantow

zabijali, kradli, gwałcili? zmuszali do przyjmowania swojej religii? nie porównuj "naszych" na emigracji do tych.. nawet nie wiem jak ich nazwac, ale na pewno nie ludzi.

0L0 - Nie Wrz 06, 2015 11:46

dzelo23 napisał/a:
oni w większości uciekają przed wojną, tam czeka na nich jedynie śmierć

No nie do końca.
Przed wojną powinny uciekać przede wszystkim kobiety i dzieci a nie mężczyźni w sile wieku.
Z tego co do europy się dostaje kobiety i dzieci stanowią może 10%.

Wodny - Nie Wrz 06, 2015 12:09

greg-si, mam wielu znajomych w angli i jakoś nikt tam nie siedzi wszyscy pracują, to samo w holandi i Niemczech i nikt mi nie powie że nasi głównie siedzą i nic nie robią tylko sooocjal, a ci tylko na to liczą.

Markzo, w pierwszym poście jest to wstawione ;)

0L0, albo i mniej, a powinno sie tylko albo głownie kobiety i dzieci przyjmować, w takim wypadku wygląda a to że wszscy faceci z tamtą spieprzają a kobiety i dzieci został na miejscu po to by ich isis ruc**ło

Vigoslaw - Nie Wrz 06, 2015 12:21

Pamiętajcie, ze średnia muzułmańska rodzina to ok 8 osób...
Czyli przyjmując 10 tyś, za chwile bedą sprowadzać rodzinę i zacznie się efekt kuli śnieżnej...
Oprócz tego widzeliście ich w obozach?
Ciuchy nike, adidasa i pumy, biżuteria, tel komórkowe... tak biedny człowiek nie wygląda...
Sprawa śladowej ilości kobiet i dzieci, to tylko propaganda pod UE.
Widziałem, jak koleś wrzuca żone pod tory, a jak podeszla TV, to udaje, ze ją chroni przed służbami pomocniczymi... zal.pl

Jestem za tym, zeby uchodźcy wojenni byli w obozie przejściowym, gdzie uczą się języka i czekają na wysłanie do kraju, gdzie mogą PRACOWAĆ!

Podstawowy warunek, to to, żeby Ci uchodźcy mieli DOKUMENTY!

A nie, ze cała Afryka wali do Europy, bo ta bedzie łatwiej...

U siebie żrą gówno, a w Europie chcą żyć jak średnia klasa, na którą europejczyk pracował 30 lat...

Pozdrawiam,

V.

bociannielot - Nie Wrz 06, 2015 12:27

Vigoslaw, tak naprawdę juz nikt nie mowi o 10tys, tylko o setkach tys, w imie czego?, kto tym rozgrwa i co chce osiagnac?, cos tu smierdzi ale jeszcze bardziej smierdzi czemu zgadzaja sie na to nasi europejscy politycy?
Wodny - Nie Wrz 06, 2015 12:32

bociannielot, Może Merkel ma już zabukowany bilet do Dubaju i kase na koncie za tą "pomoc" dla arabów

bociannielot - Nie Wrz 06, 2015 13:00

Wodny, tego nie da się wykluczyć :ok: Dubaj jako bliski kulturowo uchodźcom jakoś nie garnie się do ich przyjmowania ...
Pawkaz - Nie Wrz 06, 2015 15:33

Wszyscy piszą ile osób przybędzie do Polski, a nikt nie informuje oraz nikt nie pyta : gdzie oni wszyscy będą mieszkać ? Wiadomo, że w jakimś ośrodku, ale nikt nie podaje gdzie znajdują się ich lokalizacje.
Mówią także, że płacić za nich nie będzie rząd Polski, a UE, a gówno prawda, kasa na utrzymanie będzie szła z naszych podatków.

Wodny - Nie Wrz 06, 2015 16:37

Pawkaz, a szybko pobudują jakieś chatki baraki czy coś w tym stylu, a przyjdzie zima i sie zacznie
pelson91 - Nie Wrz 06, 2015 18:02

już się zaczęło
paolinio - Nie Wrz 06, 2015 20:21

Ja jestem całkiem spokojny, minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii powiedział ,że wśród tego desantu zorganizowanego muzułmanów jest TYLKO(!) 10 procent dżihadystów czym niezmiernie mnie uspokoił, poczułem ulge. Z dwóch tysięcy ,które do nas trafią będzie tylko dwustu zamachowców. Każde miasto weźmie trzy bomby na siebie i posprawie ,a wy tu ich nie chcecie, co za brak tolerancji! :mrgreen:
Vigoslaw - Pon Wrz 07, 2015 13:36

to dorzucę coś do poczytania :twisted:

http://www.euroislam.pl/i...ojne-na-europe/

Zresztą oczywista oczywistość, ale poczytać można :roll:

Pozdrawiam,

V.

TomC - Wto Wrz 08, 2015 00:50

Pisałem na kupowatym Onecie to i napiszę tu. POlska powinna przyjąć wszystkich. Wszystkich.
Adres przygotowanych obozów jest każdemu Polakowi znany. Najważniejszym plusem byłoby podniesienie się gospodarki. Jak białe mydło 70 lat temu słabo schodziło i produkcję przerwano to myślę że ciemne schodziło by znacznie bardziej.

A na poważnie... trza się zbroić. Nic nie zastąpi spokoju w domu jak ak47.

bociannielot - Wto Wrz 08, 2015 09:00

Dodam iż legalnie bez pozwolenia można posiadac w domu czarno prochowca, kto grał w doom-a wie co taka dwururka może zrobic :) moze mniej skuteczna jak kałach ale wyglądem budzi respekt ;-)
Wodny - Wto Wrz 08, 2015 09:08

bociannielot, ja myślałem nad tym https://www.militaria.pl/...bg%29_p8911.xml
bociannielot - Wto Wrz 08, 2015 10:38

http://allegro.pl/dubelto...5655285453.html :wink:
0L0 - Wto Wrz 08, 2015 19:05

Wodny napisał/a:
bociannielot, ja myślałem nad tym https://www.militaria.pl/...bg%29_p8911.xml


Te straszaki to można o kant :dupa: potłuc.

Wodny - Wto Wrz 08, 2015 19:55

0L0, kulą gumową co z tego wylatuje jak dostaniesz to nie wiem czy nie zaboli
prebenny - Wto Wrz 08, 2015 20:06

Zaboleć zaboli. Na pistolety gazowe też chyba nie potrzebujesz zezwolenia.
0L0 - Sro Wrz 09, 2015 08:41

Eh, nie doczytałem, że to te na kule gumowe. Nie zmienia to jednak faktu, że te rewolwery od początku nie były zbyt pewne z prawnego punktu widzenia. Pewnie dlatego zniknęły z oferty głównego dystrybutora - firmy Kolter.
Wodny - Wto Wrz 22, 2015 20:35

No i Zdradziecki polski rząd zdradził polaków zdradził grupe wyszehradzką jako jedyny kraj sie zgodził na kwoty C**j że mniejsze ale sie zgodził, na forach czeskich pisza o Polakach że zdrajcy itp itd :/ J**ne PO i PSL smażyć sie powinni ZDRADA
Dominoz - Wto Wrz 22, 2015 23:10

Wodny napisał/a:
No i Zdradziecki polski rząd zdradził polaków zdradził grupe wyszehradzką jako jedyny kraj sie zgodził na kwoty C**j że mniejsze ale sie zgodził, na forach czeskich pisza o Polakach że zdrajcy itp itd :/ J**ne PO i PSL smażyć sie powinni ZDRADA

Chwała Bogu już za miesiąc wybory i mam nadzieję koniec Platformy na polskiej scenie politycznej.

0L0 - Sro Wrz 23, 2015 08:36

Dominoz napisał/a:
Chwała Bogu już za miesiąc wybory i mam nadzieję koniec Platformy na polskiej scenie politycznej.

Niestety, ale większość społeczeństwa jest za głupia na to. Obejrzą sondaże na Tusk Vision Network i zagłosują na partie co mają najwięcej :foch2:

prebenny - Sro Wrz 23, 2015 09:04

0L0 napisał/a:
Obejrzą sondaże na Tusk Vision Network i zagłosują na partie co mają najwięcej :foch2:


Tego się właśnie boję, bo póki co to PIS wygrywa w sondażach.

longer86 - Sro Wrz 23, 2015 09:09

niezbyt się polityką interesuję, ale zdecydowanie mówię, że wolę cokolwiek niż PIS. irytują mnie Ludzie z PISu wszędzie robią afery i zamieszanie.
Wodny - Sro Wrz 23, 2015 21:06

longer86, w sensie zagłosujesz na PO okradają, kłamią robią wbrew społeczeńśtwu ale to nie pis wiec na nich zagłosujesz :/ nop q**a
prebenny - Sro Wrz 23, 2015 21:14

Wodny jak już toczymy spór 'ideologiczny' to tak. Zagłosuję na PO mimo, że okradają, kłamią i robią wbrew społeczeństwu, bo PIS robi idealnie to samo a do tego potrafi wsadzić za kratki za niewinność.
Dominoz - Sro Wrz 23, 2015 21:24

prebenny napisał/a:
Wodny jak już toczymy spór 'ideologiczny' to tak. Zagłosuję na PO mimo, że okradają, kłamią i robią wbrew społeczeństwu, bo PIS robi idealnie to samo a do tego potrafi wsadzić za kratki za niewinność.

To głosuj na Korwina, to powsadza do więzień PiS i PO ;)

To jest właśnie idiotyczne myślenie...zagłosuje na PO, bo boję się PiSu. Zagłosuje na PiS, bo PO jest do dupy...
To może wybierzcie coś innego i nie biadolcie?
Demokracja jest jednak rządem głupoty...trudno.

rafalmis1 - Sro Wrz 23, 2015 21:26

Dominoz napisał/a:
prebenny napisał/a:
Wodny jak już toczymy spór 'ideologiczny' to tak. Zagłosuję na PO mimo, że okradają, kłamią i robią wbrew społeczeństwu, bo PIS robi idealnie to samo a do tego potrafi wsadzić za kratki za niewinność.

To głosuj na Korwina, to powsadza do więzień PiS i PO ;)

To jest właśnie idiotyczne myślenie...zagłosuje na PO, bo boję się PiSu. Zagłosuje na PiS, bo PO jest do dupy...
To może wybierzcie coś innego i nie biadolcie?
Demokracja jest jednak rządem głupoty...trudno.

:brawa: otóż to :!: :!:

prebenny - Sro Wrz 23, 2015 21:29

Idąc tym tropem zamiast głosować na niezrównoważonego psychicznie człowieka z manią prześladowczą mam głosować na innego niezrównoważonego psychicznie człowieka? Sam widzisz, że ta logika również na kolana nie powala.

Odnosząc się do Twojej sugestii, że będę głosował na PO od razu ukrócę plotki, bo już wcześniej pisałem, że mój głos o ile nic niespodziewanego nie nastąpi powędruje na NowoczesnąPL.

longer86 - Czw Wrz 24, 2015 00:07

Wybór jest zly lub gorszy , glosowanie na po czy pis to jak jazda autem grupy vag, a ja jeżdżę świadomi roverem :p
bociannielot - Czw Wrz 24, 2015 07:21

jakkolwiek wątek ten niby wiąże się z polityką, to jeśli chodzi o preferencje wyborcze macie wątek o tym panowie gdzie indziej, tu skupmy się na faktach, czyli że najnoszym szlakiem dla imigrantów do niemiec jest Polska, SG pewnie sobie nie poradzi na zyczenie Angeli, oby nam jeszcze niemiaszki granicy nie zamknęły bo zostaniemy sami z tym najazdem emigrantów zarobkowych :)
https://twitter.com/MalteHenk/status/646679114536079360

Wodny - Czw Wrz 24, 2015 10:42

http://www.zaborcza.pl/pierwsza-grupa-uchodzcow/

"Do Polski trafiła pierwsza grupa uchodźców, żądają 7 tys. zasiłków."

MatiNitro - Czw Wrz 24, 2015 10:55

Wodny, to jest fake ;) ale pozostając w temacie, to w Austrii te bru**sy prowadzą strajk głodowy, bo chcą 2000 EURO zasiłku na łebka. Paranoja, wsadziłbym w dziurawy ponton i puścił na Morze Śródziemne.
Dominoz - Czw Wrz 24, 2015 10:59

MatiNitro napisał/a:
Wodny, to jest fake ;) ale pozostając w temacie, to w Austrii te bru**sy prowadzą strajk głodowy, bo chcą 2000 EURO zasiłku na łebka. Paranoja, wsadziłbym w dziurawy ponton i puścił na Morze Śródziemne.

Nic dodać, nic ująć...
Przyjeżdżają szukając niby schronienia...a tak naprawdę bazują na kretyńskim socjalizmie, czerpiąc z tego kupe kasy.
To jest totalna żenada.
Jak chcą mieć kasę, to niech idą pracować, a nie pobierają z naszych podatków.

Wodny - Czw Wrz 24, 2015 21:01

MatiNitro, dziwne jak na fake skoro ty piszesz o praktycznie tym samym :)
-_Zielarz_- - Sob Wrz 26, 2015 13:22

Gość pewnie wie co mówi ... (choć może też trochę konkurencji się boi ;) ) :

http://natemat.pl/154119,...arobia-balaganu

A to coś luźniejszego :

https://www.youtube.com/watch?v=V9jwz8uvcNU

Ja mam zdanie takie, przy całym współczuciu dla prawdziwych ofiar wojny, zwłaszcza dzieci, ale wypad. To inna kultura, brak poszanowania prawa, choć paradoksalnie naginają je pod siebie wykorzystując liberalność Europy , a zdanie mam takie - przyjeżdżasz tu to sie dostosuj, nie to spadaj. Oni (szeroko rozumiani arabowie) tego wymagają u siebie od nas , zwlaszcza od kobiet. Polowa z nich to młode byki ... jak im tak źle to niech choć spróbują zrobić rewolucje u siebie, a nie pozostawiali rodziny a sami jadą na saksy ;) Nie jesteśmy tolerancyjni jako Polacy ... ale w historii niegdzie się nie pchaliśmy i może też nikogo nie chcemy (nie mówie tu o emigracji zarobkowej czysto, w koncu i u nas jest duzo np. Ukraińców a jakoś nie rażą).

Echh ... nie nie nie ... Proszę bardzo, dziećmi jako Państwo to bym się zgodził, bo dziecko można sobie jeszcze wychować :)

Wodny - Wto Wrz 29, 2015 19:40

-_Zielarz_-, nie połowa to młode byczki a 80 do 90 % patrząc na same fotki i filmiki, tylko na interi wp i innych tego typi stronach to same kobiety i dzieci i pojedynczy goście ;)

[ Dodano: Wto Wrz 29, 2015 19:40 ]
https://www.youtube.com/watch?v=yUUbxHnl_Yg

Dla tych którzy są za NOWOCZESNA

MD - Sro Wrz 30, 2015 16:04

https://www.youtube.com/watch?v=fJBOjCam0o4
:D
I jeszcze ten podkład. Hava, nagila haaaaava! *Pląsa po dywanie, trzęsie tyłkiem z rękoma uniesionymi do góry.*

adam_26 - Pią Paź 02, 2015 09:29

Wodny napisał/a:

[ Dodano: Wto Wrz 29, 2015 19:40 ]
https://www.youtube.com/watch?v=yUUbxHnl_Yg

Dla tych którzy są za NOWOCZESNA

Dokładnie ;)

prebenny - Pią Paź 02, 2015 09:33

Na każdego zawsze się coś znajdzie. Dla mnie są w chwili obecnej najbardziej wiarygodni i na nich mój głos oddam.

Co do samego filmiku to wiele rzeczy jest w nim naciągane.

Wodny - Pon Paź 05, 2015 18:39

Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że 47 proc. Polaków jest za przyjmowaniem uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/r...ampaign=firefox

no napewno

[ Dodano: Pon Paź 05, 2015 18:39 ]
no chyba że

bociannielot - Wto Paź 06, 2015 09:28

Wodny, CBOS jest ustawiany ;p także nic nowego ;-) jak wiarygodne są polskie sondaże było widac przy wyborach prezydenckich ;-)
prebenny - Wto Paź 06, 2015 09:41

Nie rozumiem jak można mówić o wiarygodności sondaży przeprowadzonych na próbie 1000 osób (Polska bodajże koło 38 mln mieszkańców więc ten 1000 to można sondaż zrobić, że Palikot ma 100% poparcie...).
longer86 - Wto Paź 06, 2015 13:13

wiem jak przeprowadzane są ankiety, sam czesto uczestniczę, jest Pani do której mam telefon, przychodzi sms zrobiłam na pana ankiete nt. itd... o tym o tym i o tym trwała 30 minut na laptopie, dzwonia z firmy po tygodniu i pytaja dokładnie o to co było w sms, wystarczy potwierdzić i tak wyglada ankieta. przy okazji otrzymuje sie kawę czy inne drobiazgi. ?

nie wierzę w ankiety