Forum Klubu ROVERki.pl :: Uważajcie na te samochody!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Uważajcie na te samochody!

"Okazje", oszuści, szpachlowozy itp.
Autor Wiadomość
Andrzej Seneczko
Gość





Wysłany: Wto Mar 27, 2007 09:57   mieszkancy warszawy uwazajcie

Witam

uwazajcie na ciemnego R214 Si LPU H***
ktory w tym tygodniu moze byc widoczny w warszawie
samochod jest oczywiscie oklejony
niestety troche podrdzewialy

ojciec wreszcie kupil sobie samochod niestety nie jest to Rover
ale dotychczasowego sprzeta przekazal nam znaczy mi i Seenowi :-)
takze moja sygnaturka jest teraz na czasie

--
Pozdrawiam Andrzej
FSO 125p 1.4 GLI 16V MPI
Rover 214 Si
Puławy
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Mar 27, 2007 09:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Senn
Gość





Wysłany: Wto Mar 27, 2007 10:57   Re: mieszkancy warszawy uwazajcie

Użytkownik "Andrzej Seneczko" napisał
Cytat:
Witam

uwazajcie na ciemnego R214 Si LPU H***
ktory w tym tygodniu moze byc widoczny w warszawie
samochod jest oczywiscie oklejony
niestety troche podrdzewialy

No wczoraj wlasnie przejechalem obok dziwnie zielonej Coupety (pierwszy raz
widzialem taki kolorek). Nie zdazylem oblookac czy byla oklejona. Stala przy
ul. K.E.N. tuz przy Metro Kabaty. Moze ktos z klubowiczy?


--
Pozdrawiam
Senn

Był Polonez Caro Plus 1.4 16V
Był Polonez Caro 1.6 16V
Jest Polonez Caro Plus 1.8 16V :)
 
 
pawel 




Dołączył: 28 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: Józefów



  Wysłany: Czw Maj 03, 2007 11:16   Uważajcie na te samochody!

Zajrzyj koniecznie na to forum !!

piter34: W tym wątku będziemy zamieszczać ostrzeżenia dla kupujących.
Jeżeli oglądałeś auto i jego stan jest daleki od zapewień sprzedającego (telefonicznym lub w ogłoszeniu), to powiedz nam o tym podając link do aukcji.
Jeżeli zauważysz ogłoszenie, w którym na pierwszy rzut oka widać, że sprzedający coś "kręci" to również napisz.
Z uwagi na przedawnianie się ogłoszeń wskazane jest wykonanie zrzutu ekranowego ogłoszenia (klawisz "Print Screen" na klawiaturze), wklejenie (CTRL+V) np. do Painta i zapisanie jako JPEG, a następnie wrzucenie na forum razem z linkiem do aktualnego ogłoszenia.


Witam,

uwaga na ogłoszenie z allegro:
http://www.allegro.pl/ite...an_idealny.html

Już umówiłem się wstępnie z człowiekiem na sobotę. Zapewnił mnie, że Roverek jest w stanie idealnym, a jedyne, co było robione "extra", to wymieniona 4 lata temu klapa bagażnika. Został uprzedzony, że będę jechał 160 km w jedną stronę i nie wyobrażam sobie, żeby samochód był w innym stanie, niż powiedział...

Jednak (na szczęście) przypadkiem coś znalazłem...:
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=1580
Polecam uwadze opinie kolegi Batiga...

Poszukałem jeszcze:
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=13466
Oferta "B". I polecam odpowiedź Pitera34...

Szukałem dalej:
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=1546
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=1537
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=1297

Okazuje się, że gościu sprzedaje ten samochód co najmniej od roku, a i z ceny zszedł dość znacznie... ;) Zmienia też za każdym razem konto pocztowe (ale opis samochodu i numer telefonu ten sam).

Nawet nie chce mi się tego komentować. Cieszę się tylko, że nie pojechałem, nie straciłem czasu i nerwów...
No i warto korzystać z archiwum roverkovego :)

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez piter34 Wto Lut 23, 2010 20:47, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

  Wysłany: Czw Maj 03, 2007 17:58   Uważajcie na te samochody!

W tym wątku będziemy zamieszczać ostrzeżenia dla kupujących.
Jeżeli oglądałeś auto i jego stan jest daleki od zapewień sprzedającego (telefonicznym lub w ogłoszeniu), to powiedz nam o tym podając link do aukcji.
Jeżeli zauważysz ogłoszenie, w którym na pierwszy rzut oka widać, że sprzedający coś "kręci" to również napisz.
Z uwagi na przedawnianie się ogłoszeń wskazane jest wykonanie zrzutu ekranowego ogłoszenia (klawisz "Print Screen" na klawiaturze), wklejenie (CTRL+V) np. do Painta i zapisanie jako JPEG, a następnie wrzucenie na forum razem z linkiem do aktualnego ogłoszenia.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
Ostatnio zmieniony przez piter34 Pią Maj 04, 2007 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 11:00   

Prawdopodobnie przekładany anglik (oznaczenia przy lewarku skrzyni po złej stronie):
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C2534519

Oglądając zwróćcie szczególną uwagę.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
drooid 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 209
Skąd: Łódź

Rover 45

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 16:17   

No i guzik. Strona nie istnieje :( Pojawi się pewnie w nowym ogłoszeniu.
Wymyślcie lepiej jakiś inny sposób - może oprócz modelu nr VIN? :twisted:
_________________
Pozdrawiam
Drooid
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 16:21   

drooid napisał/a:
Wymyślcie lepiej jakiś inny sposób

Zrzut ekranowy ogłoszenia powinien wystarczyć. Dopiszę na górze wątku.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
mmaniek 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 132
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Maj 04, 2007 20:05   

KAPITALNY POMYSł !! ! :grin:
Rover z Allegro: http://moto.allegro.pl/it...a_polecam_.html
Oglądałem go ok 3 tyg (albo 2 )temu, malowany tylne błotniki zderzak tył i przód błotniki przednie i drzwi "pod rant" uszkodzony przedni zderzak i klima nie działa,przebieg też wygląda na mało realny, choć wnętrze nie jest zbyt "styrane".
Ogólnie nie polecam.
_________________
Wszystko dla ludzi, byle z głową. ;-)
 
 
 
Zientas 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 202
Skąd: Poznań / Komorniki



Wysłany: Pon Maj 14, 2007 15:54   R620 SDi - tego nie kupujcie czasem!

Witajcie!

Dziś oglądałem TEN egzemplarz. Oczywiście na zdjęciu już widać, że stuknięty, ale to co zobaczyłem na miejscu to obraz nędzy i rozpaczy. WIdać, że auto już wcześniej było tu i ówdzie malowane, w środku syf, brud, podarta skóra, żadna szyba się nie otwiera, poprostu auto nie warte funta kłaków.


Pozdrawiam!

Ps. Kto wie czy w tym tygodniu nie dołącze do klubu... :wink:

piter34: scaliłem Twój post z właściwym tematem oraz dorzuciłem zrzut ekranowy ogłoszenia
Ostatnio zmieniony przez piter34 Pon Maj 14, 2007 16:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Maj 14, 2007 16:04   

Zientas napisał/a:
Czy można zdjąć jakoś folię z przyciemnionych szyb (przyciemnione w Niemczech)? Szczerze, mówiąc średnio mi się takie przyciemnianie podoba (oczywiście rzecz gustu).

Można.
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Czw Maj 17, 2007 09:00   

ROVER 600 SDI

Auto wydaje sie na pierwszy rzut oka bardzo atrakcyjne, mlody rocznik, praktycznie stan idealny, do tego jasne wnetrze w idealnym stanie. Rzeczywistosc okazuje troche inna... Znajomy ktory szuka R600 dla siebie zadzwonil do sprzedawcy, i dowiedzial sie paru rzeczy... Auto ma peknieta szybe, w srodku sa polamane plastiki - m.in. wylamany zamek od schowka, nie dziala takze klimatyzacja, i auto jest do oplat... sprzedawca nie umiescil tego w ogloszeniu, ale na wszelki wypadek jakby pozniej juz telefonicznie nie mowil o "zaletach" auta uprzedzam... chyba ze ktos chce sobie go doprowadzic do porzadnego stanu...

P.S. nie wiem za bardzo jak sreana zrobic na laptopie... wiec jesli by ktos mogl... :wink:

AndrewS: wstawilem screana :-)
_________________
"Tylko auta z duszą..."
Ostatnio zmieniony przez AndrewS Czw Maj 17, 2007 09:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Piciu 




Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 11
Skąd: Poznań/Swarzędz



Wysłany: Czw Maj 17, 2007 14:47   

Zientas napisał/a:
Dziś oglądałem TEN egzemplarz

O, to ten co stoi u mnie, to znaczy w Suchym :) A chciałem go obejrzeć...
Paweł napisał/a:
będę jechał 160 km w jedną stronę

No właśnie, z tym też jest problem. Jakby ktoś miał daleko do Poznania, a znalazł tu fajnego Roverka, to prośba o info, postaram się chociaż orientacyjnie rzucić okiem. A i być może, że kogoś z Was poproszę o oględziny gdzieś w Polsce :D
Pozdr!
 
 
 
Zientas 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 202
Skąd: Poznań / Komorniki



Wysłany: Czw Maj 17, 2007 20:00   

Ten egzemplarz oglądał wstępnie mój kolega. Mechanicznie nie wiadomo, ale jeśli chodzi o blachę to miał przygody. Widać szpachel i niechlujną robotę, szczególnie na drzwiach kierowcy. Urwana klamka od środka. Auto sporowadzone z włoch i kupione w komisie w Legnicy pół roku temu. Oczywiście książki serwisowej nie ma więc przebieg może nie być autentyczny.

Czy są kurde w tym kraju jakieś zadbane i niewalone Rovery w sprzedaży za rozsądne pieniądze?

Zobaczcie TO. Jak Wam się podoba? :lol:

piter34: dorzuciłem zrzut ekranowy
Ostatnio zmieniony przez piter34 Czw Maj 17, 2007 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
orson 



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 147
Skąd: Wrocław

Rover 25

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 08:51   

Witam

Nastepny Rover ktorego odradzamy - 45 z 2000 r.

- pali sie lampka SRS nie zawsze ale jak sie zapali to niestety standardowe operacje nie przynosza rezultatu
- maska jest zle spasowana
- przebieg to nie 116 kkm tylko 126 kkm
- fotel kierowcy to praktycznie fotel bujany
- zderzak tylny jest od modelu 400 i zle spasowana jest tylna klapa (jakos dziwnie chodzi gdy jest zamknieta
- silnik od czasu do czasu zaczyna sie dlawic i "rzuca" obrotami
- sa spore "zadrapania" na samochodzie i bez ingerencji lakiernika sie nie obejdzie

Nie bylo jazdy probnej bo samochod nie ma blach i stoi na parkingu.

To sa tylko rzeczy ktore my zauwazylismy, a specjalistami w tej dziedzinie nie jestesmy.

[ Dodano: Nie Maj 20, 2007 2:28 pm ]
Witam

Nastepny Roverek ktorego odradzamy: 25 z 2005 roku.

Z opisu wynika ze samochod jest do drobnych napraw blacharsko-lakierniczych.
Z tego co wiem jest to wersja 25 MG ZR 116 km diesiel na Glogowskich blachach.
Samochod ten przezyl niezly wypadek, rozwalila sie nim kolezanka z pracy, zdrezenie czolowe z Polonezem w wersji Truck przy okolo 50/60 km po hamowaniu:
- uszkodzona kompletnie skrzynia biegow
- wystrzelone obie poduszki
- przod samochodu szczegolnie z prawej strony jest praktycznie "skasowany"
- wszystkie blachy z przodu tj. maska, oba blotniki, zderzak, lampy, grill sa do wymiany na nowe
- kolezanka nie wiedziala dokladnie ale uwazala ze uklad jezdny z przodu (zwrotnica i takie tam ;P ) sa do wymiany
- samochod byl oddany/sprzedany przez ta wlascicielke jako samochod "NA CZESCI"

Prosze sie dokladnie zastanowic jesli ktos bedzie nim zainteresowany.

[ Dodano: Nie Cze 10, 2007 9:28 pm ]
Witam

Nastepny samochodzik ktory pieknie wyglada ale (poniewaz go ogladalismy a nie wiemy czy sprzedajacy to zrobil):

- samochod byl walniety w lampe od strony kierowcy -> jest "ladnie" wizualnie zrobiony, niestety ktos kto go robil NIE WYPROSTOWAL PODLUZNICY (mozna bardzo prosto to zaobserwowac: przednia lampa od strony kierowcy ma przewiercone mocowania do karoserii i sroby mocujace przechodza dokladnie przez plastik; kiedy samochod skreca w lewo w zakrecie przynajmniej 90 stopni slychac stukanie od strony pasazera z przodu)
- samochod na podnosniku od spodu wyglada tak jakby przewalany byl wozkiem widlowym

Koszt naprawy to jakies 2800 PLN

Jesli ktos sie zdecyduje proponuje powiedziec sprzedajacemu przed wzieciem ze samochod zostanie sprawdzony przez p. Gawina z serwisu Wroclawskiego (i poczekac na reakcje sprzedajacego ;) )

Pozdrawiam
 
 
 
7Tomi 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pon Lip 16, 2007 08:43   

Wczoraj zrobiłem jedyne 980km aby kupić samochód, który upatrzyła sobie znajoma.
http://www.allegro.pl/ite...gsd_diesel.html

Bardzo to nie wiem od czego zacząć bo w sumie to niewiele rzeczy było ok.
Auto po ewidentnym dachowaniu (żeby tylko po jedynym) - 1cm szpachli obok szyberdachu a podsufitka zwieszona do środka.
W miejscu rantów do mocowania bagażnika dachowego kit do okien :wink: :shock:
Połączenie błotnika z podszybiem zaszpachlowane jakby go miao nie być.
Szpara drzwii-błotni na górze 1cm na dole ok 0,2mm :shock:
Zderzaki do karoseri połapane opaskami plastikowymi
Silnik głośniejszy od Docentowego Tomacata przy 7000obr :mrgreen:
Pęknięty wąż zawieszenia.
3 szyby z ośmiu oryginalne :wink:
Oj jeszcze długo by o tym pisać....

Żałuje tylko, że nie poprosiłem kogoś z okolic o oglądnięcie.... :(
Sprzedający oczywiście twierdził ze auto jest igła....
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Piciu 




Dołączył: 06 Mar 2003
Posty: 11
Skąd: Poznań/Swarzędz



Wysłany: Pon Lip 16, 2007 11:38   

Tomi_114 napisał/a:
Sprzedający oczywiście twierdził ze auto jest igła....

Taaaa.... a świstak siedzi i zawija w te sreberka :razz:
Ja sobie po kilumiesięcznym poszukiwaniu MG ZS-a odpuściłem temat z braku dobrego egzemplarza na rynku :sad:
Tomi_114 napisał/a:
Wczoraj zrobiłem jedyne 980km

Ja bym się nieźle wkurzył :evil:
Tomi_114 napisał/a:
Silnik głośniejszy od Docentowego Tomacata przy 7000obr

Ech, tęsknię za tym dźwiękiem! Choć mój Tomcat odcinał przy 6500 obr/min :mrgreen:
Pozdr!
 
 
 
adas25 



Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 13
Skąd: kielce



Wysłany: Nie Lip 22, 2007 14:15   

http://otomoto.pl/index.p...how&id=C3082082
bylem tam...
widziałem.....
auto jest uderzone z prawej strony co na zdjeciu nie widac oczywiscie,uszkodzona antena ,okno sie nie otwiera od str kierowcy,przednii zderzak wymieniany i paskudnie pomalowany,maska sie nie domyka,silnik nie chodzi równo wyraznie sie dusi po właczeniu klimy,przebieg nie 189000 a ponad 200000.według mnie musiało przezyc konkretną kolizje z przodu.stan w środku pozostawia tez wiele do zyczenia od stanu idealnegojak napisano w ogłoszeniu.absolutnie nie warto.przejechałem tam ponad 400 km.ostatecznie kupiłem 420 tdi z intercoolerem z 98r i 130000 tys za te same pieniadze.i całe szczescie :mrgreen:
a tamta 620?
nawet nie pozwolono mi sie przejechac ......tylko po placu.....gdzie moze by mi sie udalo wrzucic dwójke......
 
 
eszet 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 156
Skąd: Osiek k/Oświęcimia



Wysłany: Sro Sie 08, 2007 21:41   

Przed chwilą wróciłem z wojaży po kraju za moim wyimaginowanym roverkiem.Niestety,stan techniczny tych cacek pozostawia wieeeeele do życzenia.I tak:
http://otomoto.pl/index.p...how&id=C3149132
Silnik- nie wiem,ale bity w d....e,aż boli,a zrobiony chyba przez Jasia z sąsiedniej piaskownicy.Reszta zgodna z opisem - zadbany,tapicerka i skóry bardzo ładne.

http://otomoto.pl/index.p...how&id=C3174272
Tu zaś na odwrót.Blacha wygłąda znośnie,normalne ślady użytkowania,ale silnik.....hm,nie jestem mechanikiem,a to auto chodzi gorzej niż moja 15-letnia fiesta.Zaczyna się zbierać tak dopiero od 2000 obrotów.Raz mi nawet zgasnął przy ruszaniu z 1-ki.Zważywszy,że to 1,6 16V ,to jest po prostu zgroza!Poza tym wyszło,że sprzęgło do wymiany,podobno silnik krokowy i lekko ściąga wprawo przy mocniejszym hamowaniu.Ogólnie nie polecam,chyba,że ktoś naprawdę zna te silniki i wie co jest grane.Ja nie ryzykowałem.

Jedyna pozytywna sprawa,która wyniknęła z tej mojej wycieczki-oglądaliśmy piękną 200-kę po drodze z Poznania do Ostrowa Wlkp.
Rocznik 98 ,4 drzwiowa 1,4,silnik w niej naprawdę gwizdał,jak w nóweczce.Wszystko pięknie utrzymane i sprawne,ale bez klimy.Przebieg - 86 000- jestem w stanie uwierzyć,że autentyczny.Cena,około 12 kpln - do opłat.Gdyby ktoś szukał,mogę dać telefon i adres,bo wziąłem wizytówkę.Ja szukam większego auta,więc z żalem w serduchu pojechałem dalej.

Dodaję screena tego pierwszego,drugi niestety już znikął.Sorki za moje gapiostwo
_________________
Był Roverek....i jeszcze będzie !! !
Ostatnio zmieniony przez eszet Sob Sie 11, 2007 12:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
freestyler 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 73
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Pią Sie 10, 2007 15:57   MG ZS

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3208391

miałem go kupic poł roku temu jak szukałem MG ZS wtedy był bezwypadkowy niby i miał być stan igła, miał blachy francuskie na foto wiec sprwadzony ale w 07.2006r a kupowałem w marcu MG :mrgreen:

do rzeczy: igła to to nie jest bo bity z przodu,cały przod malowany ,poduchy wystrzelone i odłączone,jak go kupowałem to nawet poducha kierowcy nie była przykrecona zaslepka sama wyleciała,poducha dokupiona i niepodłaczona,kontrolki od poduchy odłaczone nie pala sie, boczna poducha jakas zaslepka krzywo wklejona szpara w desce, pod deska grzeban w kablach luzem jakies wisiały i plasyiczek odkrecony, przebieg taki sam od 07.2006r.
przy silniku od udezenia wyłamana osłona rozrzadu -brak jej, połamana obudowa filtra powietrza -brak jej -stozek dla bajeru załozony.listwa przod na zderzaku peknieta pewnie cizko było dokupic nowa.

rejestracje miał francuskie,a sprowadzony z niemiec dziwne nie,koles zasuwał tak ta nielegalnch blachach przez rok,teraz se zarejestrował go jakos... ogolnie cfaniaczek..jak mnie przewiozł to mało co nie dachowalismy 150 na zakrecie po miescie, 180 na odcinku w miescie.. ma swoje subaru ktorym dachował...

ogolnie tyle zniecheciło mnie do zakupu tego...

pozdrawiam

_________________
ET-14,665 FIAT SC 1.4 16V
ET-16,660 MG ZS 120
Ostatnio zmieniony przez freestyler Sob Sie 11, 2007 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
piter34 




Pomógł: 775 razy
Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Sob Sie 11, 2007 12:12   

freestyler napisał/a:
http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3208391

miałem go kupic poł roku temu jak szukałem MG ZS wtedy był bezwypadkowy niby i miał być stan igła, miał blachy francuskie na foto wiec sprwadzony ale w 07.2006r a kupowałem w marcu MG :mrgreen:

O tym aucie było już kilka razy na forum i wnioski zawsze były takie same jak Twoje: "nie warto" :razz:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów UWAZAJCIE na kupno aut z miejscowosci Drezdenko!
pablo773 Chcę kupić ROVERka 13 Sro Wrz 05, 2012 18:37
ADI-mistrzu
Brak nowych postów Rover 420 ocena/link/ uwazajcie na niego!
szakalolawa Chcę kupić ROVERka 7 Sob Cze 12, 2010 14:06
walkie
Brak nowych postów [MG ZR] Proszę oceńcie te samochody
Witek Chcę kupić ROVERka 14 Pon Maj 14, 2018 00:05
nanab
Brak nowych postów [ROVER 75] Proszę oceńcie te samochody.
remigiuszm5 Chcę kupić ROVERka 1 Pią Cze 15, 2012 18:05
szpynior
Brak nowych postów [Rover 220 SDI] Proszę oceńcie te samochody
torek86 Chcę kupić ROVERka 12 Nie Maj 20, 2012 21:08
torek86



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink