Forum Klubu ROVERki.pl :: [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MaReK
Czw Maj 12, 2011 02:02
[Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro
Autor Wiadomość
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 13:19   [Offtopic] Lista polecanych sprzedawców na Allegro

Hej! :wink:

Niejeden z nas spotkał na Allegro.pl sprzedawców uczciwych oraz mniej uczciwych. Piekiełko dla oszustów już na forum jest :twisted: TUTAJ

W tym miejscu wpisujcie nicki z Allegro, co kupiliście i waszą opinie o sprzedającym. :razz:


U użytkownika sakfa kupiłem kompletną półoś prawą do swojego R200 1.4Si. Dobry kontakt i przesyłka była u mnie w 24h. Półoś założona jakieś 2 kkm temu (ok dwa tygodnie temu) i nie mam z nią żadnych problemów.

Lista sprzedawców polecanych przez Forumowiczów:
sakfa
Karwatma
andreeas7
SA-KLO
szynawroc
mmk_2006
przemo285
Marcinesko
HARTMAN_TUNING
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez rovero Wto Cze 05, 2007 21:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 21, 2007 13:19   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bialy114
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 19:59   

Od Karwatma kupiłem komplet oryginalnych alu do R600. Trochę miałem stracha, że trzeba będzie prostować, naprawiać itp. Wszystko "cacy".
Na dodatek gość z 620Si zrobił Ti.
 
 
krzych1 




Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 190
Skąd: RLU, Podkarpacie



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:01   

Witam :grin:
andreeas7 - kupiłem u niego komplet używanych felg stalowych po atrakcyjnej cenie (30 zł/szt). Kurier przywiózł je nastepnego dnia po przelaniu pieniędzy. Były solidnie zabezpieczone przed uszkodzeniem w czasie transportu - ich rozpakowanie zajęło mi chyba z 15 minut. Były w doskonałym stanie, idealnie wyważone, o niebo lepsze od tych, które miałem na samochodzie. Wulkanizator który montował mi je długo się im przyglądał, czy aby nie są to "nówki". A muszę przyznać, że licytując je spodziewałem się, że będą "do remontu", a tu miłe zaskoczenie.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Skiba 




Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1457

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:21   

uzyt. SA-KLO .. czyli chłopaki z Sulechowa k. Zielonej Góry .. jednym słowem POLECAM ! Wszystkie ceny do negocjacji .. i nie są to wygórowane kwoty .. Możliwy odbiór osobisty .. Szybkie wysyłki .. jednym słowem profesjonalnie !!
_________________
pozdrawiam Skiba
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:40   

Skiba napisał/a:
uzyt. SA-KLO .. czyli chłopaki z Sulechowa k. Zielonej Góry .. jednym słowem POLECAM ! Wszystkie ceny do negocjacji .. i nie są to wygórowane kwoty .. Możliwy odbiór osobisty .. Szybkie wysyłki .. jednym słowem profesjonalnie !!


Potwierdzam - kupowałem od chłopaków już trochę części (osobiście) i od początku polecam. Solidna firma - poważne podejście do klienta.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Kwi 22, 2007 21:44   

String napisał/a:
Potwierdzam - kupowałem od chłopaków

No to i ja potwierdzę :D
Z zaskoczenia w sobotę po południu do nich zajechałem. Wyjechali po mnie, żebym nie błądził :) , sympatycznie i miło a co najważniejsze - dobre ceny :!:
 
 
String 




Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pon Kwi 23, 2007 18:57   

dzisiaj doszła paczka z kompletem do wymiany rozrządu od allegrowicza szynawroc. Kontakt bardzo dobry, paczka wysłana szybko i sprawnie.
Tak jak na aukcji - wybrane paski GATES'a - są GATES'a. Jestem bardzo zadowolony - a że 419 złotych - to nie mały pieniądz, więc wpisuję allegrowicza tu, bo chyba warto premiować handlowców, którzy nie nabijają klientów w butelkę.
Acha link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/it...ver_2_0_td.html
a do użytkownika: http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3370145

Pozdrawiam serdecznie
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
zubeer 



Dołączył: 23 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: Grójec



Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:39   

Ja polecam uzytkownika mmk_2006 kupowalem u niego rzeczy nawet poza Allegro i wszystko bylo OK
 
 
 
Rick 




Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 48
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Maj 07, 2007 23:01   

Polecam tego allegrowicza: przemo285, solidny i bezproblemowy. Wysyła za pobraniem po wysłaniu smsa z adresem zwrotnym i nazwą towaru- poza allegro!!.
Poza tym chętnie dzieli sie swoją niemałą wiedzą na temat roverków.
Kupiłem u niego wysprzęglik do R75, cena o prawie połowę niższa niż w sklepie lub u dealera landrovera.

Polecam jeszcze raz tym bardziej, ze zakupiony nowy wysprzeglik padł po tygodniu. Po wyslaniu zdjęć przez internet, reklamacje załatwił pozytywnie niemal od ręki. Przypominam, ze transakcja była poza allegro a ja wyrzuciłem fakture po zamontowaniu.
Są jeszcze normalni ludzie... :)
_________________
R75-Ceed CDRI
Ostatnio zmieniony przez Rick Czw Maj 17, 2007 08:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ceremony 




Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 145
Skąd: Warszawa-Gocław



Wysłany: Pią Maj 11, 2007 00:00   

Polecam ART-Bizar kuplem od niego ZRa i jest praktycznie jak nowy 19 tys przebieg :)
gosc sprzedaje czesci do Roverkow i MG
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pią Maj 11, 2007 11:04   

ceremony napisał/a:
Polecam ART-Bizar kuplem od niego ZRa i jest praktycznie jak nowy 19 tys przebieg :)
gosc sprzedaje czesci do Roverkow i MG

Wystaw im komentarz na naszej stronie klubowej. Tutaj
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
szmer 



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 32
Skąd: warszawa



Wysłany: Sro Maj 16, 2007 15:39   

String napisał/a:
dzisiaj doszła paczka z kompletem do wymiany rozrządu od allegrowicza szynawroc. Kontakt bardzo dobry, paczka wysłana szybko i sprawnie.
Tak jak na aukcji - wybrane paski GATES'a - są GATES'a. Jestem bardzo zadowolony - a że 419 złotych - to nie mały pieniądz, więc wpisuję allegrowicza tu, bo chyba warto premiować handlowców, którzy nie nabijają klientów w butelkę.
Acha link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/it...ver_2_0_td.html
a do użytkownika: http://moto.allegro.pl/show_user.php?uid=3370145
Pozdrawiam serdecznie


Potwierdzam, i ja rowniez kupilem u nich rozrzad. Wszystko jak najbardziej OK
 
 
ENU 




Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 228
Skąd: Szczecin



Wysłany: Czw Maj 17, 2007 00:20   

Ja też Polecam allegrowicza: przemo285, solidny i bezproblemowy. Wysyła tylko za pobraniem,dostawa w 1-2 dni. Ja zakupiłem gniazdo do kolumny McPherson taniej niz u TomaTeam,nówka sztuka. Gosć posiada potrzebne czesci do Roverka a jak nie mam to sprowadza

Brt: czerwony dla administracji ;)
Ostatnio zmieniony przez Brt Czw Maj 17, 2007 10:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
b_mol 




Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 90
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Maj 24, 2007 13:32   

zubeer napisał/a:
Ja polecam uzytkownika mmk_2006 kupowalem u niego rzeczy nawet poza Allegro i wszystko bylo OK

równiez polecam użytkownika allegro mmk_2006! Kupowałem od niego czujnik ABS do R620Si. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy.
saganiak - kupowałem kompletny rozrząd do R620Si - wszystko jak należy!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
Ostatnio zmieniony przez b_mol Sob Lip 07, 2007 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mzimny 



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Kutno



Wysłany: Pią Maj 25, 2007 13:17   

Polecam allegrowicza Marcinesko
Kupiłem u niego komplet amortyzatorów Kayaba Excel-G - wszystkie w cenie 720 zł. Towar oryginalny i oczywiście z gwarancją....
Transakcja poza allegro - wpłaciłem w ciemno na konto i na drugi dzień miałem już przesyłkę.

---------------
R416Si 1996
Ostatnio zmieniony przez mzimny Wto Cze 19, 2007 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krzych1 




Dołączył: 14 Kwi 2006
Posty: 190
Skąd: RLU, Podkarpacie



Wysłany: Nie Cze 03, 2007 06:27   

Witam i dorzucam Allegrowicza naprawdę wartego polecenia: HARTMAN_TUNING, link do firmy jest też na stronie klubowej w technicznym FAQ (Czy można dokupić do mojego ROVERka okleiny drewnopodobne?): http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#82
Zamówiłem okleinę do swojego R, ale nie byłem pewny jaki ma być to kolor (są różne odcienie orzecha). W e-mailu zapytałem, czy będzie można zwrócić towar i wymienić na inny, jeżeli okaże się że nie pasuje kolor. Sprzedawca zaproponował mi wtedy przesłanie próbek, żeby nie narażać mnie na koszty odsyłania niewłaściwej okleiny. Na podstawie przesłanych błyskawicznie próbek zamówiłem okleinę. Czekałem na nią kilka dni gdyż okazało się, że pracownicy sprzedawcy przegapili moją wpłatę. Gdy szef wyłapał to niedopatrzenie to zadzwonił do mnie z przeprosinami za zwłokę w przesłaniu oklein (jaka tam zwłoka, kto kupuje na Allegro ten wie, że towar potrafi iść tygodniami). Po tym telefonie błyskawicznie otrzymałem okleiny i ku mojemu zaskoczeniu - wewnątrz krótki liścik z przeprosinami od szefa - Pana Jerzego Hartmana oraz niespodzianka: 20 zł, a więc ponad 10% ceny produktu, w ramach rekompensaty za zbyt długie - zdaniem sprzedawcy - oczekiwanie przeze mnie na wylicytowany towar :shock: Czy ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia, tzn. czy zwrócono mu część pieniędzy za zwłokę w dostarczeniu przesyłki?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Nie Cze 03, 2007 11:00   

krzych1 napisał/a:
Czy ktoś miał kiedyś podobne doświadczenia, tzn. czy zwrócono mu część pieniędzy za zwłokę w dostarczeniu przesyłki?

No co Ty? W cuda wierzysz? Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Tym bardziej chwała temu Panu za jego zachowanie :D
 
 
mzimny 



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 90
Skąd: Kutno



Wysłany: Wto Cze 19, 2007 10:00   

Witam!

Gorąco polecam osobę etimark. Jest to nick z niniejszej strony (czyli www.roverki.pl ). Na allegro użytkownik ten ma podobny nick, czyli etimark.....
Dane kontaktowe:
Tomasz Zawada
691508162
etimark@isar.pl
Lublin

---------------
R416Si 1996
 
 
Tacowski 




Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 164
Skąd: RUMIA



Wysłany: Sro Lip 04, 2007 21:40   

Polecam Pana Tomasza Zawadę. Zakupiłem u tego Pana poprzeczne wahacze łącznie z tulejami i wszystko jest ok.

e-mail: info@etimark.isar.pl
_________________
Pozdrowienia z 3miata
Tacowski R416 Si
 
 
 
Pyzdra 



Dołączył: 12 Lut 2007
Posty: 83



Wysłany: Sro Lip 25, 2007 14:41   

Tak to prawda Tomasz Zawada to pewny i uczciwy GOŚĆ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika Offtopic
emes Offtopic 0 Pon Kwi 23, 2007 09:56
emes
Brak nowych postów Przyklejony: [Offtopic] Czarna lista sprzedawców !! - opinie
Czy przyda się coś takiego?
piter34 Offtopic 421 Pią Gru 20, 2019 23:12
adam665
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Czarna lista sprzedawców
kasjopea Offtopic 0 Sob Kwi 28, 2012 17:28
kasjopea
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink