Forum Klubu ROVERki.pl :: Gdzie nad morze
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie nad morze
Autor Wiadomość
tomcy 



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 09:54   Gdzie nad morze

Witam
chce sie wybrac z rodzinka nad morze gdzies od 19.08 i wlsnie nie wiem gdzie pojechac, moze ktos z was ma sprawdzone osrodki kwatery (moje wymagania to lazienka i mozliwosc skorzystania z kuchni zeby ugotowac dziecku jakies danie)
tak sie zastanawiam i myslalem o rejonach morze+jezioro (zawsze dwie atrakcje)
piszczie :wink:
pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 09, 2007 09:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Ant 



Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 158
Skąd: Zator



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 10:05   Re: Gdzie nad morze

tomcy napisał/a:
Witam
chce sie wybrac z rodzinka nad morze gdzies od 19.08 i wlsnie nie wiem gdzie pojechac, moze ktos z was ma sprawdzone osrodki kwatery (moje wymagania to lazienka i mozliwosc skorzystania z kuchni zeby ugotowac dziecku jakies danie)
tak sie zastanawiam i myslalem o rejonach morze+jezioro (zawsze dwie atrakcje)
piszczie :wink:
pozdrawiam

ja dwa lata temu byłem w miejscowości Białogóra
jest tam trochę kwater to coś wybierzesz mankament jest taki że do morza jest 10min przez lasek ale plaża jest duża czysta i nie ma strasznych tłumów a można też konikiem podjechać
ja tam byłem z córą jak miała 1,5 roku i była zachwycona
_________________
Ant
był: R200 Anthracite
 
 
 
mapa8 



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Malbork



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 12:02   

Witam ja także bylem w Białogórze i miło wspominam spędzony tam czas z przyjaciółmi,oraz rodziną Tylko jeśli są małe dzieci -ja nosiłem małą Marcelinę do / kółka/ przy plaży na /barana/ trochę trzeba mieć krzepę na dwu czy trzykrotny dzienny wypad na plażę.Trzy lata temu nie było tam tłoku-miłego wypoczynku.
Ostatnio zmieniony przez Revolt Nie Lip 15, 2007 18:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcy 



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 12:32   

Coreczka ma 7,5 miesieca - jedziemy nad moze po to zeby sie jodu nalykala (osoboscie wolalbym ja do wieliczki zabrac - ale nie wiem czy takie dzieci moga do kopalni) pomysl zony zeby nad Polskie morze
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 12:47   

Tomcy... ostatnio kuzynostwo było z dwójka dzieci (roczek i 3 latka) w Grzybowie, to jest ok. 4km od Kołobrzegu i byli zachwyceni. Cisza, spokój, dostęp do kuchni bez ograniczeń, parking pod domem, udostępnione w cenie rowery (te zwykłe ;) ) Jeśli chcesz to zaraz będę miał numer telefonu do tego miejsca...

[ Dodano: Pon Lip 09, 2007 12:57 pm ]
Tu masz linka do tego miejsca...
http://www.nadmorzem.net.pl/show425.html
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
tomcy 



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 14:50   

Dzieki

ehhhh dzwonie i dzwonie i nie odbieraja :neutral:

no dodzwonilem sie i chca 50% za mojego dzieciaka - ni jak sie nie da przetlumaczyc i obnizyc ehhhh :sad:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
ADAM1 




Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Pon Lip 09, 2007 22:50   

Jak bys reflektowal wyjazd za granice to http://www.beachresortkijkduin.nl/eng/index1.html
i
http://www2.holland.com/denhaag/gb/index.jsp

Czesto tam bywam i jest swietnie, zawsze jakies atrakcje. W lipcu w nocy beda pokazy fajerwerkow, bylem w zeszlym roku i bylo super
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lip 15, 2007 09:54   

Osobiście polecam ośrodek górniczy (nazwy nie pamiętam) pomiędzy Jastarnią i Juratą.
Z zalet:
- cisza i spokój (wystarczająca odległość od centrum miasteczek, aby uniknąć tłumu turystów,
- pełna infrastruktura na miejscu (restauracja, smarzalnia ryb, plac zabaw, boisko do siatkówki, centrum odnowy biologicznej z masażami, etc.),
- bezpośrenio z ośrodka dostęp do zatoki (z dużym molem), a do morza jest kilaset metrów przez las (duża plaża bez większego natłoku turystów).
- czyste pokoje z TV i dobre jedzenie.

[ Dodano: Nie Lip 15, 2007 10:09 am ]
Wady:
- cena: kwatera wychodzi taniej,
- pobyt z wyżywienie wliczone w pobyt i brak aneksaów kuchennych.
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Lip 15, 2007 12:25   

Tomi napisał/a:
Osobiście polecam ośrodek górniczy (nazwy nie pamiętam) pomiędzy Jastarnią i Juratą.
Z zalet:
- cisza i spokój (wystarczająca odległość od centrum miasteczek, aby uniknąć tłumu turystów,
- pełna infrastruktura na miejscu (restauracja, smarzalnia ryb, plac zabaw, boisko do siatkówki, centrum odnowy biologicznej z masażami, etc.),
- bezpośrenio z ośrodka dostęp do zatoki (z dużym molem), a do morza jest kilaset metrów przez las (duża plaża bez większego natłoku turystów).
- czyste pokoje z TV i dobre jedzenie.

[ Dodano: Nie Lip 15, 2007 10:09 am ]
Wady:
- cena: kwatera wychodzi taniej,
- pobyt z wyżywienie wliczone w pobyt i brak aneksów kuchennych.
Posejdon :-) Ostatni ośrodek na końcu Jastarni. http://www.posejdon-jastarnia.emeteor.pl
Dodatkowa cecha/zaleta - korytarze są na zewnątrz budynku - każdy pokój ma wyjście na powietrze, z drugiej strony (południe - zatoka) balkon. Z pokoi na parterze wychodzisz wprost na dwór - wygodne, jeśli np. chodzi o wózek dziecięcy. Za to nz drugiego piętra lepiej widać zatokę :)
Ogólnie fajnie, ale nie moge się zgodzić z ostatnim punktem...
Już pół godziny po rozpoczęciu śniadania jajecznicę dostaniesz tylko zimną. Pachnie to starymi czasami na kilometr... Za parę lat, jak się zmienią ludzie zarządzający/obsługujący, bedzie bardzo fajnie :)
Aha! Raczej tanio nie jest... Za to po całkowitym remoncie.
A Jastarnię kocham :-) Bywam prawie co roku od 18 lat. W tym chyba nie będę :(
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lip 15, 2007 18:34   

Może trafiłem na dobry okres (żona mówiła, że w tym roku jedzenie jest gorsze)... A może byłem pod wrażeniem widoku podświetlonego mola na tle spokojnych wód zatoki... A może byłem zmęczony "niewypałami" na prywatnych kwaterach...
W każdym razie, spędziłem tam, jedne z fajniejszych wakacji w kraju...
Generalnie mogłoby być taniej, ale kiedy nie zadzwonię większość lub wszystko jest zajęte.
 
 
tomcy 



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Lip 16, 2007 09:34   

Hejka
jedziemy do bialogory - 70 zl za pokoj wynegocjowalem - jest mozliwosc gotowania, balkon, i jak na moje oko warunki bardzo fajne link
ale minus odleglosc do moza 900m - juz czuje jak bede musial wszystko nosic :sad:

co do posejdona w jastarni to nie dzwonilem (ze wzgledu na kuchnie) warunki w pokojach takie sobie

moge polecic kwaterki w dziwnowie, w jastarni hotel niezle wypasiony i pensjonat tez posejdon tylko ze (ups nie pamietam) ale wszystkie pokoje z wyzywieniem 70zl/osbe w dziwnowie bez wyzywienia (negocjacja od 55 zeszlismy na 40 :wink: tylko tam nie mozna gotowac standart 4 gwiachy bym dal 50m od morza i 150m od rzeki - aneks kuchenny jest ale ,mozna podgrzeawac a nie robic posilki :neutral: )
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Ant 



Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 158
Skąd: Zator



Wysłany: Pią Lip 20, 2007 00:03   

tomcy napisał/a:
Hejka
jedziemy do bialogory - 70 zl za pokoj wynegocjowalem - jest mozliwosc gotowania, balkon, i jak na moje oko warunki bardzo fajne link
ale minus odleglosc do moza 900m - juz czuje jak bede musial wszystko nosic

spoko, jeździ bryczka można na nią wrzucić,a dla co poniektórych turystów (w zależności od miejsca pobytu jest free)
oby tylko pogoda dopisała!!!
_________________
Ant
był: R200 Anthracite
 
 
 
tomcy 



Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:24   

no pogode mamy w cenie wynajmu wiec pewnie bedzie patelnia :grin:

dobrze wiedziec ze cosik tam moze mnie zawiesc :grin: (to dopiero brzuszek urosnie)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
benio_bicos 




Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 112
Skąd: Erbil /Wa-wa



Wysłany: Sob Lip 21, 2007 08:26   

TOMCY kiedy wyjazd :?:
Ja wybieram się do Wierzchucina od 08.08 może jakieś piwko? :cool:
_________________
Były RoVerki ,Saab 9-3, Bertona Cabrio
 
 
 
tolik 



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 157
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Sob Lip 21, 2007 16:04   wczasy

Wróciłem niedawno z Miedzywodzia - pensjonat Warsovia na Wojska Polskiego 8.Warunki doskonałe , do morza 300m.Pensjonat nalezy do www.sus.pl i tam sporo się dowiesz.
_________________
...pędzą konie po betonie w szarej mgle...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów A gdzie uzytkownicy R45?
Marcas Offtopic 18 Czw Cze 10, 2010 12:09
Mix
Brak nowych postów Majówka. Gdzie ?
pajda Offtopic 17 Sob Maj 01, 2010 15:03
faecd
Brak nowych postów [R 400] gdzie napisac
gdzie napisac posta
fusss Offtopic 2 Sro Lut 17, 2010 14:54
Jugol
Brak nowych postów Gdzie na walentynki? :>
zouza Offtopic 8 Wto Lut 03, 2009 18:04
zouza
Brak nowych postów Via ferrata w Polsce ?? Gdzie ;)
Remigiusz Offtopic 9 Wto Cze 15, 2010 20:02
rodi_



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink