Forum Klubu ROVERki.pl :: zakupilem Roverka i mam problem z komisem....
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kasjopea
Wto Mar 29, 2011 22:29
zakupilem Roverka i mam problem z komisem....
Autor Wiadomość
xROnx 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 16, 2007 14:27   zakupilem Roverka i mam problem z komisem....

witam
ponad miesiac temu zakupilem swojego roverka 214 w komisie. w aucie bylo radio blaupunkt'a fakt ze nikt nie sprawdzal przy ogledzinach czy dziala.tzn gdy byl wylaczony to pokazywal 0:00 bo akumulator byl rozladowany i co uruchomieine to trzeba bylo polaczac... ale ja nie o tym. gdy juz stalem sie posiadaczem roverka na drugi dzien probowalem wlaczyc radio... bez rezultatu. kontaktowalem sie z komisem powiedzieli zebym przyjechal. pojechalem popatrzyli poprzyciskali co sie dalo wiec stwierdzili ze zadzwonia do znajomego elektryka i powiedzieli do mnie zebym tam do niego pojechal bo prawdopodobnie trzeba zdjac kod.pojechalem i nastepnego dnia po odbior i facet nie naprawil bo nie wiedzial co jest.wiec pojechalem znowu do komisu i powiedzialem ze nie naprawili bo nie wieca co jest.wiec(i tu sie zaczyna tzn odganianie klienta)pracownik komisu popatrzyl poogladal dookola i powiedzial zebym przyjechal jutro bo jutro bedzie szef to z nim pogadam.pojechalem nastepnego dnia szef byl tez popatrzyl na radio i zapytal sie czy moge poczekac jeszcze 3 dni to oni dadza to do naprawy a jak nie da sie to dadza inne.oczywiscie pojechalem po 3 dniach i znowu mnie odgonili i powiedzieli ze radio wyslali do naprawy i ze zadzwonia do mnie. czekam i czekam pisze do nich na gg raz napisali ze jutro sie ze man skontaktuje bo jeszcze nic nie wie.a teraz jak pisze tonawet zero odzewu jest.....
nie ma co ukrywac ze to jest baaardzo denerwujace tymbardziej ze powiedzieli ze naprawia a jak nie to dostane drugie radio.
co mozecie mi doradzic? czy pojechac tam do nich i ochrzanic albo zadzwonic i ochrzanic.... juz nie wiem...
Ostatnio zmieniony przez xROnx Czw Sie 16, 2007 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sie 16, 2007 14:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Tempest 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 333
Skąd: Warszawka



Wysłany: Czw Sie 16, 2007 14:46   

oczywiście możesz się z nimi kłócić - w kontekście masz prawo do tego
dobrą podstawą do tego byłaby pewnie też podkładka w postaci maili/GG czy czegoś tam innego (jeśli masz)
ile cała sprawa już się ciągnie całościowo - tydzień, dwa? a może więcej?
_________________
moja historia motoryzacji: - Fiat Cinquecento; 700; - Fiat Punto 1.2 8V; - Fiat Bravo 1.2
16V; - MG ZR 160; - Golf V 2.0TDI; - Golf VI GTD
 
 
 
xROnx 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 16, 2007 15:10   

calosciowo sprawa sie ciagnie od momentu zakupu minus jeden dzien czyli jakies 1,5 miesiaca...
 
 
Valander_wwa 




Pomógł: 9 razy
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 283
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 19:58   

xROnx napisał/a:
calosciowo sprawa sie ciagnie od momentu zakupu minus jeden dzien czyli jakies 1,5 miesiaca...


czyli można powiedzięc iż spokojnie możesz szukać sobie nowego radia.
Ja wiem że się można kłócić czy coś, ale zwykle szkoda nerwów. Niepokojące jest tylko to, że jeżeli w sprawie radia jest wielki problem, w dodatku zatajony to co z resztą samochodu, gdyby cokolwiek miałomieć miejsce... <tfu tfu>
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
xROnx 




Pomógł: 20 razy
Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 1614
Skąd: Grunberg

MG ZT

Wysłany: Pią Sie 17, 2007 22:39   

no wlasnie tfu tfu.gadalem znowu z nimi.kazali przyjechac w poniedzialek.kiedy zapytalem sie czy mam przyjechac po to zeby uslyszec zebym przyjechal znowu w piatek albo zebym czekal na ich telefon otrzymalem odp ze mam przyjechac w poniedzialek po odbior radia.zobaczymy.jesli nie bedzie w poniedzialek radia robie im awanture w komisie.
a co do nowego radioa to ja juz je mam :) ale wiadomo.kupilem auto z radiem wiec chce go miec.zawsze mozna go sprzedac na allegro i pare pln bedzie.tylko zeby bylo sprawne...wiadomo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kupno nowego Roverka
majsater001 Prawo i ubezpieczenia 5 Czw Lis 29, 2012 21:15
chudson
Brak nowych postów [PoRD] przetarcie roverka :/ sąd grodzki
michone Prawo i ubezpieczenia 16 Pią Kwi 16, 2010 00:36
oizo64
Brak nowych postów [Prawo Karne/Cywilne] Pijak zdewastował Roverka
iwan00 Prawo i ubezpieczenia 10 Sob Kwi 09, 2011 20:18
kasjopea
Brak nowych postów Ubezpiecze każdego roverka :) Tanio szybko i przyjemnie.
Franek_066 Prawo i ubezpieczenia 0 Sro Cze 01, 2016 15:21
Franek_066
Brak nowych postów [Prawo celne] Zakup Roverka w Niemczech z włoskimi dokumenta
slawek78ue Prawo i ubezpieczenia 5 Sob Sie 22, 2009 14:10
staf



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink