Forum Klubu ROVERki.pl :: konto pocztowe na o2.pl
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
konto pocztowe na o2.pl
Autor Wiadomość
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:27   konto pocztowe na o2.pl

Witam,
Czy miał ktoś z Was problem z pocztą na portalu o2.pl? W przeciągu ostatnich dwóch tygodni zablokowali mi dwa konta. Na początku myślałem, że ktoś mi się włamał, ale jak po dwóch dniach nie mogłem dostać się do drugiego konta, to stwierdziłem, że problem jest po ich stronie.
Muszę teraz skanować dowód i wysyłać im jakieś oświadczenia, żeby dostać się na mariana_krzaka :evil: .
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:33   

Mnie ktoś kiedyś ukradł konto na o2.pl i ustawił pytanie do hasła "aaaaa" oraz odpowiedź "bbbbb". W ten sposób można było odzyskać dane i ustawić jakieś inne hasło. Do tej pory spokój.
zdzich44 też kiedyś stracił konto...

jakie Ty masz pytanie do hasła?
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:40   

piter34 napisał/a:
jakie Ty masz pytanie do hasła?
Z pytaniami już kombinowałem - nic z tego. Napisałem do portalu i kazali wypełnić specjalne oświadczenie, że jestem właścicielem konta, napisać nowe hasło, zeskanować dowód i wysłać do nich. W przeciągu 2 tygodni odblokują konto. Tak więc dostęp zdobędę, ale szkoda mi tych 2 tygodni - eksploatowałem to konto dość intensywnie. Problem w tym, że moim zdaniem to u nich coś nie gra - nie wierzę, że ktoś włamał mi się na dwa konta (drugie mojej żony).
Tak to jest z darmowymi kontami - chociaż do tej pory nie miałem problemów.
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 15:44   

U zdzicha44 to był włam na 100%, bo można było z włamywaczem sobie przez tlena (komunikator) pogadać...
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
UncleAllEvil 




Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 200
Skąd: Bojanowo, Leszno



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 16:15   

Dawno temu dałem sobie spokój z kontem na o2, nadal mam 3 ale to konta śmietniki, do rejestracji na potrzeby różnych stron i forum, z których pewnie nigdy więcej (po uzyskaniu tego co mnie interesuje) nie skorzystam. Właściwe konto trzymam na gmailu i wam również polecam.
Komunikator Tlena używam, bo lubie, ale z ich poczty (jak również innych darmowych pl kont) nie zamierzam korzystać więcej. Obiektywnie musze jednak przyznać, że mimo wszystko, o2 i tak jest najlepsze (ale do gmail się nie umywa). Lepsze są już tylko płatne konta na płatnych serwerach (ale nie typu: płatne na onecie).
 
 
 
giewu 




Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 1907
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 17:31   

Marian_K napisał/a:
Witam,
Czy miał ktoś z Was problem z pocztą na portalu o2.pl? W przeciągu ostatnich dwóch tygodni zablokowali mi dwa konta.
problemy z pocztą w tym portalu zdarzają się dość częstawo, ale z takim jak Twój problemem jeszcze się nie spotkałem
Marian_K napisał/a:
... Napisałem do portalu i kazali wypełnić specjalne oświadczenie, że jestem właścicielem konta, napisać nowe hasło, zeskanować dowód i wysłać do nich. W przeciągu 2 tygodni odblokują konto. ...
a o czymś takim to pierwszy raz słyszę, w dodatku na darmowym koncie. No i kwestia dowodu ... a z czym niby skonfrontują ten skan czy ksero ?
Marian_K napisał/a:
...nie wierzę, że ktoś włamał mi się na dwa konta (drugie mojej żony).
Tak to jest z darmowymi kontami - chociaż do tej pory nie miałem problemów.
a ja bym jednak w to uwierzył .... sprawdzałeś swój komputer pod kątem "działań osób innych" ?
(W dodatku tutaj jednak ponownie zapytam o ten skan dowodu, na cholerę to niby portalowi potrzewbne ?)
_________________
zanim się wygłupisz polecam: nasza strona główna, techniczny FAQ, forumowa szukajka, punkty pomógł ...
 
 
 
henryk 



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 625
Skąd: Opole



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 17:42   

również, jak UncleAllEvil, polecam gmail, można tam na serwerze przechowywać ponad 2GB archiwum, nie obciążając komputera. Rzeczywiście przesłanie dowodu to dziwne oczekiwanie, bo niby co ten dowód ma udowodnić. Chyba żadne dane z dowodu nie były potrzebne do założenia konta.
_________________
Pozdrawiam, Henryk
 
 
Marian_K 




Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 503
Skąd: Siedlce



Wysłany: Wto Wrz 04, 2007 19:56   

UncleAllEvil napisał/a:
Właściwe konto trzymam na gmailu
Mam konto również na gmailu - nie musicie polecać. Z kontem marian_krzak@o2.pl związałem się dość mocno (dzięki temu forum) dlatego nie chcę go stracić.
Jeśli chodzi o gmail, to trochę się boję, że za 2-3 latka będzie to taki sam moloch jak microsoft - niestety...

giewu napisał/a:
sprawdzałeś swój komputer pod kątem "działań osób innych"
wydaje się czyściutki. Zresztą żona nie logowała się do swojego konta przez ok miesiąc, teraz chciała i też nie może. Z kolei moje inne konto na o2 działa.

henryk_w napisał/a:
co ten dowód ma udowodnić
Ma uwiarygodnić tożsamość - nie widzę innej metody na sprawdzenie właściciela konta.

Pozdrawiam!

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 23:37 ]
Oznajmiam Wszem i Wobec, że właśnie odblokowali mi konto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Znalazłeś rozwiązanie problemu - opisz w ostatnim poście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Konto walutowe-jaki bank?
Przemas83 Offtopic 6 Pon Lut 13, 2012 21:52
Przemas83
Brak nowych postów Konto - jaki bank wybrać?
michael511 Offtopic 60 Wto Kwi 27, 2010 08:45
maciej
Brak nowych postów Potrzebna pomoc ! Jak usunąć konto na FILESERVE.COM
Raptile Offtopic 9 Sro Lut 15, 2012 11:16
Brt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink