Forum Klubu ROVERki.pl :: [R214 Si 97r] Car Audio do mojego R
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R214 Si 97r] Car Audio do mojego R
Autor Wiadomość
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 20:52   

Radio na wzmacniaczu blaupunkta na prawdę daje radę, szczególnie jeśli chodzi o bas. No ale nie można porównywać od wzmacniaczy co mają po 100W. Ale wydaje mi się, że do w czasie jazdy to wystarczy 4X50W max i i tak nie można wysiedziec dłużej niż 10 minut.
A jak ktoś chce zrobić dyskotekę na parkingu to ok. Są też tacy ludzie. (nie obrażam nikogo i nie chcę tego) - to jest moje zdanie. Ja miałem 4 x 40 W radio Cd blaupunkta i nie wytrzymałem na fula dłużej niż 5 minut.
Ale jak ktoś jest audiofilem i na maxa zakręconym człowiekiem to mu nie wystarcza. Ale ja np wolę zainwestować w moc samochodu :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 05, 2007 20:52   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ADAM1 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 487
Skąd: Poeldijk



Wysłany: Wto Cze 05, 2007 21:29   

sliwka napisał/a:
ADAM1 napisał/a:
Ja posiadam radio JVS KS-FX842RE o mocy 4X45W i napedzam nim 2X250W(glosniki eliptyczne 16X9), oraz zstaw glosnikow JBL GTO6507C 2X glosniki 16,5 cm + 2X twetery wraz ze zwrotnicami - producent podaje moc 70W RMS

Musze smialo powiedziec, ze nie brakuje mi ani jakosci, ani mocy wewnatrz auta.

Jak to dobrze żyć w błogiej nie świadomości


Nie chodzi mi o dyskoteke wewnatrz auta, tylko o normalne sluchanie muzyki, nie naleze do ludzi, ktorzy otwieraja okno samochodu i daja radio na max :mrgreen:

sliwka napisał/a:
Ale najwazniejsze że Tobie się podoba


Dokladnie, obecny uklad audio w samochodzie zrobilem "pod siebie" :lol: , nie jestem audiofilem i to co mam to mi zupelnie wystarczy

sliwka napisał/a:
wyjdzie taniej i taniej, no chyba że mowimy o wzmacholu FIRST tysiącpińcetosimset WATT


Zabawa w wzmacniacze ciagnie za soba koszta(nie, zeby mi ich brak :wink: ), a kolega RadekAniol szuka sprzetu w miare taniego

Pozdrawiam
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
sliwka 




Dołączył: 06 Kwi 2007
Posty: 64
Skąd: Koło koło Konina



Wysłany: Sro Cze 06, 2007 00:38   

Kozik napisał/a:
Radio na wzmacniaczu blaupunkta na prawdę daje radę, szczególnie jeśli chodzi o bas. No ale nie można porównywać od wzmacniaczy co mają po 100W. Ale wydaje mi się, że do w czasie jazdy to wystarczy 4X50W max i i tak nie można wysiedziec dłużej niż 10 minut.
A jak ktoś chce zrobić dyskotekę na parkingu to ok. Są też tacy ludzie. (nie obrażam nikogo i nie chcę tego) - to jest moje zdanie. Ja miałem 4 x 40 W radio Cd blaupunkta i nie wytrzymałem na fula dłużej niż 5 minut.

ADAM1 napisał/a:
Nie chodzi mi o dyskoteke wewnatrz auta, tylko o normalne sluchanie muzyki, nie naleze do ludzi, ktorzy otwieraja okno samochodu i daja radio na max

mi tez nie chodzi o dykoteke, a już na pewno nie na zewnątrz auta :smile: tylko ze jakies lepsze szesnastki nie zagraja dobrze pod radiem i zeby grały swobodnie trza je zasilić wzmacniaczem, nie mówiąc już o subie. Są róźne gusta, ksiądz lubi ogórki, organista księdza córki :)
_________________
działać, działać!!
 
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Sro Cze 06, 2007 00:53   

BTW ...Kozik, fajna masz galke zmiany biegow :mrgreen:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
RadekAniol 




Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 80
Skąd: Kęty



Wysłany: Sro Cze 06, 2007 07:43   

Naprawdę bardzo mi pomagacie! Jest trochę tego sprzętu! Już powiem szczerze trochę się pogubiłem! A z kupnem głośników i suba wstrzymuje się trochę ponieważ czekam na przesyłkę ze Stanów ponieważ dziewczyna przyśle mi zakupione tam radyjko! Choć sam nawet nie wiem jakie! Ale podobno wypasik (niespodzianka)! :)
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 00:41   

pawciu87 napisał/a:
BTW ...Kozik, fajna masz galke zmiany biegow


A rygle??? podobają Ci się :mrgreen:


_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
pawciu87 




Pomógł: 21 razy
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 265
Skąd: Wieluń



Wysłany: Czw Cze 07, 2007 01:51   

wyczesane :roll: buntowniczy charakter auta i wlasciciela... :twisted:
_________________
"Tylko auta z duszą..."
 
 
 
andrzejziom 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 191
Skąd: Zamość



Wysłany: Wto Gru 25, 2007 15:29   

Kozik napisał/a:
A rygle??? podobają Ci się :mrgreen:

spoko ta gałka i rygle gdzie zakupiłes taki zestaw .. :?:
_________________
Był Rower Wigry III (Składak) ;) , teraz R620 SLI 2.0 , 16V ........
 
 
 
MarioNH 




Pomógł: 10 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 193
Skąd: Kraków/Chicago



Wysłany: Wto Gru 25, 2007 17:27   

np. TUTAJ :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Dziekan 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 142
Skąd: Łomża



Wysłany: Wto Sty 15, 2008 17:10   

moja sugestia. Olej allegro i udaj sie do firmy CA, kup u nich sprzet i wynegocjuj dobry montaz w cenie z dobra cena wygluszenia drzwi.
W dobrze przygotowane drzwi wstaw sobie glosniki oraz kup radio, dobry system przedni TO PODSTAWA -majac go mozesz zawsze dojsc pozniej do zrobienia czegos w bagazniku, moim zdaniem jak juz robic instalacje suba to z glowa. Na poczatek z pewnoscia wystarczy Ci rozsadny system przedni....i dopiero bedzie fajnie jak z czasem zasmakujesz na cos wiecej :) Wtedy na spokojnie zrobisz sobie i tył.

Dobrze przygotowany przod nawet pod samym radiem da Ci bardzo piekny poczatek.

Co do konkretow, polecam Ci radio z nizszej serii clariona -ktore bedzie nowe, dobrej firmy i jakosci, przy zachowaniu rozsadnej ceny. Na przyklad:
http://allegro.pl/item291...a_promocja.html
oferta z pilotem za 455 -nowe.
odpowiednik tej serii na rok 2006 mam u siebie i serio, niczego wiecej od radia nie oczekuje -to sa zupelnie inne produkty niz wynalazki marek 'ogolnych' typu panasonic czy sonypodobnej klasy.

Jesli chodzi o glosniki, goraco polecam:
http://allegro.pl/item294...az_okazja_.html
inna oferta, z montazem
http://allegro.pl/item292...taz_gratis.html

DLS B6 -szesnastki, powoli 'wyprzedajaca' sie linia, neutralne brzmienie, odtworza dobrze kazdy rodzaj muzyki, tweetery nie daja po uszach jak niektore...solidne bass kopniecie -jak najbardziej :)

Zaloz te radio z tymi glosnikami pod dobrze przygotowane, wygluszone drzwi -nie pozalujesz, zagracic sobie bagaznik subem jeszcze zdazysz, pierw przekonaj sie co daje dobry przod w dobrej cenie :)

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 17:19 ]
sliwka napisał/a:
tylko ze jakies lepsze szesnastki nie zagraja dobrze pod radiem i zeby grały swobodnie trza je zasilić wzmacniaczem, nie mówiąc już o subie. Są róźne gusta, ksiądz lubi ogórki, organista księdza córki

zalezy jakie, jesli ktos szuka czegos pod radio spokojnie moze kupi wspomniane phonocar Y -ktore sa do tego projektowane i tez bedzie zadowolony.

Wspomniane wyzej DLSy polecam wlasnie tez z tego powodu ze pod radiem 4x45 zagraja juz bardzo przyzwoicie, maja 50 w RMS, czyli nie jest to hertz ESK ktory faktycznie powinien grac pod wzmakiem a bez niego jakos tak...nie zyje :p
B6 zagraja doskonale pod radiem dajac jednoczesnie ladny magrines na ewentualny wzmacniacz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Car-audio, nawigacje, radia cb"
piter34 Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Kwi 02, 2007 11:09
piter34
Brak nowych postów Przyklejony: Linki odnośnie audio i car-audio
PORADNIKI - TESTY - PROJEKTY - SKLEPY itp.
michone Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Wto Wrz 26, 2017 21:46
whet
Brak nowych postów [R214] Car Audio
adylth Car-audio, nawigacje, radia CB 9 Czw Lis 18, 2010 15:11
michone
Brak nowych postów [r214 98 rok 3 drzwi] Audio.
maciekwawa Car-audio, nawigacje, radia CB 10 Pią Maj 16, 2008 13:28
michone
Brak nowych postów Głośniki MAC Audio do Car Audio ;) - Prośba o opinie
Spiro Car-audio, nawigacje, radia CB 7 Pon Kwi 07, 2008 07:26
pod000



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink