Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ley
Sro Lut 17, 2010 19:30
[Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
Autor Wiadomość
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:57   

thef,

Nie chciałem ci pojechać ( jeśli tak to odebrałeś to przepraszam )

W Każdym razie jak ktoś będzie chciał się pochwalić swoim wyczynem to po prostu napiszę to na Forum i po sprawie :wink:

Kto będzie chciał to przeczytać to przeczyta a kto nie to nie :wink:

piter34 napisał/a:
Zaproponowałem, aby taki temat wyróżniać przedrostkiem [kill].


Oki niech tak będzie :wink:

walkie napisał/a:
mi a potem piszesz Panowie


Przepraszam Pani :mrgreen:


Pzdr miłego weekendu :piwko:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 23, 2008 10:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Sob Lut 23, 2008 11:01   

kolin napisał/a:
Nie chciałem ci pojechać ( jeśli tak to odebrałeś to przepraszam )
Loozik, Kolin, tam była buźka ;)
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Lut 23, 2008 15:15   

ja tez jestem za! nie mam wielkich osiagniec ale z 3-4 wyscigi mam juz za soba... z checia bym to opisal, niedlugo u mnie w miescie zaczna sie zloty raz w miesiacu na lotnisku i mozna sie poprobowac na legalu z paroma fajnymi autkami z okolicy, i gdzie ja bede dawal filmiki??
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Nie Lut 24, 2008 18:55   

Chociaż mógłby powstać w Integracji Klubowe :sad:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
michone 



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Nie Lut 24, 2008 21:53   

ja nie rozumiem jednego, sprobowac zawsze mozna a jak sie nie przyjmie to bedzie mozna usunac, taki dzial.. trzeba isc chyba do przodu...
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Pon Lut 25, 2008 07:49   

Moim zdaniem tworzenie nowego działu nie jest potrzebne. Z kilku powodów. Myślę że chwalenie się tym, co ciekawego, może szalonego i przy tym niebezpiecznego, zrobiło się na ulicy, nie jest warte tego, żeby to tutaj opisywać. Szanuję to, że każdy lubi coś innego i są tacy, którzy wyzwalają swoją energię za kierownicą. Ale wszystko ma swoje granice i nie uważam, że objeżdżanie innych kierowców to coś, co mogłoby wyróżniać nas Roverkowiczów na ulicy. Nasz klub to nie zespół street racerów, poza tym nie ma wśród nas wielu osób, których interesują wyścigi uliczne, w sensie uczestnictwa. Zakładam, że nie ma ich zbyt wielu, chociażby na podstawie zainteresowania tym tematem. Sam znam osobiście jednego, w zabawach ulicznych we Wrocławiu bierze udział jeden z sympatyków, a do tej pory nie napisał nic, kogo objechał czy co tam ciekawego zrobił, a wiem, że potrafi pokazać coś ciekawego za kierownicą. Nie przekonuje mnie też to, że na innych forach jest taki dział. Fakt, że na naszym forum takiego działu nie ma, traktuję raczej jako coś, co nadaje mu oryginalności i wyjątkowości. Myślę że nie wszystko, co jest na innych forach nadaje się do zastosowania na naszym forum, pewnie podobnie jest też w odwrotną stronę.

michone napisał/a:
sprobowac zawsze mozna a jak sie nie przyjmie to bedzie mozna usunac, taki dzial


Na podstawie tego, co jest napisane w tym temacie, decyzja o utworzeniu tego działu nie zapadła, a skoro Wam na nim zależy, zróbcie coś, żeby przekonać nas do tego, że taki dział jest potrzebny na naszym forum. Spróbujcie wykorzystać to, co daje forum, proponuję zrobić ankietę. W takiej sytuacji każdy zainteresowany będzie mógł oddać głos i wpłynąć na decyzję o tym, czy będzie dodany nowy dział na forum.
 
 
 
LASOTA 




Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Grodzisk Maz.



Wysłany: Pon Lut 25, 2008 09:54   

Niektórzy specjalnie by wyjeżdżali na miasto w celu osiągnięcia jakiegoś "sukcesu", by później pochwalić się nim na forum. W ten sposób mogła by powstać niezdrowa konkurencja. Kolin i wszyscy chętni niech przyjadą do Warszwy i np. w piątek w godzinach popołudniowych niech kilka godzin pojeżdżą po naszej pięknej stolicy,a na pewno będą mieli co opisywać. Zapewniaw was, że to jest ciągła walka na drodze i jeden wielki wyścig. I to przy małych prędkościach, przez co bezpieczniej.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Lut 25, 2008 09:54   

Podzielam zdanie Emesa i to nie dlatego, ze jeszcze nie udalo mi sie nikogo objechac na ulicy ;) Owszem czasami zdarzy sie pojechac grubo ponad granice prawa o ruchu drogowym, ale nie specjalnie jest czym sie chwalic. Zwlaszcza, ze forum indexowane jest przez googla i takie informacje szybko dostalyby sie do osob trzecich, ktore dla dobra wszystkich lepiej zeby tam nie trafily ;)

Zgadzam sie tez, ze nie wszystko co znajduje sie na innych forach pasuje do naszego.
Moim zdaniem szkoda miejsca na tworzenie takiego działu... ale niech zadecyduje ankieta.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pon Lut 25, 2008 09:58   

Amen :)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink