Forum Klubu ROVERki.pl :: [R 416] pytanie - jakie radio..
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R 416] pytanie - jakie radio..
Autor Wiadomość
Michal_T 



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: PL



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 22:01   [R 416] pytanie - jakie radio..

hej, od pewnego czasu jeżdżę Roverem 416 Si z 96'r. Chciałbym zakupić sobie i zamontowac jakieś w maire przyzwoite i niedrogie radio, gdyż to, które jest obecnie jest troszke hm 'zabytkowe' jak na dzisiejsze czasy a poza tym, co jest najważniejsze dla mnie, nie ma zdejmowanego panela.
w tych tematach po prostu nie jestem zbyt mocny. Zastanawiam się nad np PIONEER DEH 2000MP bądź PIONEER DEH 2000MPB (jak np w tej aukcji - http://allegro.pl/item513..._gwarancja.html )


* to mój debiut na tym forum jeśli chodzi o pisanie postów, choć czytam je od paru miechów, jakby co to proszę o wyrozumiałość :twisted: pzdr
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Sty 03, 2009 22:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
BoloSr
[Usunięty]






Wysłany: Sob Sty 03, 2009 23:02   Re: [R 416] pytanie - jakie radio..

Michal_T napisał/a:
hej, od pewnego czasu jeżdżę Roverem 416 Si z 96'r. Chciałbym zakupić sobie i zamontowac jakieś w maire przyzwoite i niedrogie radio, gdyż to, które jest obecnie jest troszke hm 'zabytkowe' jak na dzisiejsze czasy a poza tym, co jest najważniejsze dla mnie, nie ma zdejmowanego panela.
w tych tematach po prostu nie jestem zbyt mocny. Zastanawiam się nad np PIONEER DEH 2000MP bądź PIONEER DEH 2000MPB (jak np w tej aukcji - http://allegro.pl/item513..._gwarancja.html )


* to mój debiut na tym forum jeśli chodzi o pisanie postów, choć czytam je od paru miechów, jakby co to proszę o wyrozumiałość :twisted: pzdr


mozesz takie brac tylko musisz pamietac ze nastepne beda do wymiany glosniki bo one poprostu nie graja :(
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Sty 03, 2009 23:12   

A może np. Clarion DB288RUSB Link
Wiem że każdy swoje chwali, ale jak zawsze mi się podobało brzmienie Pioneera, tak od pewnego czasu przesiadłem się na Clariona - bardziej klarowne, dynamiczne a jednocześnie ciepłe brzmienie. W tym masz jeszcze obsługę usb i 2 wyjścia na wzmacniacz - jak będziesz rozbudowywał kiedyś sprzęt. Jest też tańszy Clarion (188 albo 189) ale zupełnie się nie orientuje jak może grać
 
 
keczu 




Pomógł: 121 razy
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 1141
Skąd: Ostroleka/Dublin



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 12:41   

Jak nie masz w planach rozbudowy systemu to Pioneer jest oki.
marcinmarcin napisał/a:
A może np. Clarion DB288RUSB
Jakos ostatnio radia tej firmy wygladaja poprostu brzydko i tanio.
marcinmarcin napisał/a:
przesiadłem się na Clariona - bardziej klarowne, dynamiczne a jednocześnie ciepłe brzmienie.
Szczegolnie na fabrycznych glosnikach mozna poczuc roznice.
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 13:21   

w tym pionierze brak RCA czyli brak mozliwosci podlaczenia wzmacniacza...
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Michal_T 



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: PL



Wysłany: Nie Sty 04, 2009 16:47   

dzięki za dotychczasowe posty. takiego jak podałem w moim pierwszym poście Pioneera mam możliwość kupna za 220 zł (oczywiście z gwarancją, nowy) więc cena jest atrakcyjna jak na moje obecne możliwości.
Rozbudowy systemu raczej nie przewiduję:)
radio z mp3, zdejmowany panel to dla mnie najważniejsze, także nie chcę żadnych jakiś super modeli ( i przez to droższych), wejście usb w sumie tez mi zbytnio nie potrzebne,
chciałbym radio, które ma służyć jedynie do słuchania muzy/radia w dobrej jakości w drodze uczelnia-dom, dom-uczelnia.
 
 
escatox 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 169
Skąd: Wrocław

Rover 200

Wysłany: Pon Sty 05, 2009 17:17   

Michal_T napisał/a:
dzięki za dotychczasowe posty. takiego jak podałem w moim pierwszym poście Pioneera mam możliwość kupna za 220 zł (oczywiście z gwarancją, nowy) więc cena jest atrakcyjna jak na moje obecne możliwości.
Rozbudowy systemu raczej nie przewiduję:)
radio z mp3, zdejmowany panel to dla mnie najważniejsze, także nie chcę żadnych jakiś super modeli ( i przez to droższych), wejście usb w sumie tez mi zbytnio nie potrzebne,
chciałbym radio, które ma służyć jedynie do słuchania muzy/radia w dobrej jakości w drodze uczelnia-dom, dom-uczelnia.


Ja kupiłem na wyprzedaży PIONEER DEH-2900MP w Auchan za 200 zł :shock:
Była świąteczna wyprzedaż i koleś powiedział że 2 razy w roku wyprzedają to co im nie schodzi (nie dziwie się bo stara cena była koło 400zł za tego pionka) i faktycznie data produkcji jest czerwiec 2007.

Ważne że radyjko fajnie gra. MOSFET 4 x 50W naprawdę w połączeniu z Helixami i wygłuszonymi drzwiami daje popalić... :twisted:

Teraz czekam na chwilę wolnego czasu i montuję wzmaka. zobaczymy jak ten duet sie spisze...

Co do Pionka to 2900 i 2000 to bardzo zbliżone parametrami modele (jeśli nie identyczne) więc bierz śmiało :lol:

PS
Te pionki mają całkiem porządny antywstrząs. Na polskie drogi jak ulał ;) nic nie przerywa i nie przeskakuje ;) POLECAM
 
 
 
Michal_T 



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: PL



Wysłany: Wto Sty 06, 2009 17:47   

no i chyba się skuszę :)
tylko jak na złość obecnie brak na magazynie..
 
 
pietro 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 387
Skąd: Wrocław / Lubrza



Wysłany: Sro Sty 07, 2009 22:21   

marcinmarcin napisał/a:
A może np. Clarion DB288RUSB

Posiadasz może to radyjko?
Przyglądałem się jemu i nie mogę znaleźć info o tym czy podświetlenie jest tylko w kolorze niebieskim? chciałbym bursztynowe bo wiem że niższe i wyższe modele takie posiadają
jak jest tu?
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Sro Sty 07, 2009 22:58   

pietro napisał/a:
marcinmarcin napisał/a:
A może np. Clarion DB288RUSB

Posiadasz może to radyjko?
Przyglądałem się jemu i nie mogę znaleźć info o tym czy podświetlenie jest tylko w kolorze niebieskim? chciałbym bursztynowe bo wiem że niższe i wyższe modele takie posiadają
jak jest tu?

Nie, mam 587 (albo 578) i wygląda koszmarnie - jak choinka, natomiast b.ładnie gra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Radio FABRYCZNE/ORYGINALNE w Roverze
cey code radia - link
Tomaszi Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Sro Paź 27, 2010 17:04
Tomaszi
Brak nowych postów [R25] Radio - jakie polecacie radio oprócz orginalnego
bacha401 Car-audio, nawigacje, radia CB 5 Nie Sie 22, 2010 10:27
bacha401
Brak nowych postów [rover 75] Radio Harmony - jakie głośniki pod radio?
umiem dłubać w samochodach, na audio sie nie znam nic.
hvil Car-audio, nawigacje, radia CB 0 Pon Lut 15, 2010 17:22
Gość
Brak nowych postów [R45] Radio - jakie radio do 300 pln?
adamsky Car-audio, nawigacje, radia CB 15 Sro Sty 12, 2011 17:59
Alexi
Brak nowych postów [ Jakie CB RADIO ? ]
RaFaLuS Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Sro Mar 03, 2010 22:56
Robert_



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink