Forum Klubu ROVERki.pl :: Skąd wniosek na Kzrrr
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd wniosek na Kzrrr
Autor Wiadomość
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Sie 06, 2009 18:40   

Thrillco, Ty wiesz najlepiej jaki ja jestem jakie mam podejście do życia i jak się zachowuje względem dorosłych :)
16 letnie dziecko jest podatne na zjawiska masowe, moze i prawda, ale takie dziecko jak ja (16 letnie) posiada jedną rzecz składająca się z wielu organów:

1. Poczucie humoru
2. Zrozumienie innych

a tutaj 1 punkt + 2 punkt daje nam --> dystans do czego kol wiek...

Następną rzeczą jest to że ja w życiu nie szukałem zaczepki ani nie obrażam i nie obrażałem ludzi !! tym bardziej starszych ode mnie, bo mama wychowała mnie z szacunkiem do ludzi starszych ode mnie....

A Twój sarkazm jest wręcz wstrętny.

I tak wiem ze te pare zdań jest bezwartościowych bo pan wie lepiej...

fearless, a nie mówiłem że mi się dostanie :]
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sie 06, 2009 18:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
mpg 




Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 99
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sie 06, 2009 19:41   

Z dedykacją dla wszystkich. :)
_________________
Pozdrawiam, Marcin
był: 216Si '97 Tahiti Blue
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Czw Sie 06, 2009 21:31   

Adrian355 napisał/a:
fearless, a nie mówiłem że mi się dostanie :]

Ale próbować możesz ;)
 
 
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Czw Sie 06, 2009 22:17   

Koledzy, może nie jestem tu na forum zbyt długo, bo nie całe 2 lata... Ale czy nie wydaje Wam się, że kiedyś było tu jakoś milej? Bardziej wyrozumiale?

Ktoś tam najeżdza na Adriana, bo ma 16 czy ile tam lat i że niby jako nie - dorosły czegoś tam nie rozumie...
Zwróćcie uwagę, że nawet 10cio latki potrafią czasem taką teorię powiedzieć, że nie jednego może to z butów wyrwać i to w pozytywny sposób. :roll:
Kolega Adrian wcale tak źle i ograniczenie nie myśli :cool:

[ Dodano: Czw Sie 06, 2009 22:18 ]
A tak w ogóle to chłopaki, tez macie problemy... :roll:

[ Dodano: Czw Sie 06, 2009 22:37 ]
Thrillco napisał/a:
ile by to nie było osób - nic i nikt nie moze mnie zmusic do zmiany zdania o nich Mam do niego prawo i nie boję się mówić tego co uważam.


Powiem szczerze, że ten dowcip spowodował u mnie uśmiech... Ale mamo, ja na prawdą staram sie nie być debilem :głupek2: :beczy:
:roll: ehh... :hejka:
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Czw Sie 06, 2009 22:46   

mpg, mistrz Offtopu dzisiejszego dnia :) ale już to wylądowało w moim telefonie :P

fearless, gorzej jak warna dostane :)

truten23, dziękuje za miłe słowa :) a atmosfera czasami się robi taka morobojowa ale dzięki temu jest tu zawsze co czytać i pisać,ja podchodzę do tych ,,zamieszek" jako ciekawą wymianę zdań i ścieranie charakterów :)
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
Hrabia 




Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 444
Skąd: Lublin

Rover 45

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 23:01   

A ja nie zamierzam nikogo krytykować.
Dobrze że każdy ma swoje zdanie i broni go... i nie za cenę życia przecież tylko własnych przekonań.
Nie trzeba się kochać ale trzeba się akceptować żeby nie wiem co.

Ja tam wszystkim życzę spokojnej nocy i dobrych snów. :)
_________________
01100011 01101111 01110011 01110011 01101001 01100101 01110000 01110010 01111010 01111001
01101010 01100101 01100010 01100001 01101100 00111111
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pią Sie 07, 2009 06:31   

A ja tu i ówdzie po prostu widze, że problem nie lezy w tym, ze ktoś nie rozumie czyjegoś zdania...nie rozumie co ktoś innym pisze po prostu.
Jak kolega truteń, który gdzieś tu wyczytał np. że ktoś najeżdża na Adriana że ma 16 lat itp.

Truteń - Adrian sam sie wiekiem zasłania wiec za wiek mu się dostaje. Gdyby napisał normalnie i bez tworzenia sobie jakiegoś dziwnego bufora bezpieczeństwa typu "ja 16sto letnie dziecko" to nawet nie miałbyś chyba o czym napisac w tym temacie.

Nie wiem tez co uważasz za dowcip i o co Ci chodzi w ostatnim zdaniu...może dlatego, ze ja nie palę tego zielska :P
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pią Sie 07, 2009 08:06   

Thrillco, ale w tym momencie to nawet ja już nie wiem o co Ci chodzi... Najpierw pisałeś, że Adrian355, ma 16 lat i dlatego... ble ble. A teraz piszesz, że sam się zasłania swoim wiekiem i mu się za to dostaje. To wygląda tak jakbyś czegoś od nas wszystkich chciał, ale nie wiedział czego...

Pozdrawiam wszystkich 16 latków na tym forum :mrgreen:
Bartek :twisted:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Pią Sie 07, 2009 10:10   

Thrillco napisał/a:
ze ja nie palę tego zielska

A kto powiedział że ja palę?

Jeśli się nie mylę, cała checa zaczęła się od kawału o motocyklistach. Thrillco, bez obrazy, ale dlaczego doszukujesz się czegoś, co obraża wszystkich motocyklistów w tym kawale? Może jjest on delikatnie mroczny :twisted: , ale coś z życia z sobą niesie.

Widziałeś kiedyś człowieka owiniętego o znak drogowy? Jeszcze nie zdążyli go zebrać do worka. Uwierz, że po takim widoku ciężko usnąć. :sad:
Mój kolega roztrzaskał udo, bo przegiął z prędkością na ścigaczu.. Ale go poskładali i chodzi.
Mijała Cię kiedyś grupka 3 gości na ścigaczach na nie do końca prostej drodze? Ja miałem ze 120 a usłyszałem tylko ryk i już ich nie było. To ile oni jechali, 250, więcej?

Takie coś to faktycznie problem. Ale żeby nie było, lubię pojeździć quadem, bo jednośladem nie mogę, quad to trochę jak motor, ale kawał mnie śmieszy.

Czepiasz się dowcipu jakby w tytule było że kawał jest o Thrillco, to co mają powiedzieć ludzie czarnoskórzy jak mówi się kawał o Polaku w spadającym samolocie, który krzyczy że "... niech żyje Mozaibik!! I wyrzucił Murzyna..."

Ale się rozpisałem. Pisanie wypracowań nie poszło na marne :mrgreen:
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
Toshiro 




Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 212
Skąd: Przemyśl

Rover 200

Wysłany: Pią Sie 07, 2009 12:39   

A ja bym zamkną ten temat i będzie spokój ;)

Zdrówko
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Adrian355 




Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 306
Skąd: Radom



Wysłany: Pią Sie 07, 2009 17:17   

Rowan, pozdro dla Ciebie :)


Oj Thrillco, jesteś tak jedno ,,stronny jak flaga na wietrze". Zaczynając od tego że wymyślasz coraz to nowsze powody swoich wypowiedzi (które niejednokrotnie się nawzajem eliminują) kończąc na tym ze sam gubisz się w swoich wypowiedziach :)
a to że podkreślam swój wiek ma wiele powodów. Po pierwsze charakter żartobliwy a po drugie ,,uprzedzam czytelników że jestem osobą nie pełnoletnią" i Ciebie też... (chciałem być złośliwy w tym momencie)

Thrillco, zawsze Cię lubiłem (na forum) i nadal nie mam do Ciebie jakiś zastrzeżeń i wolałbym żeby tak zostało, nie zamierzam już się z Tobą ścierać bo zaraz usłyszę kolejne zarzuty mojej dziecinności. Także pogadajmy o czymś przyjemniejszym i wtedy może wykażę się względem Ciebie odrobiną rozumu :)

Adrian :cool:
_________________
był od 13 Kwietnia Rover 220SD ...
 
 
 
truten23 




Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 1453
Skąd: Busko-Zdrój



Wysłany: Sob Sie 08, 2009 08:26   

Toshiro napisał/a:
A ja bym zamkną ten temat i będzie spokój ;)

Zdrówko


To dobry pmysł :smile: :ok:
_________________
>lepiej głupio zapytać, niż mądrze coś spie....lić<
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Skąd ten wiking?
GreenApple Offtopic 4 Wto Maj 15, 2007 11:38
GreenApple
Brak nowych postów Skąd taka cena
krzychu.b Offtopic 4 Czw Paź 04, 2012 00:04
Remigiusz
Brak nowych postów Skąd wziąć zawór paliwowy?
ADI-mistrzu Offtopic 4 Pią Kwi 12, 2013 15:57
Rowan
Brak nowych postów Skąd dostać naklejki klubowe?
Gość Offtopic 22 Sro Kwi 07, 2010 21:41
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink