Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Zmieniarka
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Zmieniarka
Autor Wiadomość
Patryk1987 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 39
Skąd: Poznań



  Wysłany: Czw Lut 28, 2008 20:38   [R75] Zmieniarka

Witam Wszystkich Posiadaczy Roverków :)
Mam małą sprawę. Kupiłem niedawno Roverka 75 i niestety jest tam radio Philipsa na kasety :( Chcę dokupić zmieniarkę i kabel ale nie wiem jakie :( Może można dopasować inną zmieniarkę niż Philipsa... Proszę o info :) Mój e-mail: patrykobuk@wp.pl
POZDRAWIAM!!!
Ostatnio zmieniony przez apples Nie Cze 12, 2011 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lut 28, 2008 20:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Pią Mar 07, 2008 13:43   

No a jak już jesteśmy przy tym temacie czo ty do orginalnego radia w 75 można podłączyć zmieniarkę CD ale która obsługuje mp3/wav/wmv
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Pią Mar 07, 2008 14:14   

zmieniarka sama w sobie nie obsluguje mp3/wav/wmv i nie ma takiej opcji. To radio jest za to odpowiedzialne.
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Patryk1987 




Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 39
Skąd: Poznań



  Wysłany: Pią Mar 07, 2008 15:48   No a może ktoś wie jaki to musi być sprzęt...

No a może ktoś wie jaki to musi być sprzęt... A jeśli ktoś ma taki sprzęt na sprzedaż to chętnie kupie... Ale musi być zmieniarka z kablem... Pozdrawiam :)
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Pią Mar 07, 2008 16:37   

Sama zmieniarka to najmniejszy problem jak dla mnie Sony ma bardzo bogatą offerte zmieniarek :P z kablem jednak może być problem :P pytanie tylko czy zmieniarka obsługująca mp3 będzie działać w tym autku :P A i jeszcze jedno zmieniarkę to mogę byle jaką dać tylko żeby kabel był czy jak bo w tym też laik jestem :D
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Pią Mar 07, 2008 18:46   

Godlike napisał/a:
Sama zmieniarka to najmniejszy problem jak dla mnie Sony ma bardzo bogatą offerte zmieniarek :P z kablem jednak może być problem :P pytanie tylko czy zmieniarka obsługująca mp3 będzie działać w tym autku :P A i jeszcze jedno zmieniarkę to mogę byle jaką dać tylko żeby kabel był czy jak bo w tym też laik jestem :D
powiedz mi ktora zmieniarka sama w sobie obsluguje mp3?? Nie powiesz mi ze w zmieniarce przetwarzany jest sygnal z mp3 na audio i po kablu leci do radia?? co do kombinowania z roznymy rodzajami zmieniarek to... prawie nie realne... a co najmniej nie oplacalne.
 
 
argail 




Pomógł: 34 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 18:55   

michone napisał/a:
Nie powiesz mi ze w zmieniarce przetwarzany jest sygnal z mp3 na audio i po kablu leci do radia??

Dokładnie to ci powiem - odtwarzacz cd dekoduje *.mp3 i w formie analogowego audio wysyła do radia - w przeciwnym wypadku komunikacja radio<-> zmieniarka musiała by się odbywać cyfrowo - w jakiś sposób radio musiało by dostać cyfrowy streaming i go zdekodować do postaci audio ... bez sensu ;)
Popatrz sobie na oferty adapterów mp3/ipod do R75 na allego/ebay.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Pią Mar 07, 2008 19:08   

[quote="argail"Popatrz sobie na oferty adapterów mp3/ipod do R75 na allego/ebay.[/quote]

A coś więcej może jakiś przykładowy link bo nie wiem nawet zbytnio o co chodzi :P nie siedzę w tym temacie to nie wiem :P
 
 
argail 




Pomógł: 34 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 22:08   

Godlike napisał/a:
A coś więcej może jakiś przykładowy link bo nie wiem nawet zbytnio o co chodzi :P nie siedzę w tym temacie to nie wiem :P

Ja też nie siedzę w temacie ;)
Po prostu mam samochód i słucham radia.
Co do adapterów :
np -
http://je.pl/daow
albo
http://je.pl/zc4b
a tak w ogóle to : http://je.pl/416d
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Mar 08, 2008 01:05   

To równie dobrze mogę sobie kupić takie coś http://allegro.pl/item325...pod_md_dvd.html
niż te kilka razy adaptery bo z mp4 i tak mi zeżre baterie i tak :P a te adaptery na ebay są po 70 USD i czym one się różnią bo z angola jestem dno :P a na polskich serwisach nie widze nic takiego.
 
 
argail 




Pomógł: 34 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 10:29   

Kupić sobie możesz, ale działać Ci nie będzie ;)
Magnetofon wypluje kasetę ze stwierdzeniem że jest uszkodzona.
I kable będą się pętać po kokpicie (nie wiem czy jest coś czego bardziej nie lubię - luźne kable w kabinie ...)
A tak, otwierasz podłokietnik, wpinasz klucz usb, mptrókę, ipoda, zamykasz podłokietnik i luuuzik ;))
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Mar 08, 2008 11:09   

wedlug mnie kazda zmieniarka pilipsa powinna hasac tylko zeby kabel byl P&P a nie jakies przerabianie :D
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Mar 08, 2008 18:50   

argail napisał/a:
Kupić sobie możesz, ale działać Ci nie będzie ;)
Magnetofon wypluje kasetę ze stwierdzeniem że jest uszkodzona.
I kable będą się pętać po kokpicie (nie wiem czy jest coś czego bardziej nie lubię - luźne kable w kabinie ...)
A tak, otwierasz podłokietnik, wpinasz klucz usb, mptrókę, ipoda, zamykasz podłokietnik i luuuzik ;))

TO znajdź mi taki bajerek gdzieś w polsce do kupienia bo albo ja źle zapytania buduje albo nie umiem znaleźć :(
 
 
argail 




Pomógł: 34 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 445
Skąd: Radom

Rover 75

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 22:05   

Godlike napisał/a:
TO znajdź mi taki bajerek gdzieś w polsce do kupienia bo albo ja źle zapytania buduje albo nie umiem znaleźć

W polsce nie szukałem za bardzo - ale popatrzę za chwilę - jak wpadnie mi coś w oko dam znać.
Ale obawiam się że taniej i tak będzie spoza polski .....
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Sob Mar 08, 2008 22:50   

Ale jak dolicze przesyłkę to nie wiem czy tak taniej będzie :P Ale będe wdzięczny jak coś dasz :)
Ja znalazłem coś takiego jeszcze co o tym sądzicie:
http://www.nokaut.pl/ante...-z-pilotem.html
 
 
Wolek 



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 139
Skąd: Dębica



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 16:42   

ja wsadziłem normalna kasete z kabelkiem zapomnialem jak to sie nazywa to co niby nie dziala kabelek puscilem pod radyjko a wypuscilem w okolicy popielniczki podpiolem telefon i teraz mam zestaw glosno mówiacy plus oddtwarzarke mp3 koszt 3 zl za kasete plus jakies 40 zl za sluchawki z przejsciówka i mikrofonem
_________________
Wolek
 
 
Godlike 



Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 31
Skąd: Częstochowa



Wysłany: Nie Mar 09, 2008 19:12   

Wolek napisał/a:
ja wsadziłem normalna kasete z kabelkiem zapomnialem jak to sie nazywa to co niby nie dziala kabelek puscilem pod radyjko a wypuscilem w okolicy popielniczki podpiolem telefon i teraz mam zestaw glosno mówiacy plus oddtwarzarke mp3 koszt 3 zl za kasete plus jakies 40 zl za sluchawki z przejsciówka i mikrofonem

A jakość dźwięku jaką masz? Ja to sie zastanawiam nad tym transmiterem znalazłem jednego fajnego z pentagrama bo jednocześnie może być podłączony do zapalniczki i muzyka może lecieć a telefonu wypasionego nie mam więc takie coś odpada a mój odtwarzacz mp4 nie może jednocześnie sie ładować i odtwarzać muzyki.
 
 
Filip 



Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 57
Skąd: Poznań



Wysłany: Wto Lut 02, 2010 21:08   

Godlike napisał/a:
zmieniarka sama w sobie nie obsluguje mp3/wav/wmv i nie ma takiej opcji. To radio jest za to odpowiedzialne


Może ktoś wie jakie dokładnie pliki obsługuje radio Harmony Philips +zmieniarka CD Alpine XQE?????
_________________
Filip
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Zmieniarka
lukasz5992 Car-audio, nawigacje, radia CB 12 Sro Mar 23, 2011 19:51
krzys_ko5
Brak nowych postów [ALL] zmieniarka
jak odpalic cd bez magazynku
drlubicz Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Nie Maj 16, 2010 00:06
marynabiala
Brak nowych postów [R75] Zmieniarka CD
klozi85 Car-audio, nawigacje, radia CB 7 Nie Paź 17, 2010 20:02
maryba
Brak nowych postów [R75] Zmieniarka CD
MARCONI13 Car-audio, nawigacje, radia CB 2 Nie Wrz 13, 2009 22:28
MARCONI13
Brak nowych postów [R75] Zmieniarka CD
arczi220 Car-audio, nawigacje, radia CB 26 Sro Lip 06, 2011 20:41
urzendnik



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink