Forum Klubu ROVERki.pl :: Kto zna to auto - czarne MG ZT CDTi 2004?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Paul
Czw Cze 10, 2010 13:51
Kto zna to auto - czarne MG ZT CDTi 2004?
Autor Wiadomość
hieron1000
[Usunięty]






Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:33   Kto zna to auto - czarne MG ZT CDTi 2004?

Rovelersi! Proszę o pomoc i sugestie. 2 tygodnie temu kupiłem czarne MG ZT CDTi z 2004 r. Sedan. Od handlarza z Płocka, z allegro. Drogo. Mam problem z pompką sprzęgła, która przecieka, biegi nie chcą wchodzić. Mam nadzieję, że to nie wysprzęglik. Na dodatek w grodzi silnika wskutek szlamu zebrała woda i wpadła do kabiny. To dostałem na powitanie. Są to rzeczy do zrobienia i jeszcze mnie nie przerażają. Auto jest jak się zdaje w niezłym stanie. Chciałbym się jednak uchronić od niespodzianek. Czy ktoś widział ten wóz i wie coś o nim? Licznik wskazuje 140 kkm, choć dokumenty sprowadzenia (z Holandii przez Niemcy, na niemieckich tablicach) zawierają liczbę 160 kkm. Książka serwisowa jest doprowadzona do 134 tys. w marcu 2009, ale przekonująca tylko do 104 tys. w styczniu 2007. Malowany był tylko tylny lewy błotnik. Wewnątrz założono angielską pompę sprzęgła, choć auto nie może być przekładką. Identycznie sfotografowane auto (szare MG) i sprzedawane przez tego samego handlarza stoi teraz jeszcze na allegro (szukać pod MG, nie MG ZT, lokalizacja Płock). Następnym razem spróbuję dodać zdjęcia. Dziś jednak prośba o ewentualne informacje. Hieron
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:33   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Sro Cze 09, 2010 22:36   

Chyba nie bardzo trafiłeś miejsce :(

Przenoszę do Hydeparku
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Czw Cze 10, 2010 15:12   

O "pięknych" autach z Płocka było sporo n forum pisane, także trudno powiedzieć na co trafiłeś. Ale jeśli już jest, to gratuluje wyboru, MGZT, to baaardzo ładne auto :wink: Co do pompy sprzęgła, to angielska niczym się nie różni od europojskiej. Jeśli cieknie, to można spróbować ją uszczelnić, a jeśli byłbyś zainteresowany, to patrz na mój podpis :wink:
Co do wody w aucie, to pewnie są zatkane kanały odpływowe w korytku za ścianką grodziową. Musisz mieć jakiegoś długiego dosyć twardego i giętkiego druta i je przetkać.
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Czw Cze 10, 2010 15:13   

Jakoś mnie nie dziwią te róznice w przebiegu... ani wady o których mowa... tak to jest kupić od handlarza auto... ludzie wiedzą niby że nie warto a i tak kupują :/
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 10, 2010 22:49   

Witam kolejnego Rzeszowiaka na forum :) wpadnij na spota, to CI go oblukamy i może coś uda się pomóc, moge CI dać namiary na dobrego mechanika, który ma pojęcie o roverach/mg. PS, czemu nie kupiłeś czarnego poliftowego ZTT z Dynowa?? za dobra kase był i tez CDTi :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Czarne tablice rejestracyjne
Gość Offtopic 15 Pią Sie 03, 2012 08:20
bizon
Brak nowych postów [R45 2004]
cena w salonie
IROLA Offtopic 2 Sro Wrz 30, 2009 12:54
IROLA
Brak nowych postów MG ZR 160 w Collin 2004 Rally ;)
MaReK Offtopic 18 Wto Cze 12, 2007 23:09
7Tomi
Brak nowych postów Saab 9-3 2004-2005r
bizon Offtopic 14 Pią Wrz 14, 2012 15:47
pelson91
Brak nowych postów Nie kupuj MG ZT 2.0 CDTi
Temat czysto prowokacyjny.
MaReK Offtopic 28 Pią Lip 11, 2008 11:48
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink