Forum Klubu ROVERki.pl :: Chcę kupić rover 75 sedan/limuzyna 2.0 disel
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Chcę kupić rover 75 sedan/limuzyna 2.0 disel
Autor Wiadomość
Czapyl 



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Paź 21, 2010 22:02   Chcę kupić rover 75 sedan/limuzyna 2.0 disel

Witam serdecznie jestem zielony co do wyboru auta a tym bardziej rovera interesuje mnie rover 75 sedan/limuzyna disel chciałbym aby fachowcy z tego forum pomogli mi przy wyborze auta powiem tak prezentuje się według mnie świetnie ale nie widzę jak wygląda pod klapą.Pytanie natomiast do was czy naprawdę auto jest tak awaryjne z tego co się orientuję cześci nie są już szczególnie drogie do niego nie wiem jak wygląda tylko sprawa z elektryką prosiłbym bym o pomoc
to jest to auto

powiem tak zarabiam około 1600zł miesiecznie dlatego auto szukam maksymalnie do 16.000tyś zł rozmawiałem ze sprzedającym auto jest po pierwszym włścicielu serwisowane było w aso ma orginalny prezbiego co jest udukomentowane auto mam jechać oglądac w sobote chce podjechać z nim na stacje diagnostyczną w celu sprawdzenia go.

Proszę o pomoc czy naprwadę warty jest on swej ceny nie chciałbym kupywać tak zwanego kota w worku...
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Paź 21, 2010 22:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 21, 2010 22:33   

Po pierwsze ten temat bardzo Ci pomoze, warto dobrze sie z nim zapoznac: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15124

Kolejna sprawa mam wrazenie, niech ktos mnie poprawi w razie pomylki, siedzenie kierowcy i boczki w drzwiach w miejscu glosnikow sa bardzo brudne\zniszczone w stosunko do dobrego stanu kierownicy oraz drazka zmiany biegow (pedalkow ;) dobrze nie widac bo kierownica zaslania), no i przebieg co do siedzenia mi nie pasuje, chyba ze ktos nie potrafil dbac o skore i jezdzil najczesciej sam.

Klapa komory silnika chyba nie jest dobrze spasowana wzgledem blotnikow, oraz tylne blotniki wzgledem kloszy swiatel ( ze zdjec ciezko cos wychwycic).

Auto jest dobrze wyposazone i za to plus ale kazdy dodatek oraz elektryczna funkcje musisz sprawdzic. W temacie ktory Ci podalem na poczatku jest wytlumaczone jak zrobic test kompa. Wg mnie to jest bardzo wazne.

Samochodzik wyglada na bardzo zadbany, roznic w odcieniu koloru nie zauwazylem (warto sprawdzic grubosc lakieru). Dlaczego po stronie pasazera wystaja jakies kable, dlaczego z tylu fotela pasazera schowek jest naderwany?

Poki co ode mnie tyle.
Powodzenia w kupnie :)

Pytanie do znawcow, w jaki sposob mozna sprawdzic automatyczna skrzynie w 75 pod katem sprawnosci\zuzycia? A w jaki sposob mozna sprawdzic wysprzeglanie w manualnej skrzyni, czyli te felerne punkty?
 
 
Czapyl 



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Paź 21, 2010 22:45   

dzięki wielkie zwróce na to uwagę w sobote czy masz jeszcze jakieś wątpliwości co do tego auta? na co zwrócić jeszcze uwagę? warty jest swojej ceny?
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Czw Paź 21, 2010 22:58   

To jest chyba jedno z tanszych aut w tym roczniku, patrzac w wyszukiwarke, wiec podszedlbym sceptycznie do niego, bez maslanych oczu (ja gdy kupowalem swoja 600 to wystarczylo ze ja zobaczylem, ogledziny prowadzil brat z ojcem, ja tylko patrzylem na nia, ale na szczescie mi sie udalo :) ). Skoro jest jednym z tanszych wiec cos musi w sobie kryc, jesli znajdziesz ten mankament i utargujesz dobra cene to mozna go wziac i naprawic. Ale trzeba sie dobrze znac na tym modelu i na ogolnej mechanice :) jesli nie masz wiecej kasy na kupno auta to moze jednak warto byloby kupic cos popularnego z tanszymi czesciami, zeby pozniej nie pluc sobie w brode.

Powodzenia
 
 
Czapyl 



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pią Paź 22, 2010 01:11   

nie znal sie w ogóle na autach tej marki dlatego podpytuje się czy warto wiem że z takim środkami jakimi dysponuję cieżko bedzię coś znależć jak narazie upatrzyłem sobie tą sztukę z opini ludzi i po prezglądaniu forum oraz innych informacvji w necie wiem że jedni mówią że auto jest wadliwe inni że chwalą chciałbym aby ktoś się trafił na forum kto kupił w podobnej cenie to auto :mrgreen: a może zamiast tej 75 popatrzeć na 45?

[ Dodano: Pią Paź 22, 2010 01:11 ]
tego rovera widziałem u mnie w komisie tylko ze wtedy zobaczyłem 75 i od razu ja chciałem powiem tak ta 45 prezentuje sie swietnie ale bardziej sklony jestem do 75 co mozesz mi powiedziec o tej 45? 45
 
 
balrog 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 208
Skąd: Mielec

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 22, 2010 09:56   

Jesli nie masz daleko do tej 75 to podjedz z kims, ogladnij. Jesli masz daleko to odpusc i pomysl o 45 ktora podales bo dla mnie wyglada bardzo ladnie, no i w tej samej cenie masz auto 4 lata mlodsze.

Silnik w 45 jest taki sam jak w mojej 600 tylko troszke poprawiony, a u mnie jest 105KM, dowiedz sie czy ten nowszy silnik faktycznie byl mocniejszy. Co do szczegolow poczytaj temat ktory wyzej podalem, dobrze by bylo zeby osoby posiadajace to autko rowniez sie wypowiedzialy :)

EDIT:
Cos mi nie pasuje klapa bagaznika w 45, albo to wina zdjec albo faktycznie klapa, blotnik i klosz z prawej nie sa spasowane dobrze i maja wieksze szpary niz z lewej strony. Pozatym tylny blotnik jakos tak odstaje od blotnikow...
 
 
Boncky 




Pomógł: 57 razy
Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 1172
Skąd: Gliwice

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 22, 2010 10:48   

r 75 trochę przód dziwny- do sprawdzenia, ma też dziwną plamę na przednim kokpicie w prawym górnym rogu, zaraz pod drewnem od deski. Ale warto obejrzeć, chodź prawda tak że skoro cena niska to musi być tego powód :)
_________________
Pamparampam
 
 
 
Czapyl 



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Pią Paź 22, 2010 11:09   

co do tej 45 top mam do niej jakiś kilometr drogi dzięki za ceną uwagę co do niej zaraz zadzwonie do komisu i podpytam sie co nie co;] do tej 75 natomiast mam 270km myśle też aby jutro wybrac się na giełdę samochodową do lubinia i tam popatrzeć na rovery
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów rover 220 chce kupic
johny21 Chcę kupić ROVERka 4 Czw Wrz 02, 2010 07:34
colin1983
Brak nowych postów Rover 214 chcę kupić
lukaschemp Chcę kupić ROVERka 5 Sro Sty 09, 2013 14:56
Hq-Aero-Dynamic
Brak nowych postów [rover 827] Chcę kupić Rower 827 2.7 v6 93r
Epox Chcę kupić ROVERka 3 Pon Sie 28, 2017 19:30
milky211



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink