Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Rozrusznik czasem kręci, a czasem nie ma prądu....
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Rozrusznik czasem kręci, a czasem nie ma prądu....
Autor Wiadomość
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Pią Mar 11, 2011 09:26   

Rastaman91 napisał/a:
jutro jade jeszcze raz do nich bo juz nie mam sily do tego auta
czy coś stwierdzili ?
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Mar 11, 2011 09:26   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
lukaszlepak 



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: uk



Wysłany: Pią Mar 11, 2011 18:50   

Witam ponownie , Koszmar z R75 sie nie zakończył.... jak kiedys pytalem o pompke sprzęgłą bo mi padla to wymienilem i jak jechalem na kolejy test diagnostyczny to po wyjechaniu z domu padł mi wysprzeglik,,, nie wiem co juz mam o tym aucie myślec razem z rastamanem go robimy ( staramy sie) ale to napewno wina mojej dziewczyny która twierdzi ze to jest auto dla starych dziadków i ze dobrze ze sie tak psuje bo moze sprzedam }(zaczarowała) heh..wracając do tematu mam do kupienia nowy wysprzeglik za male pieniazki załączam link
http://cgi.ebay.co.uk/clu...=item2a0ea4dffa
koledzy tylko nie jestem pewiem czy to ten który mi potrzeba tam jest numer częsci ale nie wiem czy to to ,jutro rozbieramy a aukcja sie w nocy konczy to nie wiem czy kupowac dajcie znac. leci plyn spod skrzyni jak próbuje uzupelnic wiec chyba to. z kluczykiem i immo zajme sie jak zrobie to nieszczesne sprzeglo bede informował po kolei . dajcie jak mozecie znac co z tym wysprzeglikiem czy bedzie dobry dzieki z góry
PS. pech to pech a sie jeszcze nie poddaje....
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pią Mar 11, 2011 19:18   

lukaszlepak napisał/a:
wracając do tematu mam do kupienia nowy wysprzeglik za male pieniazki załączam link
http://cgi.ebay.co.uk/clu...=item2a0ea4dffa
koledzy tylko nie jestem pewiem czy to ten który mi potrzeba
Ten.

Tu masz jego numery http://forum.roverki.eu/v...p=461446#461446 , a tu http://forum.roverki.eu/v...p=494811#494811 jak wymienić. radzę jednak abyś wymienił również docisk i tarczę za jednym zamachem jeżeli nie było wymieniane.
 
 
VIRUS87 




Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 12
Skąd: Brzeg Dolny



Wysłany: Wto Mar 15, 2011 02:08   

Witam!
Też miałem ostatnio podobny problem. Przekręcałem kluczyk i nic po kilku razach załapywał, podejrzewałem rozrusznik. Wymontowałem go łatwo jest łapany na dwie śruby i rozebrałem na część pierwsze :) co się okazało zwarki które przekazują prąd na silniczek były wytarte i nie stykały. koszt ich na allegro to 4zł za szt. niby banał ale auto unieruchomiły:( warto sprawdzić czy rozrusznik jest OK.
Pozdrawiam!
 
 
lukaszlepak 



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: uk



Wysłany: Sro Mar 16, 2011 14:53   

VIRUS87, nie przeczytales dobrze posta... Napisalem wyraznie ze jak włoze kluczyk i przekrece i odpale to za kazdym razem odpale do momentu ponownego wyciagniecia go ze stacyjki i jak go wloze ponownie i nie odpali to juz po kilku przekreceniach na rozruch i na wyciagniecie nie odpali problem podobno z immo lub synchronizacjją kluczyka dodam ze samochod wczessniej nie mial takiego problemu dopiero po tym jak ladowalem akumulator i musialem go wyciagnąc problem powsta,l moze potrzbuje poprostu tej synchroznizacjii co wkadasz kluczy i przekrecasz poznije cos naciskach itd... nie wiem dokladnie jak to zrobic dodam ze mam tylko jeden kluczyk... ale narazie mi sprzeglo padlo ( wysprzeglik) w trakcie pracy wiec zajmuje sie tym najpierw pozniej odpalanie pozdrawiam
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sro Mar 16, 2011 14:59   

lukaszlepak napisał/a:
nie wiem dokladnie jak to zrobic dodam ze mam tylko jeden kluczyk
Proste http://www.noimmo.lt/cont..._for_ews_pl.pdf :wink:
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Sro Mar 16, 2011 15:19   

lukaszlepak napisał/a:
dodam ze samochod wczessniej nie mial takiego problemu dopiero po tym jak ladowalem akumulator i musialem go wyciagnąc problem powsta,l
szkoda,że zapomniałeś o tym napisać w pierwszym poście jak zakładałeś temat i może jeszcze kluczyki były w stacyjce przy odpinaniu i podpinaniu aku.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
lukaszlepak 



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: uk



Wysłany: Czw Mar 17, 2011 00:48   

SeniorA, przy odpinaniu aku to nie wiem ale byc moze bo to kolega odpianal ale przy zakladaniu to raczej mialem je przy sobie wiec moze da sie ten kluczyk domowym sposobem zsynchronizować?? bez wylutowywania niczego z ews i programow typu key maker bo nie chce juz tego do konca popsuc poprostu chce zeby zawsze pali nawet bym chcial to immo off najlepiej jak to naprawic??
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Czw Mar 17, 2011 13:33   

lukaszlepak napisał/a:
wiec moze da sie ten kluczyk domowym sposobem zsynchronizować
domowym sposobem synchronizuje sie tylko pilota.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
lukaszlepak 



Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 13
Skąd: uk



Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 15:06   

a u mnie pewnie trzeba synchronizowac to i to.. chociaz moze pilota by wystarczylo tylko jak to zrobic....? znam tylko taki sposób ze otwieram auto z kluczyka reczznie i pozniej szybko cztery razy naciskam ale to raczej nie pomoglo bo juz prubowalem chyba ze jest inny sposób

[ Dodano: Sob Kwi 30, 2011 15:06 ]
sprzedalem to padło uważam ze post moze zostać zamknęty pozdrawiam i dziekuje za pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Czasem nie chce odpalić, rozrusznik kręci
reed Rover serii 75, MG ZT 3 Pią Paź 04, 2013 16:27
Rowan
Brak nowych postów [R75] 2.0 cdt nie odpala czasem na ciepłym, czasem na zimnym
kurtz Rover serii 75, MG ZT 8 Wto Gru 13, 2016 10:08
wellman
Brak nowych postów [R75] Czasem kręci i nie pali
sash997 Rover serii 75, MG ZT 7 Sro Gru 29, 2010 14:33
sowir
Brak nowych postów [r75] czasem nie odpala
tomi00777 Rover serii 75, MG ZT 9 Sob Maj 12, 2012 15:47
kalafior
Brak nowych postów [Rover 75] CDT czasem nie odpala
korzen222 Rover serii 75, MG ZT 13 Czw Mar 28, 2019 21:39
SeniorA



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink