Forum Klubu ROVERki.pl :: [MGF / TF] Jak się rozwijamy :D
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MGF / TF] Jak się rozwijamy :D
Autor Wiadomość
Gites 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 131
Skąd: Sztokholm

MG TF

  Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:37   [MGF / TF] Jak się rozwijamy :D
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Witam,
Technicznie w tym wątku nie będzie ale całkowicie o MGF / TF :mrgreen:
Tak sobie policzyłem ilość rozpoczętych wątków w "naszym" dziale na przestrzeni paru lat i wygląda to następująco:

od 04.2007 - 23 wątki
cały 2008 - 14 wątków
cały 2009 - 14 wątków
cały 2010 - 37 wątków
do 05.2011 - 49 wątków

Nie są to może liczby tak imponujące jak w przypadku innych modeli ale na tej podstawie można wysnuć wniosek, że liczba naszych forumowych roadsterów podwaja się lub nawet potraja co roku :grin:
Cieszę się z tego bardzo bo wzrosła również wzajemna pomoc w kwestiach technicznych wśród właścicieli MGF / TF :ok:
_________________
Gites
MG TF 135 '02
Ostatnio zmieniony przez Gites Pią Maj 20, 2011 15:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:37   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:46   

Być może podział usterek na modele pomógł w przejrzystości tematów i teraz chętniej zaglądają tu nowe, przypadkowe osoby. Są też tacy, których znamy (może z widzenia, bo nie osobiście), którzy na wielokrotne próby zapraszania w nasze szeregi, stanowczo odmawiają i nie chcą się identyfikować z ROVERki.pl, ani z nikim, kto podobne auto posiada.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Gites 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 131
Skąd: Sztokholm

MG TF

Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:55   

MaReK, niestety nie znam sie na tyle na obu modelach żeby stwierdzić w ilu procentach mają podobną budowę, części, charakterystykę. Jeśli jest dużo podobieństw to może zostawić jak jest. Już parę razy było tak, że na moje pytania techniczne trafnie odpowiadali koledzy MGFiarze. Może będzie o tym czas pogadać na zlocie :wink:

[ Dodano: Pią Maj 20, 2011 15:55 ]
Ok, chyba Cię początkowo nie zrozumiałem :lol: Miałeś na myśli podział kącika technicznego a nie podział "MGF i MG TF" poprzez precyzowanie modelu przed tytułem wątku. Tak czy siak - dobrze jest :ok:
_________________
Gites
MG TF 135 '02
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Maj 20, 2011 15:57   

MGF i TF oraz Rover 100 mają wiele wspólnego;)
Dwa pierwsza jednak na tyle dużo, że mogą być jako jedna kategoria ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mad 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 321



Wysłany: Sob Maj 21, 2011 01:00   

ja nadal ubolewam nad tym, że na forum nie ma działu w którym każdy ma swój wątek dotyczący swojego auta, tam pokazuje zdjecia, dyskutuje przeróbki, opisuje co zrobił etc. Wiem, że jest garaż, ale taki dział "Nasze auta" mamy w Cabrio-Clubie i jest bardzo żywo tam, i bardzo fajnie się to kręci :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Maj 21, 2011 01:13   

Mad, no to chyba Cię zdziwię, bo jest.
Co więcej, w każdym kąciku wisi na ten temat ogłoszenie.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Maj 21, 2011 02:18   

Oj mad, mad... lansujesz się na zdjęciach w avatarze, zamiast skorzystać z dobrodziejstw tego forum jakim są garaż i niedawno stworzony wątek, o którym pisze kasjopea. W obydwa możesz sobie wrzucić kilka zdjęć. Inni mogą skomentować, ocenić. Możesz też stworzyć całą historię choroby swojego auta łączenie z kwotami jakie poniosłeś przy jego leczeniu :) Porozglądaj się trochę po forum :P Piszesz, że wiesz, że jest garaż, a nic w nim nie masz ;)

http://forum.roverki.eu/viewforum.php?f=51 tutaj masz nowy kącik :)
http://forum.roverki.eu/g...=create_vehicle a tutaj wprowadzasz auto do garażu ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Mad 



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 321



Wysłany: Sob Maj 21, 2011 02:25   

A to teraz przepraszam, widze ze wyprzedziliscie moje przemyslenia, bo przegladam zawsze dół forum - tunning, a dzisiaj tam nie byłem, dopiero teraz zauważyłem ten dział, fajnie :)

Co do garażu, nic w nim nie mam bo nie podoba mi sie ta forma prezentacji auta wiec nie uzywam :)

[ Dodano: Sob Maj 21, 2011 02:24 ]
co do lansu w avatarze, avatar docelowo ma identyfikować się z uzytkownikiem wiec wstawienie swojego zdjecia ze swoim samochodem chyba jest jak najbardziej ok, zwłaszcza na forum motoryzacyjnym :)

[ Dodano: Sob Maj 21, 2011 02:25 ]
PS.2 - u nas w dziale nie wisi to ogłoszenie o naszych autach
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Maj 21, 2011 02:31   

Mad napisał/a:
Co do garażu, nic w nim nie mam bo nie podoba mi sie ta forma prezentacji auta wiec nie uzywam :)

Łatwiej znaleźć Twoje auto w garażu, bo tworzy się do niego link pod Twoim avatarem, przy każdym możliwym poście na forum. Do wątku o autach nie każdy tak szybko zajrzy ;)
Cóż złego jest w formie prezentacji garażu, bo nie rozumiem. Obsługa prosta jak budowa cepa, a przy tym wyjątkowo promocyjna - właśnie przez w/w link.

Mad napisał/a:
co do lansu w avatarze, avatar docelowo ma identyfikować się z uzytkownikiem wiec wstawienie swojego zdjecia ze swoim samochodem chyba jest jak najbardziej ok, zwłaszcza na forum motoryzacyjnym :)

Spoko, ja tylko się droczę z Tobą ;) Jak najbardziej avatar w porządku, ale mógłbyś jeszcze dodać coś od siebie właśnie w garażu lub w tym wątku, do którego link będziesz musiał dać w podpisie, żeby Cię ktoś tam znalazł :P

Mad napisał/a:
PS.2 - u nas w dziale nie wisi to ogłoszenie o naszych autach

Wisi:P Jako "Nowy kącik na forum" - to są te w górnej tabelce z postami ważnymi, przyklejonymi, itp. itd.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink