Forum Klubu ROVERki.pl :: O co chodzi z podpisami?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
O co chodzi z podpisami?
Autor Wiadomość
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:28   O co chodzi z podpisami?

O co chodzi tym razem?

Cytat:
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:29   

nooo, musisz edytować ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:34   

W związku z niereformowalnością niektórych użytkowników i brakiem ich reakcji na prośby o ograniczenie swoich podpisów do rozsądnej wielkości wprowadziliśmy ograniczenie ilości linijek w podpisie. Wynosi ona 7 dla Klubowiczów i 2 dla Sympatyków. Informacja o edycji pojawiła się u osób, które zapewne te ilości przekroczyli. MaReK wprowadzał to w nocy. Być może jak się pojawi udzieli szerszych wyjaśnień :) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:39   

kasjopea napisał/a:
W związku z niereformowalnością niektórych użytkowników i brakiem ich reakcji na prośby o ograniczenie swoich podpisów do rozsądnej wielkości wprowadziliśmy ograniczenie ilości linijek w podpisie.


Co? Gdzie? Kiedy?
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:41   

Najlepszym przykładem jest kolega Raptile, którego ostatni podpis zajmował praktycznie cały ekran ;) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:50   

kasjopea napisał/a:
Najlepszym przykładem jest kolega Raptile, którego ostatni podpis zajmował praktycznie cały ekran ;) .


Teraz piszesz o Raptile a poprzednią odpowiedź odebrałem osobiście, ponieważ w takiej formie była napiasana.

W kwestii formalnej, mowa o tym, co się wyświetla, czy długość linków, które są widoczne tylko w kodzie?
 
 
ADI-mistrzu 




Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:53   

Ilość wierszy, czyli liczba "enterów" dla sympatyków to jedn, dla klubowiczów 6, lub tak jak pisze kasjopea, 2 wiersze dla sympatyków, 7 wierszy dla klubowiczów. :wink:

Można by to napisać gdzieś, bo chwile musiałem do tego dochodzić.
Nadal jest w opcjach napisane że max 1300 (chyba) znaków, a brak informacji o wierszach.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 10:55   

A nie lepiej by było napisać oficjalne ogłoszenie/post o takich zmianach i kiedy je wprowadzicie a nie pisać PW do każdego z osobna, które jak widać nie dochodzą?

W ogóle, nie myśleliście, aby stworzyć taki jeden wątek, temat, w którym pojawiałyby się wszystkie ogłoszenia moderacji?

I wreszcie ostatnie pytanie, co ma na celu ograniczanie długości stopki?
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:00   

ADI-mistrzu napisał/a:
Ilość wierszy, czyli liczba "enterów" dla sympatyków to jedn, dla klubowiczów 6, lub tak jak pisze kasjopea, 2 wiersze dla sympatyków, 7 wierszy dla klubowiczów.


Jeśli jesteś taki dokładny, to czytaj dokładniej.

Mój podpis składał się 2 lub 3 linijek, gdzie w ostatniej linijce było jedynie kilkanaście cyfr. Pod każdą z cyfr był link do zdjęcia auta.

W kwestii kodu podpisu, to chyba można zrobić bardzo długi podpis, w którym nie będzie żadnego "entera".

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 11:00 ]
walkie napisał/a:
A nie lepiej by było napisać oficjalne ogłoszenie/post o takich zmianach i kiedy je wprowadzicie a nie pisać PW do każdego z osobna, które jak widać nie dochodzą?


Dobrze wiedzieć, że coś takiego było wysyłane, bo ja nie dostałem :(

Ponadto jeśli już przekazywać informacje, to lepiej aby one były kompletne, a nie lakoniczna informacja, która jest poprzedzona osobistą wycieczką admina/moderatora.
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:02   

Tomi napisał/a:
Ponadto jeśli już przekazywać informacje, to lepiej aby one były kompletne, a nie lakoniczna informacja, która jest poprzedzona osobistą wycieczką admina/moderatora.


dlatego właśnie zaproponowałam stworzenie takiego miejsca na forum, w którym ukazywałyby się oficjalne komunikaty administracji i moderacji forum.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:04   

Czasem mam wrażenie, że w pewnych kwestiach ACTA dawno na forum funkcjonuje :P
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:05   

Tomi, nie tylko na forum, większość buntuje się przeciwko czemuś co już tak naprawdę funkcjonuje w świecie ;)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
ADI-mistrzu 




Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:06   

kasjopea napisał/a:
...niektórych użytkowników i brakiem ich reakcji na prośby o ograniczenie swoich podpisów do rozsądnej wielkości...

Dlatego nie dostaliście wiadomości.

kasjopea napisał/a:
...
Informacja o edycji pojawiła się u osób, które zapewne te ilości przekroczyli....

Chodzi o informację zamiast stopki pod postem.
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:09   

W domyśle jeśli chcesz mieć "lepszy większy podpis" zostań klubowiczem...

Takie zmiany są kompletnie bez sensu...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:10   

Tomi napisał/a:
Ponadto jeśli już przekazywać informacje, to lepiej aby one były kompletne, a nie lakoniczna informacja, która jest poprzedzona osobistą wycieczką admina/moderatora.
No była, masz rację, do Raptile.

Cytat:
MaReK wprowadzał to w nocy. Być może jak się pojawi udzieli szerszych wyjaśnień :) .
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:16   

ADI-mistrzu napisał/a:
kasjopea napisał/a:
...niektórych użytkowników i brakiem ich reakcji na prośby o ograniczenie swoich podpisów do rozsądnej wielkości...

Dlatego nie dostaliście wiadomości.

kasjopea napisał/a:
...
Informacja o edycji pojawiła się u osób, które zapewne te ilości przekroczyli....

Chodzi o informację zamiast stopki pod postem.


W kwestii długości widocznego napisu, mój podpis był krótszy od Twojego.

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 11:16 ]
kzrr napisał/a:
W domyśle jeśli chcesz mieć "lepszy większy podpis" zostań klubowiczem...

Takie zmiany są kompletnie bez sensu...


Czytaj proszę ze zrozumieniem.

Długość podpisu wyświetlanego, a długość kodu, który go tworzy, to mogą być 2 różne kwestie.

Czy ktoś może odpowiedzieć dokładnie na moje pytanie, czy każdy będzie przekazywał nic nie mówiącą odpowiedź i powiększający frustrację.
 
 
ADI-mistrzu 




Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:21   

Mój miał chyba 7 wierszy z tego co pamiętam, ale nie otrzymałem wiadomości na PW ani nigdzie indziej.
Może z racji że zazwyczaj mam krótkie posty to nie był on dokuczliwy mimo długości, podobnie jak jest u kasjopea, niby długi ale jakieś specjalnie nie wadzi.

Ale żaba miał już nieraz niezłe tasiemce...

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 11:21 ]
Właśnie 3 linijkę zmajstrowałem :razz:

Ograniczenie do liczby znaków nowej linii jak widać.
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:28   

walkie napisał/a:
Tomi, nie tylko na forum, większość buntuje się przeciwko czemuś co już tak naprawdę funkcjonuje w świecie ;)


Problem w tym, że jak w działa w ten sposób to dobrze ale jak się takie działanie zastosuje wobec niego, to trzeba się już buntować (czytaj ACTA)... coś jak

Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy (...) to jest zły uczynek (...). Dobry, to jak Kali zabrać komu krowy.

[ Dodano: Nie Lut 05, 2012 11:28 ]
ADI-mistrzu napisał/a:
Ilość wierszy, czyli liczba "enterów" dla sympatyków to jedn,


Czy jesteś klubowiczem?

W Twoim podpisie widzę 2 "entery"
 
 
Alexi 




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 584
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:34   

Cytat:
Zanim zadasz pytanie przeczytaj Techniczny FAQ , następnie poszukaj , a jeśli nadal masz wątpliwości dopiero zadaj pytanie stosując się do Zasad Kącika, w którym piszesz.
Pisz poprawnie
Pozdrawiam Monika
Galeria Sztuki
Przekaż 1% podatku dla Oli


A to niby jest krótki podpis xD
_________________
0-100 km/h - 8,25 sec!
'Nie pałuj gdy silnik Twój zimny jest'
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Lut 05, 2012 11:36   

Cześć ;)

Faktycznie, ostatnio jakość i treść podpisów niektórych użytkowników była niedopuszczalna.
Były głosy aby całkowicie wyłączyć podpisy, bo niestety nie dało się zreformować niektórych osób.
Lepiej jednak ograniczyć ich długość niż pozbywać się ich całkowicie, tym bardziej, że niektóre osoby mają wartościowe podpisy (odsyłacze do porad, itp. itd.)

Oczywiście można było zrobić tak, aby niereformowalni nie mieli podpisów w ogóle. Niestety ciężko czasami upilnować takie kwiatki, a jak wiadomo, podpisy w dowolnych postach można sobie włączać i wyłączać. Dlatego najlepszym rozwiązaniem wydaje się ograniczanie ilości linii, enterów.

Sam również musiałem zmodyfikować swój podpis, bo nie łapałem się widełkach ;)

Tomi Tobie ucięło, bo powinieneś łapać się pod Klubowicza, ale zapomniałem o takich osobach, które mają status "Instytucja wspierająca". Zaraz to poprawię ;)

Co do podziału Klubowicz/Sympatyk, nadal jestem zdania, że ten kto płaci składki Klubowe powinien mieć większe przywileje niż osoba, która korzysta z tych samych dóbr bezpłatnie. Ale taka dyskusja była już jakiś czas temu i w innym temacie.

Zmiana wprowadzona została nie ad-hoc, tylko była dyskutowana w gronie adm/mod.
Przyznaję rację, że ów ograniczenie powinno pojawić się wraz ze stosowną informacją w wątku :)
Podzieliłem się jednak z nią tylko z moderatorami, a z resztą już nie zdążyłem - usnąłem ;)

Niedługo pewnie poprawię tę opcję na styl podobny do facebookowatego. Chodzi o tzw. rozwijanie stopki. Jeśli będzie miała ona ponad 7 linii Klubowicz lub 2 linie Sympatyk, pojawi się po prostu pole "rozwiń" lub "zwiń". Ale system musimy uzgodnić pomiędzy adm/mod.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink