Forum Klubu ROVERki.pl :: Logo na gril
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Logo na gril
Autor Wiadomość
kehtron11 




Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 55
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Sro Maj 16, 2012 18:38   Logo na gril

Witam
To może sprawa przyszłości lecz poddaję do rozważenia temat emblematów klubowych emaliowanych. Przeglądając strony fanów Roverków z różnych stron świata zauważyłem wiele takich znaczków. Te załączone jest są stron angielskiego klubu. Zdaję sobie sprawę iż nie są to tanie emblematy, lecz dla fana cena nie ma znaczenia. Czy ktoś wcześniej rozważał wyrób takich emblematów ? Co o nich sądzicie ? Proszę o opinie.
Mariusz
Ostatnio zmieniony przez kehtron11 Sro Maj 16, 2012 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Maj 16, 2012 18:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pawkaz 




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1664
Skąd: Warszawa

Rover 600

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 19:26   

Sadze, ze to u nas nie przejedzie-mamy swoje emblematy, ktore zamieszczamy z tylu na klapie
_________________
Był R 216 Gti, później R 600 SDI, a teraz Opel Vectra C :D
 
 
 
siemion_ 
Klubowicz



Członek Zarządu
prezes


Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 987
Skąd: Gliwice

MG ZT

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 19:42   

Cytat:
Czy ktoś wcześniej rozważał wyrób takich emblematów ?


Nie koniecznie tą metodą, ale jako Zarząd pracujemy nad tym :) aby pojawiły się nowe gadżety i co ważniejsze - system ich rozprowadzania.
 
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Maj 18, 2012 12:08   Re: Logo na gril

kehtron11 napisał/a:
Witam
To może sprawa przyszłości lecz poddaję do rozważenia temat emblematów klubowych emaliowanych. Przeglądając strony fanów Roverków z różnych stron świata zauważyłem wiele takich znaczków. Te załączone jest są stron angielskiego klubu. Zdaję sobie sprawę iż nie są to tanie emblematy, lecz dla fana cena nie ma znaczenia. Czy ktoś wcześniej rozważał wyrób takich emblematów ? Co o nich sądzicie ? Proszę o opinie.
Mariusz


Z tego co się orientuję dla niektórych "fanów" 50 zł. składki klubowej to dużo... a tu ponad 17 funtów :)
_________________
Gonia
 
 
 
bociannielot 
Moderator




Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 3960
Skąd: Pieszyce



Wysłany: Sob Maj 19, 2012 12:26   

Gonia napisał/a:
Z tego co się orientuję dla niektórych "fanów" 50 zł. składki klubowej to dużo...
dzięki Gonia, bardzo miło widzieć co sądzisz o sympatykach
 
 
 
Wydryszek 




Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 534
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 18:58   

To ja w takim razie jestem jednym z tych "fanów". Muszę chyba przestać czytać forum bo nie opłaciłem składki i nie jestem klubowiczem.
_________________
"Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych a zapominać o swoich" - Cyceron
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 19:24   

Gonia, trochę przesadziłaś

Cytat:
Klub nie ogranicza się jednakże do "Klubowiczów" i "Członków Wspierających". Jesteśmy otwarci na Sympatyków, którzy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Mają oni wprawdzie nieco ograniczone prawa ale mogą w znacznym stopniu uczestniczyć w życiu Klubu ROVERki.pl


[ Dodano: Nie Maj 20, 2012 19:24 ]
kehtron11, orientujesz się może czy na angielskim odpowiedniku tego forum można bez problemów zamówić ten emblemat na grilla ?
 
 
kehtron11 




Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 55
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Nie Maj 20, 2012 20:44   

Z tego co się orientuję, kluby są otwarte na wymianę ( sprzedaż ) swoi klubowych emblematów. Niektóre swoje emblematy oferują w sklepikach klubowych dostępnych bezpośrednio na stronach klubu , za niektórymi trzeba trochę powęszyć - tu barierą może być nieznajomość języka klubu z danego kraju gdyż nie wszystkie mają tłumaczenia na angielski. Na początek wypada się zarejestrować na stronach klubu, przywitać, przesłać zdjęcia swojego autka, podać link do strony swojego klubu gdzie jesteś zarejestrowany a potem jeśli znajdzie się interesujący przedmiot zapytać osobę odpowiedzialną za sprzedaż o możliwość kupna oraz o cenę ( trzeba mieć na uwadze możliwe dodatkowe koszty - przesyłka, podatek ...). Zazwyczaj płatność realizowana jest przez Paypal. Jeśli ktoś posiada większą ilość naszych gadżetow klubowych można zapytać o wymianę.
Powodzenia
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Maj 20, 2012 20:51   

spróbuje zdobyć ten emblemat na grilla bo jest na prawdę bardzo fajny
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Maj 20, 2012 20:54   

Jeżeli chodzi o logo klubu, takie logo ma klub z Czech: https://picasaweb.google.com/swietochowski.mariusz/RoverkiLitovel19052012?authkey=Gv1sRgCK2po6nFoNK83AE#5744634613061428418

Nie do końca rozumiem pomysł wymiany gadżetów. Skoro są to gadżety klubowe, w sensie dedykowane dla klubowiczów określonego klubu, jaki cel miałaby wymiana? Zadam może inne pytanie, czy w naszym klubie byłby ktoś zainteresowany zakupem gadżetów z innego klubu? Dodam, że mam na myśli gadżety ściśle klubowe, a nie związane z Rover czy MG.
 
 
 
kehtron11 




Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 55
Skąd: Rzeszów



Wysłany: Nie Maj 20, 2012 21:07   

Pytanie rozumiałem bardziej jako możliwość kolekcjonowania znaczków klubowych z innych krajów. Choć osobiście uważam ozdabianie samochodu emblematami innych klubów za przesadę. Choć to przecież kwestia gustu, a nimi się nie dyskutuje. Jako przykład załączony obrazek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink