Forum Klubu ROVERki.pl :: 24 zlot - jesienny - Zakopane 2013 - Dyskusja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
24 zlot - jesienny - Zakopane 2013 - Dyskusja
Autor Wiadomość
osarro 




Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 496
Skąd: Łódź

Rover 75

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 18:28   

Co do kilku wątpliwości które się przewijają to z mojej strony wygląda to tak :

1. Cały Zlot jako iż harmonogram dość napięty i zawierał sporo atrakcji był przygotowany bardzo dobrze i bez większych wpadek więc nie będę marudzić bo było by to bluźnierstwo :)

2. Jeżeli chodzi o lekkie obsuwy w czasie i spóźnianie się to faktycznie można zrobić do 15 czekania a potem jak ktoś nie zdąży to jego problem, lecz mimo większych spóźnień nie wpłynęło to znacząco na plan i organizację.

3.Nikt nie jest do niczego zmuszany i każdy kto się nie wyrabia czasowo lub ma inne plany może je zrealizować, wystarczy przecież tylko powiedzieć.

4. Co do kontuzji to nieco racji racji jest iż nie powinno się używać profesjonalnego obuwia które jak wiadomo może być przyczyną większych kontuzji.
Jeżeli chodzi natomiast o same kontuzje to wiadomo iż się zdarzają, ja wróciłem z obtartym kolanem po piłce,guzami na głowie po paintballu,zakwasach w nogach i obolałych żebrach po otwieraniu piwa-nie pytajcie jak :P ale żyję i jest mi z tym dobrze :)

Myślę iż takie drobnostki zawsze będą mieć miejsce i nie ma co psuć atmosfery :)
_________________
R200 turn into R75....
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Paź 08, 2013 18:28   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Wto Paź 08, 2013 21:18   

Ja niemam na co nadawać jak dla mnie wszystko było pierwsza klasa :-)
Co do meczu nie tylko korki mogą być niebezpieczne :-) . Moje full slicki też doprowadziły do wielokrotnych szpagatów i wywrotek raz nawet wpadłem wywracając się z harym więc o wybaczenie i rozgrzeszenie proszę :-) . Propozycja na nastepnym meczu kazdy przychodzi w tzw. Winnerkach 12 zl nikogo nie zbawi a szkód nie będzie w ludziach oraz alkomatem sprowadzić na trybuny graczy z ponad promilem we krwii :-) . Na paintball nie nadawajcie nie macie 5 lat żeby nie wiedzieć na co się piszecie więc bez biadolenia nad sobą :-) .
Ja tam poza zakwasami to nie dorobiłem się żadnych kontuzji i siniaków choć żabcia próbował od tyłu xD
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Ronald 




Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 69
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Czw Paź 10, 2013 14:28   

Ja również byłem na zlocie i choć byłem dosłownie przez chwilę mogę coś od siebie napisać :)

Byłem na różnych zlotach (BMW Toruń) i wiadomo, co do frekwencji nie ma nawet co porównywać. Natomiast ten kto był w Zakopanem wie że "nasz" zlot to inna liga :) Generalnie moim celem było poznanie osobiście ludzi z forum, zawarcie nowych kontaktów. Plan wypełniony w 100%. Na następny zlot przyjadę z pewnością i zostanę na dłużej :)

Pozdrawiam, Ronald

[ Dodano: Czw Paź 10, 2013 14:28 ]
Dodam jeszcze że spóźniłem się na zlot, ponieważ na Zakopiance skończył się LPG, a kilkaset metrów dalej benzyna :D Pchaliśmy auto z 1,5 km. Na szczęście było z górki. Miejscowi pomogli i zawieźli na stację benzynową. Przygoda!
_________________
Od zera do prędkości maksymalnej. Mój wariat :)
http://www.youtube.com/watch?v=Ai73eqMR-oA
 
 
 
Wizard_gp 




Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 425
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Paź 13, 2013 23:20   

Ronald napisał/a:
Dodam jeszcze że spóźniłem się na zlot, ponieważ na Zakopiance skończył się LPG, a kilkaset metrów dalej benzyna Pchaliśmy auto z 1,5 km. Na szczęście było z górki. Miejscowi pomogli i zawieźli na stację benzynową. Przygoda!


Najważniejsze, że udało się dotrzeć :ok:
_________________
http://wizardonboard.pl/
 
 
barney79 




Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 513
Skąd: Gogolin

Rover 45

Wysłany: Sro Paź 23, 2013 17:16   

Hej.Mam pytanko odnośnie fotek.Kiedy się ukażą w Galerii fotki ze zlotu.Pozdrawiam
_________________
Przekaż 1 % na mojego syna:
http://dzieciom.pl/podopieczni/13695
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Paź 25, 2013 18:32   

Ja ze swojej strony mogę dodać takie fotki: http://www.roverki.pl/gal...i-od-marek.html

jednak chyba coś się przy resizeingu zwaliło bo wygląda jak kupa ;)
Poprawię w wolnej chwili...
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Sob Paź 26, 2013 05:08   

a co z galeria z XXIII zlotu??
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink