Forum Klubu ROVERki.pl :: [ problemy techniczne]
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: sTERYD
Czw Sty 09, 2014 15:09
[ problemy techniczne]
Autor Wiadomość
mrowka1985 



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 36



Wysłany: Czw Sty 09, 2014 14:49   [ problemy techniczne]
Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.4 16v Rok produkcji: 2000

Wybaczcie lecz nie znalazlem na stronie glownej zadnego odnosnika do kontaktu z osoba odpowiadajaca za problemy techniczne pomozcie mi
Witam jestem zarejestrowanym użytkownikiem posiadaczem samochodu marki rover 25 z 2000r mam obecnie problem z samochodem i gdy próbuje pobrać informacje techniczne jakieś schematy, pdf, co cokolwiek z działu technicznego przy probie logowania wyskakuje mi komunikat ze wystąpił błąd logowania, a gdy wchodzę na stronę startową roverki po mimo zalogowania i próby wejścia w dział techniczny automatycznie zostaje wylogowany i wyskakują komunikaty o błędach logowania pomimo że parę sekund wcześniej
pozytywnie przeszedł ten proces.
hmm... mogą mi to Państwo wytłumaczyć??? Interesuje się tą marką od jakiegoś czasu, specjalnie zarejestrowałem się w serwisie aby móc w pełni korzystać ze wszelkich dostępnych informacji "dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników" więc w czym tkwi problem na pewno nie jest on po mojej stronie.
Proszę o wyjaśnienie i rozwiązanie problemu
pozdrawiam
użytkownik
olgierd nowicki
login mrowka1985
dziś znów to samo....
E_NOLOGIN_ACCESS
co jest grane ??
strona główna poprawna próba zalogowania gdy wchodzę w dział techniczny aby pobrać pliki wyskakuje komunikat:
E_NOLOGIN_ACCESS
nie ukrywam zaczyna mnie to strasznie irytować
mogą Państwo odpowiedzieć i na to pytanie i zrobić coś z tym..???
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Sty 09, 2014 14:49   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10885
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Czw Sty 09, 2014 15:14   

A zalogował się Pan na stronie głównej, czy tylko na forum?

Niestety na stronie klubowej trzeba się osobno logować.

[ Dodano: Czw Sty 09, 2014 15:14 ]
No i jeszcze jest kwestia, czy nie próbuje Pan ściągać plików z działu "dla klubowiczów" -nie każdy zarejestrowany użytkownik jest klubowiczem.
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 15:28   

mrowka1985 napisał/a:
nie ukrywam zaczyna mnie to strasznie irytować

Uuu ;) Nie wiedziałem, że portal może wywoływać takie emocje ;)

Kolego Olgierd, co chcesz z tej strony ściągnąć?
Może próbujesz dostać się w strefę plików przeznaczonych tylko dla Klubowiczów?

Pozdrawiam,

[ Dodano: Czw Sty 09, 2014 15:28 ]
mrowka1985 napisał/a:
mam obecnie problem z samochodem i gdy próbuje pobrać informacje techniczne jakieś schematy, pdf, co cokolwiek z działu technicznego przy probie logowania wyskakuje mi komunikat ze wystąpił błąd logowania

Może lepiej jednak poszukać informacji tutaj na forum w odpowiednim dziale technicznym dedykowanym pod auto.

mrowka1985 napisał/a:
z działu technicznego przy probie logowania wyskakuje mi komunikat ze wystąpił błąd logowania, a gdy wchodzę na stronę startową roverki po mimo zalogowania i próby wejścia w dział techniczny automatycznie zostaje wylogowany i wyskakują komunikaty o błędach logowania pomimo że parę sekund wcześniej
pozytywnie przeszedł ten proces.

Jeśli to nie dotyczy sekcji "dla klubowiczów" to błąd pewnie po stronie systemu operacyjnego w komputerze. Ja tak nie mam. Wiem, że takie problemy potrafi generować antywirus lub np. menedżer haseł (np. last pass). Sprawdziłem przed chwilą na dwóch różnych komputerach z dwóch różnych niezależnych kont Klubowicz i nieklubowicz. Nie ma takiego zjawiska.

Dodam jeszcze, że nawet nieklubowicz może pobrać rzeczy z sekcji dla Klubowiczów ;) I to na pewno jest błąd ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
robsson78 




Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 1498

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 17:42   

MaReK napisał/a:

Dodam jeszcze, że nawet nieklubowicz może pobrać rzeczy z sekcji dla Klubowiczów ;) I to na pewno jest błąd ;)

Ojtam ojtam .....
_________________
Niewiedza kosztuje.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania bez podania przyczyny.
 
 
mrowka1985 



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 36



Wysłany: Czw Sty 09, 2014 18:20   

hmm system win 7 sprawny w 100% z żadna inna strona nie mam problemów, antywirus nie blokuje niczego ponieważ został wyłączony a menadżera haseł nie mam także panie wszechmogący blednie wnioskujesz czego potrzebuje hmm jakiś skanów opisów silnika 1.4 16 w r 25 ponieważ miałem hgf z majonezem w układzie a kolego robson możne fotki tobie wysłać bo robiłem tego zjawiska a występuje ono tylko na stronie roverki, bez problemu loguje się na stronę główna a przy jakiej cokolwiek probie pobrań wyskakuje mi komenda z błędem loginu, nie mam opcji zapamiętywania haseł wpisuje po woli krok po kroku wiec w czym tkwi problem... wybacz mam komputer (nie pierwszy) od 15 lat i potrafię go obsługiwać sam nawet składam dla potrzeb innych ponadto dodam ze wcześniej nie będąc zarejestrowanym użytkownikiem z tego samego komputera udało mi się wejść w sekcję pobrań i coś tam ściągnąć

[ Dodano: Czw Sty 09, 2014 18:20 ]
ps nie czepiam się i nie mam pretensji lecz po prostu moje R25 stoi pomału naprawiane a lubię się upewniać czy moja praca została wykonana poprawie a auto niezbędne do pracy stąd drodzy użytkownicy moja irytacja zrozumcie mnie
 
 
 
robsson78 




Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 1498

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 18:21   

mrowka1985 napisał/a:
a kolego robson możne fotki tobie wysłać bo robiłem tego zjawiska a występuje ono tylko na stronie roverki,
Przetłumacz o co chodzi w tym zdaniu.



W sprawach technicznych to tylko Moderatorzy apples, kruszan, Raptile, szoso, sTERYD, Adrian
_________________
Niewiedza kosztuje.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany zdania bez podania przyczyny.
 
 
mrowka1985 



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 36



Wysłany: Czw Sty 09, 2014 18:33   

otwieram stronę główną na forum loguję się na swoje konto mrowka1985 wchodzę w dział techniczny ogólnodostępny aby pobrać cokolwiek na temat mojego r i wyskakuje mi komunikat ze tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pobierać pliki i wyskakuje na stronie komunikat typu "E_NOLOGIN_ACCESS" i nawet z ogólnodostępnego nic nie mogę pobrać, a wiedząc że wcześniej nie będąc osobą zarejestrowaną na stronie udało mi się pobierać stąd to zamieszanie
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 19:05   

mrowka1985 napisał/a:
a wiedząc że wcześniej nie będąc osobą zarejestrowaną na stronie udało mi się pobierać stąd to zamieszanie

To nie loguj się ;) Jeśli twierdzisz, że masz możliwość pobierania plików ze strony www.roverki.pl bez możliwości logowania...

Spróbuj teraz jeszcze raz. Zaloguj się i pobierz, zobacz czy problem ustąpił.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Czw Sty 09, 2014 20:53   

mi tam wszystko dziala ;]
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Sty 09, 2014 22:42   

Ciufa napisał/a:
mi tam wszystko dziala ;]

Ty jesteś stara gwardia ;) A on się rejestrował kilka dni temu i to jeszcze zdublował rejestrację konta - nie wiem jak (było ich dwóch) ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
mrowka1985 



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 36



Wysłany: Pią Sty 10, 2014 18:39   

Panowie kiedyś miałem przykrą rzecz otóż włamanie na kompa, pocztę wp, gg itd itp. delikatnie mówiąc próba kradzieży danych wszelkie hasła zostały zmienione, ja również nie wiem jak doszło do wymienionej przez kolegę podwójnej rejestracji, na chwilę obecną jest ok samo przyszło samo poszło :) i dziękuje za wsparcie i próby pomocy ps a remont roverka dobiega końca :) pozdrawiam

[ Dodano: Pią Sty 10, 2014 18:39 ]
Ps2 a jezeli o podwójną rejestracje chodzi to jak usunąć tą nie włąściwą aby nie było zamieszania i problemów
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Sty 10, 2014 18:39   

mrowka1985, czyli działa?
Być może podwójna rejestracja zrobiła się bez Twojej wiedzy. Np. odświeżyłeś stronę, albo cofnąłeś się w trakcie zakończenia... cholera wie... ;) Ja ograniczyłem się do usunięcia dubla, który mógł być powodem takiego zachowania, ale powinien wysypywać się już tuż po zalogowaniu.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
mrowka1985 



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 36



Wysłany: Pią Sty 10, 2014 22:14   

dziękować :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink