Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Gaśnie w czasie jazdy
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Gaśnie w czasie jazdy
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Pomogła: 196 razy
Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Lip 13, 2010 18:41   

airkrzys, skoro temat dotyczy tego samego problemu, proszę tu kontynuować, zamiast zakładać nowy temat, przynajmniej wiadomo, co już było zrobione, sprawdzone itd. :evil:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lip 13, 2010 18:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
airkrzys 



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Bielsk Podlaski



Wysłany: Sro Lip 14, 2010 01:08   [R75 2.0 CDT 200r] roverek gaśnie w czasie jazdy

oj i znowu napsociłem, wybacz.
A wracając do tematu, jeżeli chodzi o wtryski to mogę sobie darować ten kierunek? W zasadzie jestem zdecydowany na wymianę pompy (pomp) oby pomogło.
 
 
Rowan 




Pomógł: 166 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sro Lip 14, 2010 15:13   

airkrzys, na ten moment proponuje odpuścić wtryski. Jeśli to nie pomoże, to wtedy wtryski.
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
rolexior 



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Wolbrom



Wysłany: Sob Lip 24, 2010 19:03   

Witam,mam pytanie jaki był powód gaśnięcia Rovera podczas jazdy ?Pozdrawiam
 
 
 
apples 




Pomógł: 564 razy
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Lip 24, 2010 19:05   

rolexior napisz PW lub E-MAIL do airkrzys to szybciej uzyskasz informacje. Niech napisze w poście co ustalił. :wink:
 
 
Rowan 




Pomógł: 166 razy
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Sob Lip 24, 2010 20:45   

rolexior, a Ty jakie masz objawy? Przy jakich obrotach gaśnie?
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
rolexior 



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Wolbrom



Wysłany: Czw Sie 05, 2010 22:16   

u mnie gdy zimny odpala prawie ze normalnie ale było wczesniej lepiej, przy jezdzie i dodaniu wiecej gazu aby przyspieszyc gasnie tak prz 3000 obrotów mniej więcej, gdy zgasnie w trakcie jazdy mozna go zaraz odpalic bez problemu. Na postoju po 5 minutach juz go nie odpale, chyba ze za pomocą plaka lub samostarta. Wtryski wszystkie wymienione i dalej to samo..... komputer nic nie wykazuje

[ Dodano: Czw Sie 05, 2010 22:16 ]
wreszcie pomogło, wymieniłem zawór wysokiego cisnienia i działa super. Oczywiscie kupiłem od modelu 3.0 d BMW , bosch o nr 0281002480. Inny niż miałem, nowy posiada na koncu filterek,moj nie miał.
 
 
 
airkrzys 



Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Bielsk Podlaski



Wysłany: Pon Sie 09, 2010 22:14   

witam, wybaczcie, że dopiero piszę ale jakoś zalatany jestem ostatnio, a więc wymieniłem najpierw pompę w baku i nic nie pomogło, dalej gasł przy 3000 więc mój znajomy który zajmuje się głównie elektryką powiedział, że to muszą być wtryski i rzeczywiście, na przelewach wyszło, że trzeci wtryskiwacz strasznie leje (szklankę całą, kiedy inne ok kieliszka) więc odstawiłem auto do speca od diesla no i wyciągną tego wtryska, ale w
Białymstoku nikt nie potrafił go zregenerować (brak końcówek możliwych do kupienia - tak twierdzili spece od regeneracji). Więc kupiłem od freelandera zregenerowany boschowski wstawiliśmy (przy okazji wymienił odmę), kolega wyczyścił wszystkie styki i autko śmiga jak nowe, mniej pali i ładnie się wkręca na obroty na każdym biegu. No ale poniosłem koszty. Także dzięki wszystkim za pomoc, mam teraz prośbę, może znacie kogoś kto dobrze i niedrogo zregeneruje mi wtryska - to będę miał w zapasie (Warszawa albo inne miasto z możliwością przesłanie kurierem). Będę wdzięczny
 
 
Jarus 



Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Zdzieszowice



Wysłany: Sro Gru 21, 2011 19:37   

Silnik gasł mi podczas jazdy zwłaszcza podczas hamowania silnikiem ,i po ponownym przekręceniu kluczyka samochód palił ROVER75 diesel - i wymieniłem czujnik ciśnienia paliwa (ok.500zł.) problem zginął -powodzenia.
 
 
rafi-bydgoszcz 



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 1



Wysłany: Sro Sty 29, 2014 22:34   silnik gaśnie i zapala się check engine

panowie po regulacji webasta autko dostało dziwnej przypadłości kichał prychał gasł w najmniej oczekiwanym momencie i nie ważne czy akurat z gazem czy bez.. dostał 20litrów diesel z dodatkiem denaturatu poj.200gramm i pelen but do oporu czytaj do odcięcia i jeszcze ze dwa razy zgasł-przegoniłem go na 3cim biegu do 125km/h stop do zera bez dotykania gazu i powtórka kolejno 1,2,3 do oporu i swobodne wytracenie po powrocie do domu na spokojnie wyłączylem zapłon wysiadłem zapaliłem fajke i po ok 10min wsiadłem przekreciłem zapłon -wszystkie kontrolki zgasły i już jest \ok normalnie gasnie normalnie zapala chodzi jak złotko przy czym za oknem jest -14'C WIELE RAZY MIAŁEM GO DOŚĆ ALE OKAZAŁ SIĘ TAK PROSTY W OBSŁUDZE ŻE AŻ GO POKOCHAŁEM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Gaśnie w czasie jazdy
2corso2 Rover serii 75, MG ZT 13 Pon Wrz 28, 2009 12:12
2corso2
Brak nowych postów [R75 ] gaśnie po odpaleniu i w czasie jazdy
zegda Rover serii 75, MG ZT 7 Pon Lis 04, 2013 22:55
dawidd
Brak nowych postów [R75] Gaśnie w czasie jazdy - silnik rozgrzany (automat)
ahaja Rover serii 75, MG ZT 9 Sob Sty 18, 2020 21:03
ahaja
Brak nowych postów [R75] Niestabilny w czasie jazdy
zaniewka Rover serii 75, MG ZT 7 Wto Mar 31, 2009 21:07
SeniorA
Brak nowych postów [R75] Gwizd w czasie jazdy
Maniek Rover serii 75, MG ZT 10 Nie Lut 07, 2016 19:45
Maniek



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink