Forum Klubu ROVERki.pl :: [Forum] Sugestie, opinie...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: piter34
Czw Lut 18, 2010 12:48
[Forum] Sugestie, opinie...
Autor Wiadomość
dexter77 




Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 147
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Maj 29, 2014 10:57   

Witam, nie wiem czy była ta kwestia poruszana, ale czy był/jest jakiś dział, w który można wrzucać zdjęcia swoich roverkow?:) Coś na zasadzie wątków/działu galeria : )
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Maj 29, 2014 10:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Czw Maj 29, 2014 11:10   

https://forum.roverki.eu/viewforum.php?f=51
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 20:17   

Sprawa 1:
Co robię nie tak, jeśli w znacznikach [ movie ] wstawiam film, a mimo to forum go nie wyświetla? Działa to w ogóle?

Sprawa 2:
Można linkować do konkretnego postu? Eventualnie jak?
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
praktis 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 736
Skąd: Żyrardów



Wysłany: Pią Cze 06, 2014 21:30   

nr2 klikasz na tę malutką ikonkę karteczki obok napisu "Wysłany" i wtedy w pasku przeglądarki masz adres konkretnego posta.
_________________
Kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle kle ...
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 23:57   

Bardziej chodziło mi o funkcję wyświetlenia samego postu w nowym oknie.
showpost.php?p=xxxxxxx&postcount=xxxxxxx
Ale dobre i to, dzięki za info.

A co z filmami? U mnie nie wyświetla (Chrome i IE). Jest za to pusty obszar o wielkości playera. :-|
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 14:20   

Wstawka filmowa w znacznikach [ movie ] [/ movie ] działa tylko dla youtube.com i naszego wewnętrznego player'a filmów. Aby wstawić film z youtube musisz pomiędzy te znaczniki wstawić tylko kawałek linku z youtube zawierające id filmu - np. v=1cxv892y5
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Sob Cze 07, 2014 23:20   

Wiem. Jak za pierwszym razem mi powiedziałeś tak robię i nie wyświetla. Popróbuję jeszcze, bo może wciąż coś źle robię.

[ Dodano: Sob Cze 07, 2014 23:20 ]
No niestety, u mnie nie prądzi. Nie widzę w ogóle player'a na żadnej z przeglądarek
Chrome, Avant Browser, Internet Explorer.
Na pewno dobrze wrzucam między znaczniki, bo ładuje odtwarzacz player.php
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 01:53   



[ Dodano: Nie Cze 08, 2014 01:53 ]
NoPE, racja! Nie działało, gdyż nasze forum pracuje w połączeniu szyfrowanym. Poprawiłem.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
NoPE 




Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 1422

MG ZR

Wysłany: Nie Cze 08, 2014 09:13   

:hurra: :brawo:
_________________
Jak Kolonko, mówię jak jest.
 
 
Lysack 




Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 19:19   

W dziale "porady różne" proponuję dodać temat "kosmetyka samochodowa" tudzież "pielęgnacja naszych aut".

Wewnątrz można byłoby podwiesić kilka kluczowych tematów, takich jak:
-Tapicerka skórzana
-Tapicerka materiałowa
-Lakier
-Plastiki
-Opony
-Felgi
-Przeciw korozji.

Do poszczególnych tematów można wtedy przenieść istniejące już wątki porozrzucane po różnych częściach forum.
Powyższe tematy są tak ogólne, że nie powinny stanowić osobnych wątków, gdyż w zasadzie w każdym z powyższych zupełnie inne treści będą dotyczyły, konserwacji, regeneracji, czyszczenia czy też profesjonalnych środków do detailingu.

Propozycję wysuwam gdyż z pewnością wielu użytkowników ma co nieco do powiedzenia na temat używanych przez nich środków. Sam ostatnio znalazłem rewelacyjny środek do opon, choć wcześniej przetestowałem już kilka. Taka tematyka pozwoliłaby wymienić się doświadczeniami i uniknąć zbędnych kosztów, zwłaszcza, że dobre kosmetyki potrafią dość sporo kosztować, ale czasem okazuje się, że większy wydatek szybko się zwraca, bo na przykład dany środek zużywa się znacznie wolniej od tańszego odpowiednika.

W przypadku braków kadrowych mogę zająć się moderacją tego tematu, gdyż i tak regularnie przeglądam forum w pracy, a to jest działka, która mnie interesuje (co prawda od niedawna, ale przynajmniej raz na 2 tygodnie staram się kupować jakiś ciekawy specyfik i dopieszczać nim swoje auto).

Będę wdzięczny za opinie innych użytkowników odnośnie mojego pomysłu. Jeśli pominąłem jakiś temat kluczowy, to także będę wdzięczny za podpowiedź - pisałem z pamięci, nie wzorując się na żadnym innym forum motoryzacyjnym ;)
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 21:32   

Może to i dobry pomysł. Jest co prawda dział"tuning wizualny" a w nim "woskowanie", z tego co zauważyłem cieszy się dosyć mizerną popularnością. Osoby zainteresowane detailingiem pewnie śledzą forum"kosmetyka aut", stricte tematycznym, ale faktycznie może i u nas by się coś takiego przydało. Nie wszystkie kosmetyki z górnej półki to złoto, a i budżetowe dają radę, a K2 tempo to wcale nie jest lek na zadrapania i przetarcia. W sumie jestem za powstaniem takiego działu, może pora rozprawić się z mitami i faktami dotyczącymi prawidłowej pielęgnacji naszych aut, w sumie każdy chce mieć zadbany samochód :wink:
_________________
Andrzej
 
 
 
Lysack 




Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 21:51   

Andrew -> dziękuję za poparcie. Właśnie pomysł zrodził się po tym jak spędziłem dzisiaj pół godziny przy półce ze środkami do pielęgnacji kokpitu, po czym wróciłem z niczym, bo stwierdziłem, że nie wiem co wybrać, bo nie chciałbym żeby środek świecił mi się jak patelnia i błyszczał tłustymi plamami jak na giełdzie w Słomczynie ;)

Pomyślałem, że zajrzę na forum i poszukam odpowiedniego wątku, a tu cisza - w tuningu wizualnym tylko woskowanie. Czasem ktoś coś ciekawego napisze w "co dziś zrobiłem dla swojego R" albo w wątkach poszczególnych aut. Sam jednak nie jestem takim zapaleńcem, żeby siedzieć na forum specjalistycznym. Tak samo jak mając do lakierowania element nie wchodzę od razu na forum lakierników, a próbuję znaleźć kogoś polecanego na forum :) To samo można z resztą powiedzieć o oponach, gdzie na profesjonalnych forach można znaleźć zaawansowane testy chyba wszystkiego, podczas gdy ja potrzebuję czegoś co jest dobre w opinii przeciętnych użytkowników, a nie pasjonatów, którzy po brzmieniu dźwięku w słuchawkach są w stanie podać z jakich metali zrobiony jest kabel ;)
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Sie 19, 2014 22:42   

Lysack, też popieram.

i mimo wszystko ponawiam sugestię o usunięciu lub przesunięciu w dół działu o instytucjach wspierających. dział istnieje już trochę czasu, a tam ani widu ani słychu żadnego wpisu, nic.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
komarek 




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Pią Sie 22, 2014 17:10   

Lysack, popieram :!:

Zdecydowanie brakuje u nas takiego działu.
_________________
R400 -> R75
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Sro Sty 14, 2015 21:39   

Mam pewną sugestię odnośnie działu "Nasze auta".

Kiedyś była tam opcja że klubowicze są promowani i ich auta są na górze.

Po tych kilku latach coś się rozjechało i jest sajgon.

Proponuję wrócić do normalnego układu gdzie nie ma promocji klubowicza tylko najnowszy post determinuje pozycję tematu.
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 19:46   

a ja uważam, że klubowicz powinien być 1, ponieważ opłacamy składkę i dzięki składce jest forum
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:09   

no tak, ale jak widać ten system nie działa
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:14   

działał jakiś czas temu. nowe posty klubowiczów były u góry, a sympatyków były poniżej a teraz faktycznie sprawdzałem i coś było rozjechane.
_________________
75 Red Edition
 
 
MatiNitro 




Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 755
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:16   

greg-si, bo coś się "zepsuło", już dawno o tym wzmianka była o tym.

[ Dodano: Czw Sty 15, 2015 20:16 ]
longer86, ja tam nie widziałem, żeby posty samych klubowiczów były u góry, zawsze miałem pomieszane ;)
_________________
BluebeRRRrrry 75 2.0 CDTi AUTOMAT
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Sty 15, 2015 20:26   

oj nie zgodzę się... jak dopisywałem coś w moim temacie a później chciałem coś poprawić to pomimo, że mój post był najnowszy w dziale to musiałem się przekopać przez kilka starszych postów o autach klubowiczów
_________________
75 Red Edition
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink