Forum Klubu ROVERki.pl :: Narzędzia
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Narzędzia
Autor Wiadomość
maniu48 
Moderator




Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 815
Skąd: Staszów

MG ZS

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 17:13   Narzędzia

Cześć . Planuję zakup narzędzi, najlepiej zestaw nasadek razem z torxami imbusami itp. Chcę też klucze płaskie 6-32mm. Fajnie by było gdyby w zestawie były jakieś kombinerki obcegi. Co możecie mi polecić? Zestaw w walizce wszystko w 1 czy osobno jakąś walizka i płaskie + kombinerki? Kwota jaką będę mógł wydać to 500-550 zł. Pomożecie?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 30, 2015 17:13   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sowa1993 



Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 39
Skąd: Szprotawa/Legnica

Rover 400

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 17:48   

http://allegro.pl/zestaw-...5048928572.html
http://allegro.pl/zestaw-...5382654356.html
_________________
Rover 416 Si + sekwencja BRC = <3
 
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10885
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Sob Maj 30, 2015 17:57   

lepiej kup osobno porządne nasadowe (ew z bitami) +porządne płaskie +solidne kombinerki/ucinaczki /szczypce. zestawy wszystko w jednym są na prawdę kiepsko zgrane jeśli chodzi o zawartość. Tzn jak masz duzo nasadek, to płaskich bedziesz miał 10 podstawowych i zapomnij o takich jak np .15 a to często spotykany w roverkach klucz. jak jest dużo płaskich, to bitów co kot napłakał itp itd
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sob Maj 30, 2015 18:12   

z kluczy płasko oczkowych jeśli kupować osobno to całkiem fajnie jakościowo wypada jonesway, seria supertech ale niestety są droższe niż zwykłe 6 kątne
_________________
75 Red Edition
 
 
-_Zielarz_- 




Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 128
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Cze 09, 2015 21:30   

Ja mam skrzynkę YATO YT-3884 (co kolega wyżej dał linka) i jestem zadowolony jak cholera :D jedynie dokupiłem 3 płasko-oczkowe klucze też YATO chyba 5,6 i 7 bo zaczynały się od 8 chyba. (akurat idealne miejsce na nie jest w trzech podłużnych miejscach pod kluczami plaskooczkowymi w skrzynce).

Już kilka "chamskich" robót przeżyły i dają radę ;)

Polecam
_________________
Im faster tym better ...
 
 
pelson91 




Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 10, 2015 10:20   

Niedawno także wyposażyłem się w skrzynkę YATO, model 38831, świetnie się sprawdzają zarówno w grzebaniu przy aucie jak i w mieszkaniu ;)
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Lysack 




Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 171
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Sob Cze 13, 2015 03:12   

Od siebie polecam zestaw Honiton - około 250zł, do tego skompletuj sobie drugą skrzynkę, w której będziesz miał:
-klucze płasko-oczkowe (duży zestaw)
-klucze płasko-oczkowe (mały zestaw - 10, 13, 15 - te się przydają najczęściej gdy po jednej stronie jest śruba, a po drugiej nakrętka)
-szczypce (kombinerki, szczypce długie, szczypce boczne)
-suwmiarka
-miarka rozwijana
-zestaw pilników
-taśma izolacyjna
-nóż bezpieczny (wysuwany)
-zestaw torxów z dziurką ;) (oprócz tego mam jeszcze zestaw zwykłych torxów i imbusów)
-u siebie w roverze mam też parę śrub na wkrętak trójzębny (jest dostępna w praktikerze w całym zestawie za jakieś 12zł)
-latarka
-szczotka druciana
-nożyczki
-rękawice robocze

Tak wygląda mój zestaw :)

Myślę, że jesteś w stanie zmieścić się w wymaganej kwocie, żeby coś takiego skompletować.

Zestaw honiton: http://allegro.pl/honiton...5001472552.html
Ja tym zestawem rozkręciłem całe auto na części pierwsze i nic mnie nie zawiodło - grzechotka nawet z metrową rurką jako przedłużką dała radę.

Jeśli chodzi o Yato, mam mieszane odczucia - z jednej strony naprawdę dobre narzędzia, z drugiej miałem wkrętak z grzechotką i mimo tego, że wszystkie elementy przenoszące obciążenie były metalowe, to rączka była plastikowa z dziurą w środku i właśnie przez tę dziurę mi się złamała. Myślę, że gdyby rączka była pełna, to by do czegoś takiego nie doszło. Z pozostałych narzędzi od Yato jestem zadowolony - spełniają swoją rolę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink