Forum Klubu ROVERki.pl :: Administrator
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tronsek
Sro Cze 24, 2015 21:03
Administrator
Autor Wiadomość
grota10 




Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 878
Skąd: Police



Wysłany: Sro Cze 24, 2015 20:17   Administrator

Z tego co obserwuje na forum panuje KOMUNA.Administrator,,bog,,zadzi wszystkim i wszystkimi,jego mysl jest najlepsza i najwspanialsza.Jego wizja,choc chybiona budzi respekt i musi byc akceptowana przez wszystkich.Inaczej zostajesz wykluczony.ON tylko ma racje.ON decyduje o wszystkim,a poddani musza sie stosowac,slusznie czy nie.Chora sytuacja,nie ma mozliwosci przebicia.Jestem wieloletnim czlonkiem klubu,dalem ogloszenie na sprzedaz swojego rowerka,ale niestety krol stwierdzil ze ogloszenie nie jest zgodne z jego chora wizja i mnie zablokowal.Wszechmocny i wszechwiedzacy nie dal m szansy. Komuna---pamietacie ? Pani u zeznika byla dla klijentow czy odwrotnie? Masakra Kto wybiera Administraorow? Podejrzewam ze sa to ludzie z przepadku,czesto bez wyksztalcenia.Wiem co pisze i wiem co mnie czeka,ale po prostu mnie to wkurza.Szkoda ze tylko mnie.Chyba ze czegos tu nie rozumie,to wszystkich przepraszam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Cze 24, 2015 20:17   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 24, 2015 21:01   

Szanowny Panie grota10,
Przed zamieszczeniem ogłoszenia, wystarczyło się pofatygować i przeczytać zasady kącika "Sprzedam - auto" https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=14756 gdzie jest jasno napisane:
Cytat:
Aby uniknąć zamieszania w giełdzie WSZYSTKIE ogłoszenia w dziale SPRZEDAM będą zamykane po akceptacji przez moderatora. Ewentualną potrzebę ponownego otwarcia ogłoszenia do edycji (np. poprawek), należy zgłosić moderatorowi na PW.

Wszystkie ogłoszenia w giełdzie po spełnieniu wszystkich wymagań i akceptacji są zamykane. Nikomu to nie przeszkadza.
Pragnę zauważyć, że Szanowny Klubowicz nie odróżnia Administratora od Moderatora, ale to tak na marginesie.....
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
grota10 




Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 878
Skąd: Police



Wysłany: Sro Cze 24, 2015 21:20   

Nie robie tego czesto,wiec sie nie znam.Jesli nie mialem racji bardzo przepraszam
 
 
tronsek 




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 3381
Skąd: Lubań

Rover 400

Wysłany: Sro Cze 24, 2015 21:25   

grota10 napisał/a:
Jesli nie mialem racji bardzo przepraszam
:spoko: Każdemu może się zdażyć :ok:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
kostekzmc 




Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 52
Skąd: Zamość

Rover 200

Wysłany: Sro Lip 01, 2015 20:37   

Administrator nie powinien angażować się w te sprawy od tego są MOD'y, musi być jakiś porządek a jeśli uważasz ze jest źle to zgłoś się do Zarządu może jest dla Ciebie miejsce :p .

Ja kilka razy wstawiałem ogłoszenia i wszystko przebiegło sprawnie i szybko wystarczy zapoznać się z tym i owym.

Z Pozdrowieniami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink