Forum Klubu ROVERki.pl :: Szukam 7 -ego rover-a :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam 7 -ego rover-a :)
Autor Wiadomość
3cytrus 



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 6



Wysłany: Pią Paź 09, 2015 19:10   Szukam 7 -ego rover-a :)

Witam, moim pierwszym roverem był przypadkowy rover 1.4 8v .. byłem z niego mega zadowolony póki nie dałem się przejechać koledze i zaczęło się coś dziać ze skrzynią biegów wiec sprzedałem straciłem ledwie 300 zł na nim więc tragedii nie było :) Wnet zauważyłem rover-a w Poznaniu ( miałem 600 km ) ze skorą 1.4 16 V z klimą :) bardzo zadbany kupiłem go za 2700 jeździłem nim rok a ze miałem wtedy 18 lat i byłem totalnym ( i jestem) laikiem jeśli chodzi o mechanikę nic nie wymieniałem trochę go pokatowałem i sprzedałem na części za 1500 zł :) Patrzą na to teraz opłacało się w sumie nie dokonałem nawet wymiany klocków czy oleju!

Później przyszedł czas na pierwsza 414 105 KM z .. Poznania ( miasto rover-ów ? ) w sumie rover ten miał 140 000 przebiegu i .. wszystko się sypało w nim wewnątrz podsufitka ( jak to w każdym w sumie) drzwi otwierałem przez okno , ktoś nie udolnie próbował przykleić skórę na boczki drzwi wiadomo jak to się skończyło z dachu schodził lakier a mimo tego auto było w bardzo dobrym stanie mechanicznym nigdy mnie nie zawiodła ale musiałem go sprzedać ze względu na to ze nie miałem kasy :)

Później przyszedł szok rover 420 ! 2.0 136 KM skóra , podgrzewane fotele, tempomat , el szyby / szyberdach auto !@!$#ło aż miło było w idealnym stanie mechanicznym ! Auto posiadał wcześniej policjant i kierowca tira to chyba dlatego.. dałem za niego 2700 kupiłem go w okolicach poznania nie wiem czemu tam sa najlepsze roverki :) Sprzedałem nie wiem czemu i kupiłem 214 z LPG.. tragedia auto ogólnie bardzo oszczędne ale sypały się cześć jedna po drugiej sprzedałem na części jak poszła uszczelka pod głowicą i kupiłem 214 znów ze skóra i szyberdachem za 1700 zrobiłem trasę 600 km i sprzedałem ponieważ chciałem znowu kupić 420 jednak .. kupiłem wczoraj byłem pod sklepem u mnie w mieście patrze stoi 216 coupe ! Uszkodzona lampa w tyle , podarty fotel , rdza tylko delikatnie na jednym nadkolu co w sumie jest trochę szokiem jak na auto 93 rocznik : ) dzwonie do gościa mówi ze auto z Włoch sprowadzone silnik chodzi, biegi + sprzęgło bdb jedyne co to nawiew , szyba się nie opuszcza pytam o cenę a ten mówi że 2000 do dużej negocjacji! cena mnie zaskoczyła i tutaj pytanie co byście zrobili na moim miejscu ?! NIe ma tej coupe na zadnym olx , na co zwrócić uwagę przy oglądaniu ? CO byście zrobili na moim miejscu szukać zadbanej 420 czy brać tą 216 ?
Chciałbym założyć LPG w aucie i nie wiem czy do auta z 93 r jest sens zakladac gaz.. ?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 09, 2015 19:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 09, 2015 19:44   

bierz zadbaną 420.
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Yogi92 



Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 30



Wysłany: Pią Paź 09, 2015 20:53   

Jak masz zaprowadzić kolejnego rovera na żyketki to może kup sobie rower :D roverów już mało i troche szkoda :P
 
 
3cytrus 



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 6



Wysłany: Sob Paź 10, 2015 10:42   

2 poszły na żyletki , jeden dlatego że go zaniedbałem ale on dał życie innemu roverkowi więc życie za życie! :) Drugi poszedł ze względu na uszczelka nie stać mnie było na zrobienie tego :)
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Sob Paź 10, 2015 11:59   

3cytrus, to po co Ci samochod, jesli Cie nie stac na jego utrzymanie?
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
3cytrus 



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 6



Wysłany: Sob Paź 10, 2015 12:05   

ponieważ teraz się zmieniła moja sytuacja i mam dobrą robotę i mnie stać :) nie wiem czy czytałeś ale chciałem zakładać gaz do auta a to koszt 2-3 tys więc można wywnioskować po tym co pisałem że chce w auto włożyć kasę :) Normalne według mnie że ledwo po zdaniu prawka nie każdy ma na samochód + jeszcze kasę żeby go robić :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 25] Szukam dobrego wozu każdej marki. Opinie o tym?
Aleksdgreat Chcę kupić ROVERka 9 Sob Sty 28, 2017 14:19
gralu
Brak nowych postów Szukam MG ZS
em11 Chcę kupić ROVERka 7 Wto Paź 29, 2013 10:33
szylozbi
Brak nowych postów SZUKAM ROVERA 75
bialy69 Chcę kupić ROVERka 5 Pią Paź 01, 2010 21:02
Dydo
Brak nowych postów [MG ZS] szukam auta
aasf Chcę kupić ROVERka 9 Pon Lip 15, 2013 17:58
szylozbi



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink