Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Przemalowanie dachu - lekki tuning
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Przemalowanie dachu - lekki tuning
Autor Wiadomość
Remigiusz 




Pomógł: 375 razy
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 12:27   

Zrobić pokazać :-) to jest logic 100% a nie pytać czy będzie czy nie. Każdy ma na takie tematy inne zdanie :-)

A dla 75 to już szczególnie szaria panuje :-)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 27, 2016 12:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
engineV8 



Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 6



Wysłany: Sob Lut 27, 2016 13:56   

jest gdzieś na forum opis jak w miarę sprawnie i samemu pod blokiem zdemontować zderzak planuje po uporaniu się z kilkoma usterkami dołożyć jakiś bardziej sportowy zderzak. Podoba mi się z MG ale czy będzie pasował bez rzeźby lub może są jakieś roverowe zderzaki wyglądające bardziej agresywnie ? widziałem gdzieś temat gdzie chłopaka zlinczowali za to że z rovera chciał zrobić mg ja tego nie chce. Chciałbym trosze usportowić mój samochód. Wyżej chłop pisał o dokładce ale nigdy nie interesowałem się tuningiem jak to się montuje ? I jak dobrać od innego auto pod względem rozmiaru czy jak ? ps podziwiam tego kolesia co sam sobie robi zderzak ja niestety nie mam narzędzi miejsca ani takich umiejętności manualnych. Graty za talent :P
 
 
aimp12 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 386
Skąd: Przejdź do mapy

Rover 75

Wysłany: Sob Lut 27, 2016 14:22   

engineV8, też byłem w podobnej sytuacji. Chciałem zmienić R75 na coś bardziej agresywnego. Wybrałem całkowitą przeróbkę na MG. Dla mnie samochód z połową jako 75 a drugą połówką MG nie wygląda najlepiej. Jak już robić to całość. Zachować jako taki wizerunek samochodu.
Na przykład założyciel tematu ma swoją wizję i to się ceni. Chce jak mniemam zostać przy Roverze ale lekko zmodyfikować jego wygląd. To mi się podoba :D

A o dokładce zdrzaka (do MG) tutaj. Nie wiem czy ta dokładka pasowałaby do R, ale pewnie tak.
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101393
_________________
Sprzedam siedzenia od ZT!
 
 
engineV8 



Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 6



Wysłany: Sob Lut 27, 2016 14:47   

No właśnie ja nie chce mieć MG tylko trochę bardziej usportowionego Rovera. Mam kombi więc nie chce robić z niego rajdówki
 
 
koci_flak 



Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 80
Skąd: Łaziska Górne



Wysłany: Sob Lut 27, 2016 20:25   

Heja,
Dzięki za wszystkie komentarze. Postanowiłem, że samochód zostanie już w rodzinie na zawsze więc warto trochę zainwestować czasu i energii w to aby był niepowtarzalny.
Oprócz tego co opisałem wyżej przygotowane mam już kilka innych modyfikacji:

- przednie migacze zrobiłem z 50 ledów superflux na jedną stronę, które zapalają się sekwencyjnie jedna po drugiej. Mieszczą się w dolnym otworze zderzaka pod halogenem i w migaczu. Efekt jest niesamowity - w czasie zapalania dodatkowo się rozpędzają :)

- do lampy przedniej wsadziłem po 100 ledów białych, zimnych superfulx na stronę zamontowanych między szarą plastikową osłoną a kloszem dzięki jest efekt świecącej linii bez punktów świetlnych - jako DRL. Biorą po 36 Watów :)

pomysł wziąłem stąd:
https://www.youtube.com/watch?v=LrEJB57hbqo

Kupa roboty ale efekt jest :)

- Wypolerowałem ryfle na tylnych kloszach dzięki czemu są przeźroczyste.
Migacze zapalają się jak przednie czyli sekwencyjnie.
Pozycyjne to światłowód, Stop - ledy superflux.
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 28, 2016 12:20   

koci_flak, ej, ej, bez takich. Przezroczyste tylne lampy? Tak fajna rzecz i bez żadnych fotek? Wstydź się i leć mi porobić zdjęcia. :D Ten pomysł szczególnie mi się spodobał.
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
koci_flak 



Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 80
Skąd: Łaziska Górne



Wysłany: Pon Lut 29, 2016 10:40   

MD napisał/a:
koci_flak, ej, ej, bez takich. Przezroczyste tylne lampy? Tak fajna rzecz i bez żadnych fotek? Wstydź się i leć mi porobić zdjęcia. :D Ten pomysł szczególnie mi się spodobał.


MD wrzucę całość jak skończę projekt tzn przód i tył i lampy będą zamontowane w samochodzie - czyli pewnie za jakiś miesiąc, bo dłubie po 30-60 min dziennie w wolnych chwilach.
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 29, 2016 12:10   

koci_flak, aż tyle mam czekać? Wrzuciłbyś chociaż jakiś postęp prac - pokazał, jak szlifujesz i polerujesz ryflowanie.
_________________
Jam jest MD, władca Dinożaurów
 
 
koci_flak 



Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 80
Skąd: Łaziska Górne



Wysłany: Czw Wrz 29, 2016 10:22   

Odgrzewam trochę temat,

Auto jedzie w przyszłym tygodniu na lakiernię.
Mają pomalować jak w tej wizualizacji, wiec będzie to taki rozszerzony dual tone :)
 
 
MMlodyMMechanik 



Dołączył: 19 Lip 2021
Posty: 20



Wysłany: Pon Lip 19, 2021 10:37   

Lakier dużo by tutaj pomógł. Spróbuj znaleźć coś na https://m.warsztat24.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Tuning wizualny"
piter34 Tuning wizualny 0 Pon Kwi 02, 2007 11:08
piter34
Brak nowych postów [Rover 25] Szachownica na dachu
adison300 Tuning wizualny 24 Sro Sie 24, 2016 21:17
longer86
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi r 214 si obklejanie dachu carbonem mat porady
sew87 Tuning wizualny 5 Sob Kwi 07, 2012 12:29
Adrian
Brak nowych postów Tuning roverka 214.
maciekwawa Tuning wizualny 62 Nie Wrz 14, 2008 20:04
maciekwawa
Brak nowych postów tuning optyczny
jamalo Tuning wizualny 4 Pon Sie 06, 2007 22:27
KRYS



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink