Forum Klubu ROVERki.pl :: Poszukuję pomocy w sprawie zakupu konkretnej oferty Rovera75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję pomocy w sprawie zakupu konkretnej oferty Rovera75
Autor Wiadomość
cichyekwador 



Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 1



Wysłany: Pią Paź 28, 2016 00:27   Poszukuję pomocy w sprawie zakupu konkretnej oferty Rovera75

Witam,

Jestem zainteresowany pewnym egzemplarzem Rovera 75.
Chodzi mi to auto od długiego czasu po głowie, dlatego też jestem tutaj aby poradzić się ludzi dłużej w temacie ode mnie.
Auto blacharsko ok, silnik, skrzynia również.
Z informacji, które uzyskałem, skrzypi wspomaganie na postoju... rzekomo płyn bądź w gorszej sytuacji pompa wspomagania? nie wiem, nie znam się, tyle przez telefon usłyszałem. Właściciel pewny braku awaryjności auta.

Chętnie usłyszę jakieś opinie na ten temat. Czy warto, ten konkretny rowerek.
Będę wdzięczny za wszelakie opinie.

P.S. auta szukam relatywnie taniego, a za takie pieniądze chyba nie zdołam nic fajniejszego znaleźć, patrząc jeszcze na to, że to auto bardzo mi się podoba ;)

https://www.olx.pl/oferta...html#80e8637708
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Paź 28, 2016 00:27   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ploomy 




Pomógł: 16 razy
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Pią Paź 28, 2016 08:11   

Powiem szczerze, że sama treść ogłoszenia odwiodłaby mnie od zakupu tego auta ;) Za tą cenę nie oczekuj auta dopieszczonego, w którym działa wszystko jak należy i przez kilka lat będziesz jeździł bezawaryjnie. Kilka kafli musisz mieć w rezerwie. Sprawności mechanicznej nie da się sprawdzić na podstawie kilku fotek. Intuicja mi podpowiada, że to kiepskie auto :)
_________________
MG ZT-T 190, Opel Zafira 1,9 CDTI, Nissan Micra
Były: Rover 200vi, Alfa Romeo 156, CC 900
 
 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 09:29   

Ogłoszenia nawet nie otwierałem, bo 75 z tym silnikiem za tę cenę to raczej skarbonka bez dna ale na dzień dobry ze screena w oczy rzuca się zderzak jakby był w innym odcieniu i niespasowanie błotnika/maski/zderzaka.
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
Koenig 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 157



Wysłany: Pią Paź 28, 2016 10:17   

ploomy napisał/a:
Powiem szczerze, że sama treść ogłoszenia odwiodłaby mnie od zakupu tego auta ;)


Myślę podobnie :mrgreen:
Nie znaczy to oczywiście, że nie da się kupić tanio przyzwoitego (bo dobrego to na pewno nie) auta, sam takie kupiłem.
Jak poprzednicy napisali ze zdjęć się mechaniki nie zdiagnozuje, trzeba zobaczyć auto.
Co do blacharki to raczej nie ma co liczyć że kilkunastoletnie auto nie miało jakichś przygód. Ten brak listwy na błotniku czymś musiał być spowodowany :mrgreen: ale nie dyskwalifikuje auta od razu.
 
 
prebenny 




Pomógł: 46 razy
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 10:20   

Brak listwy to najmniejsza problem. Sandmanowi ktoś ją próbował zakosić i połamał spinki i też jeździ bez listwy (przepraszam z listwą w bagażniku, bo od roku nie może jej przymocować :lD ).
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
franki01 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 100
Skąd: Toruń

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 11:40   

Jest dużo niedociągnięć przy karoserii, przez które cena jest taka niska: tylny zderzak na całej szerokości ma wiele zadrapań (w tym jedno większe akuku), brak listwy, nad prawym tylnym kołem też jakieś wgniecenie, przednia rejestracja wygląda na odkształconą od stłuczki, wlew od gazu na wierzchu (zazwyczaj jest przy wlewie paliwa). W środku przetarta kierownica. Na duży plus radio, lampy przód i bogate wyposażenie. Jednak cena wciąż za niska, koniecznie podjechać na serwis i podpiąć pod kompa/sprawdzić zawieszenie. Osobiście po ogłoszeniu bym nie brał, cena zbyt podejrzana :D
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pią Paź 28, 2016 11:53   

Airbaki, sekfencja big xenon i inne kwiatki, ale nieznajomość polskiego nie dyskwalifikuje auta, w końcu zabytki w stodołach nie stoją u ludzi którzy wiedza co z tym zrobic 8)

Radio, xenony jesli to xenon a nie soczewka z hid, i ogólnie wyposażenie to plus, na minus to jesli dbał o auto to dziwi mnie choinka na desce, abs, brak plynu w spryskiwaczach, wygląda na auto zwykłego Mirka który nie fbal, tylko jezdzil , traktował jak wół roboczy, to moze dać do myślenia co w aucie robił lub czego nie robił i bedzoe do zrobienia w najbliższym czasie
_________________
75 Red Edition
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Rover 45] Opinia w sprawie zakupu
mz321.it Chcę kupić ROVERka 4 Sob Wrz 19, 2015 19:49
Vigoslaw
Brak nowych postów Rover 200 1.4 16v Proszę o pomoc i opinie w sprawie zakupu
ostash Chcę kupić ROVERka 12 Wto Lut 28, 2012 20:32
tasior214
Brak nowych postów [MG ZR 1.8 160km] Proszę o pomoc i opinie w sprawie zakupu
elvisxxx Chcę kupić ROVERka 9 Sob Lut 18, 2012 10:02
Gruby530d
Brak nowych postów mg zr 160 ocena oferty
dodge Chcę kupić ROVERka 2 Wto Paź 29, 2013 18:51
greg-si
Brak nowych postów [MG ZR 160] ocena oferty
Rain003 Chcę kupić ROVERka 10 Nie Paź 20, 2013 06:24
tuners



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink