Forum Klubu ROVERki.pl :: Sprzedam piękne MG ZT
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Sob Lis 26, 2016 09:24
Sprzedam piękne MG ZT
Autor Wiadomość
wojo77 




Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7



Wysłany: Pią Lis 25, 2016 20:44   Sprzedam piękne MG ZT

Noszę się z zamiarem sprzedania mojego ukochanego MG ZT. Będe miał po nowym roku auto firmowe. Autko pierwsza rejestracja z grudnia 2005 roku 2,0 CDTi. Mocno doinwestowane w samo car audio wsadziłem ok 4tys. tj. stacja multimedialna dedykowana do marki Rover 75 i MG ZT sterowanie z kierownicy z nawigacją,CD,DVD,MP3, karta SD, wejście USB, bluetooth, dekoder samochodowy DVB-T przez co odbiera ok.20 stacji tv cyfrowej!!! (nie wiem dokładnie zależy od miejsca ale generalnie to co ze zwykłego dekodera DVB-t ) wzmacniacz + subwoofer 1000wat firmy JBL montowane w serwisie car audio (gra to naprawdę świetnie) przyciemnione tylne szyby w autoryzowanym serwisie, zimówki oraz letnie gumy na osobnych kompletach alufelg 18 dwa różne rodzaje znane z MG, tempomat, klimatronic dwustrefowy, szyberdach, xenony, abeessy srsesy itp. Zrobione sprzęgło kompletne + pompka aluminiowa(nie wyciera się tak jak plastikowa), zawieszenie, wentylator chłodnicy, chłodnica główna i chłodnica klimy to z tych droższych rzeczy wszystko u pana Pawła Midowicza ponieważ jestem z Krakowa to nie mógłbym gdzie indziej serwisować autko tylko do jazdy kto jest znawcą marki proszę dzwonić do pana Midowicza wszystko potwierdzi (zresztą gdzieś na forum ponoć ktoś pisał niedawno w którymś temacie że pan Midowicz poleca ten samochód) no i najważniejsze kolor bordo MG nie mylić z bordo rover bo to całkiem inny kolor nie mam zdjęć mojego ale wkleje linka co na necie znalazłem http://www.v8register.net/profilemgZT260V8.htm osobiście nigdy nie spotkałem MG ZT po za moim tego koloru naprawdę robi wrażenie. To chyba tyle moim wypocin. W niedzielę przyjeżdża pierwszy klient oglądać z polecenia od pana Pawła Midowicza. Chcę go sprzedać z bólem serca w styczniu ale ponoć najlepsze auto to auto firmowe (zamówiono mi skodę Kodiaq) cena wywoławcza 17 400 tel.502 177 239
Ps zrobiłem kilka zdjęć zainteresowanym mogę przesłać
SPRZEDANE !! ! - temat do zamknicia
Ostatnio zmieniony przez wojo77 Sob Lis 26, 2016 06:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Lis 25, 2016 20:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink