Forum Klubu ROVERki.pl :: Sprzedam bardzo zadbanego Rovera 75 do odbudowy!!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Sob Gru 17, 2016 13:34
Sprzedam bardzo zadbanego Rovera 75 do odbudowy!!!
Autor Wiadomość
polonia33 




Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 33



Wysłany: Sob Gru 17, 2016 13:03   Sprzedam bardzo zadbanego Rovera 75 do odbudowy!!!

Witam, oferta dostępna do końca roku, później auto zostanie zrobione i nie będzie na sprzedaż!!! Mam do zaoferowania pechowego Roverka 75 2.0CDT, pechowego ponieważ w ostatnim czasie dużo przeszedł i trzeba włożyć w niego parę tysiaczków ale zapewniam, że warto!!! Auto jest moim oczkiem w głowie, posiadam go ponad 2 lata i do tej pory włożyłem w niego ok 12tyś zł, wymienione między innymi: kompletne sprzęgło, koło dwumasowe, wysprzęglik, pompka sprzęgła TAZU, regeneracja silnika wentylatora, klima nabista i odgrzybiona, wszystkie poduszki silnika(4szt), hamulce tył komplet, przód klocki Brembo, oleje na bieżąco, filtr odmy o którym wiele osób zapomina, łączniki stabilizatora, miesiąc temu 2 przeguby( w tym jeden oryginalny za 290zł,niestety sklep miał tylko jeden) + 2 łożyska przód oryginalne!!! 2 pompki paliwa(w baku i przy podszybiu) Wymienione były lampy przód na ładniejsze( wyglądają jak nowe) koszt 600zł, pomalowana skóra kierownicy która teraz wygląda jak nowa, skóra foteli stan bardzo dobry!!! żadnych dziur i przecierek, wnętrze na pewno jedne z najładniejszych na forum!!! Roczne opony zimowe w idealnym stanie!!! Podłoga zakonserwowana w tym roku, progi przed kolizją w bardzo dobrym stanie.
A teraz opowieść o pechowym grudniu Roverka...na mikołajka 6-ego ktoś postanowił mi dać prezent w postaci rys na prawie całym aucie, a gdy już byłem umówiony u lakiernika by to zrobić( koszt 2000zł), parę dni później niewidoma kobieta przejechała na czerwonym i uderzyła w tylni bok, uszkadzając: tylne drzwi od strony pasażera, próg, zderzak tył, i ćwiartka tylnia od strony pasażera. Koszt części max 1000zł, robocizna wyceniona na 1500zł. Sprzedam Roverka do końca roku za 3500zł bez negocjacji!!! Naprawdę warto, OC jeszcze prawie rok, przegląd zrobiony 9 grudnia!!! Po nowym roku auto wjeżdża do blacharza i robione jest na lale.Oferta tylko dla ludzi z forum!!!pozdro tel 797598603
Auto zostało podstawione do lakiernika, tak więc obecny stan auta nieaktualny( będzie lepszy).
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Gru 17, 2016 13:03   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink