Forum Klubu ROVERki.pl :: XXXI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXXI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - podziękowania
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Nie Cze 18, 2017 22:52   XXXI Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - podziękowania

No i po zlocie :beczy:
Chcielibyśmy z Mrowką i Turbinem podziękować za wspaniały zlot przede wszystkim organizatorom, spisali się na medal.
Był to prawdopodobnie jeden z najlepszych zlotów na jakich byliśmy. Wszystko było na medal, żarcie pierwsza klasa (choć na jajecznice się nie załapałem), spanie może w nie najnowocześniejszych pokojach ale było wygodnie, tylko kto przyjechał tam spać :mrgreen: i dość czysto więc nie mam uwag.
Nie wiem co napisać, załoga zlotu był była zaje...sta bawiliśmy się świetnie na torze jak i na rajdzie a o tańcach z Yennefer i Ewą i zangiewem, Margosem nawet nie wspomnę :P rewelacyjne grile i cała otoczka.
Podziękuje jeszcze Harremu za rozśmieszanie mnie do łez, Eff za pogaduchy noca z Mrowką, Margosowi i Yennefer za bibę na półpiętrze z resztą tam byli jeszcze wspaniali Kosaa, Agnieszka, Harry (mój trzeci syn bo Tomas jest drugi z pierwszego małżeństwa :P ), Eff, Izjawa, Marek, marcin.misiek, nad wyraz grzeczny Osarro, dalej Tomas, Ines, Senn, zangiew i Ewa. Izjawa niesamowity tort i śledziki, to było bezkonkurencyjne.
siemionowi muszę podziękować za gadżety które dostałem i za pomysł z gra w boule (chyba tak się to pisze). Wszystkim którzy głosowali na niebieska strzałę w konkursie pięknisia dziękujemy razem z Turbinem, może następnym razem będziemy mieli więcej szczęścia.
Mrówka obiecuje na następny zlot też nawieźć nagród, może i ja coś tam dorzucę :twisted: Dzięki za fajne gadżety Sailowi
Chciałbym podziękować naszemu staremu koledze xROnxowi za dowleczenie nas na zlot, Slaxowi za drut i SyntaXowi za opaskę dla uratowania sondy lambda w Turbinowym roverku. Markowi501 za pogaduchy na parkingu i jeszcze wiktorowicoupe również. Ehh... cała ekipa była fajna. nie gniewajcie się ci których nie wymieniłem ale już paluchy bolą od klepania :mrgreen:

Jeszcze raz dzięki za fajny zlot i do następnego.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 18, 2017 22:52   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
WiktorCoupe 



Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 59



Wysłany: Pon Cze 19, 2017 07:01   zlot

Miło takie nowiny z rana czytać,dziękuję.Ja także dziękuję wszystkim uczestnikom za miłe towarzystwo i biesiadę,organizatorom=wszystkim'za perfekcję,bo wszystko zagrało
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4528
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 10:32   

Wielkie podziękowania dla organizatorów a wspaniałą imprezę, tor i rajd oraz wybór świetnego miejsca, a dla wszystkich uczestniczących za towarzystwo i super rywalizację na torze i rajdzie. :)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Cze 19, 2017 13:27   

Zlot był mega mega :grin:
Wielki szacunek dla zarządu za organizację i trochę smuteczek że Łodziacy wycofali się, ale rozumiem i dajmy szansę nowym. :cool:

Szczególne podziękowania dla flow i reszty dziewczęcej ekipy za pomoc ze zorganizowaniem pompy paliwa dla mnie i kolegi.
Jesteście wielkie

Pozdrowienia serdeczne płyną także dla kolegi z zagranicy.
Szacunek że przyjechaliście taki kawał drogi miło się rozmawiało i poczułem się zmotywowany do dalszej nauki języka po tym jak powiedziałeś że mam bardzo dobry akcent.

Dzięki ekipie która pomagała mi w reanimacji Freelka a trochę tych osób było.

Turbin dzięki za wspólny pobyt w pokoju

Podziękowania należą się też obsłudze hotelu.
Zwłaszcza po Gierłachowie tutaj było wiec rewelacyjnie.

Jeżeli kogoś pominąłem to z góry przepraszam.

Mam nadzieję że zobaczymy się w Zatorze Już przestawiam grafik by dać radę :)
Bierzcie dzieciaki ja pewnie przyjadę z chrześnicą bo widzę ze będzie miała towarzystwo.
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 20:38   

Również dziękuję wszystkim za spotkanie, miło spędzony czas.
W szczególności dziękuję tym którzy pomogli szybko ogarnąć samochód po urwaniu wahacza :)

Do zobaczenia ;)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Vigoslaw 




Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 805
Skąd: Pruszcz Gdański

Rover Coupe

Wysłany: Pon Cze 19, 2017 21:29   

Było słabo, beznadziejnie i nigdy już nie przyjedziemy! :P

Organizacja i miejsce super!

Dzięki wszystkim za propozycję dla grzybiarki na rajdzie :twisted:

Na następny postaram się przyjechać Roverem :P

Rozmawiałem ze wszystkimi i wszystkich pozdrawiam!

No i mam nowego kumla Clemensa vel Clausa :mrgreen:

Jak widać zloty potrafią być międzynarodowe.
Następny proponuje w Austrii :wink:

Dziękuję Vig z rodziną i Skilą
_________________
Samochód wybiera się sercem, a nie rozumem :)
 
 
zangiew 




Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 35



Wysłany: Wto Cze 20, 2017 00:37   

:mrgreen: :mrgreen: DZIĘKI ZA WSZYSTKO I WSZYSTKIM BYŁO jak zawsze Zajebiscie!!! i nawet Lepiej :twisted: bo jak wspomnial Sknerko Jedzenie do syta ;) i ZLOT UDANY !!
Pozdrazwiam i do Nastepnego zlotu !! :smile: :mrgreen: ;)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 08:52   

Vigoslaw napisał/a:
Było słabo, beznadziejnie i nigdy już nie przyjedziemy!

Dokładnie! U mnie to samo, moja noga więcej na takim spędzie nie postanie ;)

Miałem nie jechać, jak to ostatnio ja ;) Nie jadę, ale się pojawiam w końcu. Tak naprawdę to Violla mi nie pozwala, ale ja się jej słucham tylko trochę, dlatego nie przyjechałem w czwartek :P

Bardzo fajna miejscówka. W sumie pogoda nie była najgorsza, chociaż na torze następnym razem jadę jako ostatni :P Do tego czasu mam nadzieje, że zostanie zbudowana już klubowa fotokomórka, która będzie startowała i liczyła czas uczestnikom zabaw na torze - do dzieła Sail :)

Baza hotelowa była może uboga, ale za to obsługa hotelu była b. dobra. Ci ludzie byli transparentni. Nie było ich widać, ale jeśli ktoś coś potrzebował znajdowali się obok i służyli pomocą. Podziękowania dla kuchni, za to, że pomimo prawie 2h spóźnienia (przygody na rajdzie) udało im się podać nam ciepły posiłek z dwóch dań.
Jedzenie było naprawdę wyśmienite. Grill był w końcu taki jak być powinien. Każdy mógł się najeść do syta, a tego jedzenia nie ubywało :)

Rajd Huboszy87 ze zlotu na zlot jest coraz lepszy i bardziej wymagający :) Mimo iż trasa miała ponad 100 Km, to zadania, przejazd, mapka były świetne. Pomimo rozbiegania się kilometrów/metrów na początku trasy, udało się prawie skończyć ten rajd. Tym razem się nie udało zdobyć żadnego z 3 miejsc, ale... w przyszłym roku rozwalimy system ;) No chyba, że siemion_ zrealizuje swój plan i zacznie palić jointy przy tworzeniu rajdu :)

Tradycyjnie garść podziękowań: (kolejność nie ma znaczenia)

siemion_ i spółka - za jak zwykle zrobioną na 10 robotę. Szkoda, że część Zarządu się wycofała, ale być może nowo wybrani członkowie okażą się jeszcze lepszymi zarządcami. Być może krzywdzącym będzie mój wpis, ale podtrzymuję swoje słowa, że dzień w którym siemion_ zrezygnuje z funkcji będzie ostatnim dniem tego Klubu :( To jest człowiek orkiestra, któremu potrzeba ogarniętych ludzi do pomocy. Liczę, że nowo wybrani właśnie tacy będą ;)

Nieszka - przede wszystkim za wsparcie dla naszego Prezesa ;) Wiem, że ciężko to znosić na co dzień. Gratulacje za wierszowane pytania do rajdu, co będzie na następnym? Całość jako tekst piosenki, którego realizacja okaże się hitem lata 2018? :)

SyntaX - dziękuję za wsparcie strzykawkowo-wężykowe oraz pomoc z AutoCom w macieja bolidzie. Śmiałem się kiedyś z tych Twoich przygotowań do Zlotu i wożenia wszystkie na pace, ale... jak trwoga to do SyntaX'a :)

Sail - dziękuję Tobie i córce za pomoc w ogarnieniu sprzęgła na rajdzie. Przepraszam, za wycieczkę dookoła jeziora, ale tak nas jakoś wyprowadził w pole GPS :) Gadżet z łódeczką i nickiem super. Mam nadzieje, że wspólnymi siłami uda nam się poszerzyć TOAF'a o kilka funkcji i być może rozbudować go o R45/ZR/ZS/TF :) Twoje prace nad licznikiem w R600 - no chapeau bas ;) Jeszcze raz dzięki.

ADI-Czesci - dziękuję Tobie oraz Twojej ekipie za doholowanie mnie do S10 ;) Udało mi się wrócić bez sprzęgła do domu ;) Dzięki za browarek i za pomoc z kołem pasowym przed Zlotem ;)

mariusz418 - dzięki za podpowiedzi i patent na utrzymanie sprzęgła przy życiu i sugestie związane z tempomatem ADI :)

marcin.misek - dzięki za towarzystwo i pokój. Na serio nie pamiętam powrotu w piątek, także jeśli to nie pigułka gwałtu :) to dzięki za eskortę ;) Rajd też był przedni, mam nadzieje, że w przyszłym roku ogarniemy sprawy lepiej i nie przeszkodzi nam żadne sprzęgło - może będę miał automat ;P

ROHS - no zniszczyłeś system na sobotnim ognisku. Żałuję, że tego nie mam nagranego. Tak sobie myślę, że kiedy Olbrychski był młody - wyglądał właśnie tak jak Ty :) Dla niewtajemniczonych, kiedy zwróciłem ROHSowi uwagę aby nie przeklinał, ten odwrócił się i z pamięci wyrecytował Baśń o Królewnie Pi..dolonie :) Recytował dobre 20 min aż w końcu przestał i mówi... dalej jest głupie, tylko ten początek fajny :rotfl: ;)

GARAGE91 Tomi i Gonia - za ogarnięcie auta przed Zlotem oraz natychmiastowy serwis w naprawie pozlotowej usterki oraz pożyczenie Freelandera na dojazd do domu :)

Pazder? - przepraszam ale nie ogarnąłem nicka. Musisz koniecznie zrobić porządek z układem paliwowym. Pompkę nową już masz, chociaż ta stara jak się okazało wcale nie musiała być niedomagająca. Woź ją w bagażniku bo nie znasz dnia ani godziny kiedy zamiennik wyzionie ducha, a wtedy taka pompa jak znalazł. Wymień wężyk, zmień zaworek i użyj preparatu do czyszczenia układu paliwowego w dieslu. Resztę, ogarniemy przez forum i zdalnie. (chodzi o kolegę marudera, z borodo R75 na blachach PGO :) )

Przepraszam wszystkich tych, którym nie poświęciłem czasu, nie ogarnąłem map i diagnostyki, ale niestety byłem w stresie i myślami jak ogarnę powrót ponad 300Km bez sprzęgła. Obiecuję pomoc zdalną jeśli tylko macie taką możliwość. Komputer, kabelek, program do zarządzania komputerem zdalnie - np. TeamViewer. Resztę ogarniemy.

Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki za atmosferę i zabawę. Jak zawsze jest świetnie.
Podobno szef kuchni był zdziwiony, że co to za Zlot jak nikt się nie bije ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję, do niedługiego zobaczenia ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Remigiusz 




Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7755
Skąd: Podkarpacie

Rover 45

Wysłany: Wto Cze 20, 2017 21:10   

W moim imieniu oraz Clemens'a,

dziekujemy za fajny zlot.
Niestety musiałem wrócić w Sobotę rano z powrotem ale na torze było fajnie.

Podziękowania dla organizatorów czyli głowy, Siemiona :mrgreen:
Harry za naklejki i dogadanie sie o miejsca w hotelu.

Slax, za danie możliwości przejechania się Coupet na torze :D T16 to jednak fajna zabawka nie to jak brudny Diesel :mrgreen:

Vigoslaw z rodzinka , za pogaduchy z Clemensem :mrgreen: i ze znów była Skila :D

sail i emili , dziękuje za pamiątkę. Oraz za zabranie Clemensa do Piotrkowa na czas ! Chłopak do dziś trochę strachu jest :mrgreen:

Raptile, Beatka, maniu48, martynka, Kuba, Syntax, Greg, Marek fajnie bylo znów się spotkać.

flow, fajnie było w końcu poznać koleżankę :wink: ZR bardzo ladny :wink:

Do jesiennego w takim razie :-)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°) Diagnostyka i Chip Tuning Rover/MG Diesel oraz kodowanie pilotów
 
 
 
Matib88 



Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 18:57   

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za to że z tak liczną grupą stawiliście się na XXXI zlocie w Koronowie oraz w miom rodzinnym mieście Bydgoszczy. Miło było Was wszystkich poznać i porozmawiać. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że kolejny zlot bedzie tak samo liczny jeśli nie liczniejszy. P. S. Może uda się coś zorganizować w samej Bydgoszczy przy patronacie Miasta.
 
 
 
eff 




Dołączyła: 17 Wrz 2015
Posty: 100



Wysłany: Sro Cze 21, 2017 22:36   

Dołączę się i ja :)

Wszystkim, którzy przyjechali dziękuję za kolejny udany Zlot.
Fajnie było znów Was zobaczyć. Jak zwykle dodaliście mi mega dużo energii :)

Specjalne podziękowania dla WiktorCoupe - bez Ciebie nie odjechalibyśmy z toru. Na następnym spotkaniu dostaniesz ode mnie wielką paczkę miętusów (co by Ci żona nie podbierała) :mrgreen:

Nie wiem, kto w rezultacie zabrał Nam koła z toru - ale wielkie dzięki!!


P.S. Najbardziej na Zlocie cieszył mnie fakt, że słyszałam wiele dobrych opinii o ośrodku i wyżywieniu. Mogą z Harrym zbić piątkę, bo Nasz strzał w ten obiekt był w 100% dobry :)
Ostatnio zmieniony przez eff Czw Cze 22, 2017 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Sro Cze 21, 2017 23:18   

Skrobnę coś i ja. No to Tomson40075 z rodzinką i prebenny za wspólną i bezawaryjną drogę na zlot ( fruwający kierunkowskaz pominę ) 8)

prebenny dzieki również za rajd i sorki za przerwanie w połowie, za rok pozamiatamy ;)

siemion roverkowy "Owsiak" od A do Z, jak zawsze odwalił kawał dobrej roboty.
Liczę, że żartowałeś z tym jaraniem zioła żeby kolejny rajd byl trudniejszy .

I tu w sumie wszystkim pozostałym uczestnikom. Za towarzystwo i atmosferę.

sail za inspiracje i prezentacje gadżetów ledowych... Mysle ze kiedys zrobię użytek.

No i Tuners gratki za tor... Pozamiatane.

Ośrodek był spoko, pokoje przestronne. Rajd jak zwykle prowadził przez ciekawe okolice , co trasa to odkrywamy jakies ciekawe miejsca i atrakcje.

I koniec końców jeszcze raz WSZYSTKIM dzieki za fajny zlot i do następnego, mam takie male życzenie, oby kolejny zlot byl ew co najmniej takim samym składzie bo na prawdę jest nas garstka, a wszyscy tworzymy fajną zintegrowaną grupę.
_________________
75 Red Edition
 
 
prebenny 




Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2319
Skąd: Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 22, 2017 10:16   

Spoko longer86 - wiedziałem na co się decyduje ;)

To ja już nie będę wymieniał, po prostu dziękuję wszystkim, którzy byli i tworzyli tę atmosferę. Czego więcej chcieć ;)
_________________
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=874423
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 23, 2017 10:37   

Kolejny fajny zlot,
Dziękuję zarządowi, że razem mogliśmy zorganizować kolejny dobry zlot :wink:

Gdyby nie uczestnicy zlotu, to by było beznadziejnie.
No to podziękowania:
Eff- dzięki za zabranie na zlot
Grupa z którą jechaliśmy na zlot czekaliście za nam :wink:
Wiktorcoupe za to ,ze pojechał do Torunia
Syntax za chęci zawiezienia do Torunia
emdzik i Ilona za pogaduchy i przewiezienie "MG"
Senn Za przejechanie się ZS i bonusem w postaci kart płatniczych :mrgreen:
Sknerko, Mrówka za nic :mrgreen: no dobra za rozśmieszanie i pomoc w assistance na torze :)
Turbin nie spinaj się tak, bo nie " wejdziesz" :wink: wtajemniczeni wiedzą o co chodzi i uważaj na 8m liny :wink:
Ines, Tomas, Kosa, Zangiew, Agnieszka, Ewa, Yenn, Margos, Ossaro- za fajnie spędzony czas, ale Oskar jakiś taki inny był...ahhh...te żóny Kosa już coś wie na ten temat :)

Ines- dzięki za pogranie w "ping ponga" , Tomas nie ma łatwo z Toba...szalona ;)

I innym, którzy byli na zlocie, bo bez Was było by bez sensu
 
 
 
sail 




Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 107
Skąd: Częstochowa

Rover 600

Wysłany: Sob Cze 24, 2017 09:39   

To i my pozdrawiamy całą ekipę, organizatorów, władze i każdego klubowicza z osobna, już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania. Dla nas było bomba, jedzenie pierwsza klasa, miejscówka też. Mam nadzieje że uczestnicy zlotu wybaczą mi drobne literówki na żaglach…. ale pamiętajcie że wszystko da się zreprodukować…

Podziękowania dla Yenneffer z Margos oraz MaReK i marcin.misek za kilka podpowiedzi (naprawdę szło nam fatalnie no może poza odnajdywaniem obrazków – ale to zasługa emi).

Zabawy na torze pierwsza liga.. w tym roku widać że T16 rządził ( co prawda narowistość ujeżdżających nie była w stanie opanować spokoju i powagi tunersa – gratulacje jednym słowem)

Wysoko premiowany punkt dla Siemiona, za podział na klasy, uważam że był pierwszorzędny:
kobiety oraz chłopcy… :lol:

Faktycznie Rhos pozamiatał przy ognisku, człowieku nagrywasz coś takiego i sprzedajesz jako „dobranocka dla dorosłych po północy” (aby broń boże dzieci nie słyszały :) - zysk gwarantowany.

Wielkie podziękowania dla slax, maniu48, greg-si, raptile, naprawdę zarażacie pasją do tych motorków… aż chce się w tym wszystkim uczestniczyć…i dalej modyfikować…

Pozdrawiam też Remigiusza, kolejnym razem zrealizujemy nasze pomysły no i przepraszam za Clemens’a po prostu dostarczyłem go na czas :D

Jakkolwiek serdeczne pozdrowienia dla reszty ekipy (eff, Harry, Ines, Tomas, Sknerko, Mrówka, longer86, Wiktorcoupe, emdzik, mariusz418, kosaa, Vigoslaw, SyntaX, Andrews, Senn, prebenny), mamy nadzieję że przy najbliższej okazji miło będzie spotkać się ponownie.

Szerokiej drogi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink