Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Sprzedam Roverka 2,5 benzyna w automacie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: bociannielot
Pią Wrz 22, 2017 11:33
[R75] Sprzedam Roverka 2,5 benzyna w automacie
Autor Wiadomość
daniel18c 



Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 88

Rover 75

Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 18:36   [R75] Sprzedam Roverka 2,5 benzyna w automacie

Posiadam na sprzedaż mojego Roverka 75, który u mnie jest już rok czasu i przejechane 16.000 KM a poprzednio również u forumowicza.
Sprzedaje go tylko ze względu na małą ilość miejsca w środku jak na moje wymagania.

Samochód jest z 2002 roku, silnik 2.5 Benzyna z założonym gazem rocznym, na gwarancji jeszcze przez rok czasu. Spalanie na poziomie 14L w mieście, 12 na trasie.
Przebieg 219.000 KM

Jeżeli chodzi o wyposażenie to tak:

- xenony fabryczne wraz ze spryskiwaczami,
- elektryka szyby przód, tył, elektryczne lusterka oraz elektryczne fotele z grzaniem i z pamięcią
- kontrola trakcji, tempomat, abs
- nagłośnienie harmann kardon,
- komputer pokładowy wraz z wyświetlaczem centralnym
- radio ALPINE 4:3 ze zmieniarką na 6 płyt
- alufelgi 18 cali od MG + opony używane kupione w tym roku (bardzo dobre jakościowo i bieżnikowo, spokojnie będą na przyszły sezon)
- tapicerka skórzana beżowa
- multimedialna kierownica,
- drewniana kierownica,

To chyba tyle, jak coś mi się przypomni to napiszę.

Wszystkie naprawy robione na bieżącą w miare możliwości, sam prowadzę do dzisiaj książeczkę serwisową dla siebie jak i również dla przyszłego nabywcy, wszelkie paragony i faktury na naprawy posiadam.

Ogółem na dzień dzisiejszy wsiadać i jeździć, spokojnie objedzie gdzie chcemy, większość bolączek zlikwidowanych w tym modelu.

Zrobione było:
- pompa abs wraz z łozyskiem (robione dosłownie niedawno)
- uszczelnienie lampy tył (leciało, zauważone bardzo wcześnie)
- wymiana wahacza całkiem niedawno, wahacza prawego, lewy w tamtym roku
- wymienione hamulce przód + tył wraz z klockami ATE - przejechane może ze 1500KM
- wymiana termostatu wraz z rurkami + trójnikiem - bo leciało równo - bolączka samochodu.
- sprawdzona kompresja, idealna na każdym cylindrze
- w tamtym roku wymieniony rozrząd, na obecnym przejechać jeszcze da radę około 20 tyś km,
- wymieniona skrzynia biegów na używkę od Adama z forum, stara szarpała (nieopłacalny biznes z remontem) + zalana Ravenolem, więc do wymiany zostało jeszcze jakieś 25.000 KM
- wymienione wszystkie płyny na czas, olej 10W40 z Castrola Magnatec, do wymiany zostało 3 tysiące KM (wymiana co 10 tyś)
- detailing lakieru oraz regeneracja skór (koszt 850 zł), jak nówki po kompletnym wyczyszczeniu - w marcu
- cały silnik od podstaw robiony w tamtym roku przez poprzedniego użytkownika + zdjęcia z prac dostępne gdzieś na forum (jak będzie trzeba to znajdę)
- wymieniona poduszka pod silnikiem tzw, ósemka
- wymiana katalizatora

To tyle, więcej nie pamiętam a pewnie się coś znajdzie z takich pierdół.
Żeby nie było za bardzo idealnie w samochodzie:
- świeci się check, bodajże sonda lambda, ciężko powiedzieć o co w tym chodzi bo już kilku próbowało. Na 99% jest to winą gazu + chyba 2 mniejsze błędy, jeżdzę z tym rok a każdy rozkłada ręce, ogólnie wszystko jest jak najbardziej okej
- lekkie drgania, prawdopodobnie poduszka silnika albo coś w ten deseń - mam dwie górną i dolną na wymianę, mnie nie chce się już w to bawić.
- trzeba kupić pompkę spryskiwaczy reflektorów, stara się spaliła (kupiona, ale ponoć nie pasuje, dorzucam)
- odchodzące plastikowe boczki - sprawa kosmetyczna, jeżdzę rok i kompletnie mi to nie przeszkadza, trzeba kupić plastikowe zaczepy i naprawić - nawet pod blokiem (kolejna bolączka)

To tyle, więcej grzechów nie pamiętam. Jak coś sięznajdzie, to negocjujcie.

Kwota do negocjacji: 11000 zł + graty do samochodu co mi zostały.
Tyle mnie interesuje, oczywiście przeglad ważny do 06.2018, OC też aczkolwiek nie polecam, druga rata to koszt 1000 zł (niestety wiek robi swoje i podwyżki OC też) - mogę dać namiar do osoby która zrobi bardzo tanio OC w PZU - sam korzystam.

Jak jakieś pytania, to pisać.


A byłbym zapomniał o kontakcie,
Telefon: 799149407,
e-mail: daniel18c@o2.pl lub na forum na PW.

SPRZEDANY
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Wrz 21, 2017 18:36   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink