Forum Klubu ROVERki.pl :: XXXII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl-podziękowania
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
XXXII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl-podziękowania
Autor Wiadomość
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Pon Paź 09, 2017 15:55   XXXII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl-podziękowania

Założyłem zabytkowy wątek podziękowań z racji tego że ponoć antyk już jestem :mrgreen:
No i zakończył się najintensywniejszy zlot odkąd jeżdżę na nie, no nie było czasu na żadne drzemki czy inne przerywniki, szkoda że się skończył.... posiedział bym z wami jeszcze no i potańczył :twisted:
Chcieliśmy z Mrówką podziękować organizatorom za wszystko bo fajnie wszystko zaplanowali i wykonali (no może tylko pokój się nie udał bo łózko było wąskie i Mrówka narzekała że się wyspać nie mogła ale za to mieliśmy telewizor :twisted: )

Bardzo dużą niespodziankę zrobili mi Harry i eff bo kupili mi Freelandera na imieniny :D Kochani jesteście i zrobiliście mi mega niespodziankę.
Generalnie imieniny miałem jak nigdy z tańcami nawet dostałem piwo Roverkowe od prezesa no i tym razem było z kim wypić.
Młodziutka Yennefer :P i Margos dzięki wam wytańczyliśmy się jak na żadnym z dotychczasowych zlotów no jeszcze Zigg i Patryk dzielnie dotrzymywali kroku, mam nadzieję że na następnych zlotach też będziecie mistrzami parkietu.
Zigg fajnie że byłeś i niesamowita frajda widzieć jak cię rajcuje odpalanie i dźwięk V6.
Zangiew i Ewa za wspólne spacery w Skalnym Mieście. A Zangiew miałem ci coś lutować zabrałem manel a ty się nie zgłosiłeś, wstyd :D
Kosaa z Agą za towarzystwo w drodze i cały zlot, fajnie się z wami zlotuje :mrgreen:
Tomas, Maciej, Patryk, Jarek, Lic3nsed i pozostali bo już nie wszystkich pamiętam za pogaduchy na fajce i nad stołem.
Tuners ubawiłeś mnie do łez ganiając Janka po zamku.
Margosowi za podpowiedzi jak robić fotki po ciemku.

Dobra generalnie wszystkim za to ze uświetnili swoją obecnością XXXII zlot klubu wielkie dzięki i do następnego.
sknerko i Mrówka
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Paź 09, 2017 15:55   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Paź 09, 2017 18:36   

To był świetny zlot na którym ciągle coś się działo :)
Dni wypełnione po brzegi atrakcjami, rozmowami i niesamowitymi wrażeniami.
W szczególności pragnę podziękować ekipie która zdecydowała się nie iść na łatwiznę i wybrała trudniejszy szlak ;) ;) Piekne widoki i niezapomniany powrót czeskim busem :mrgreen: :mrgreen:

Nie będę wymieniał osób z osobna bo był by z tego referat.
Już w drodze powrotnej zadałem sobie pytanie - Kurcze jak ja wytrzymam do letniego i sugerowałem kilku osobom by zrobić jakąś imprezkę integracyjną u mnie na wiosnę.
Warunki mam a i robić jest co w mojej okolicy.
 
 
tuners 




Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 1277
Skąd: Kraków

MG ZR

Wysłany: Pon Paź 09, 2017 21:41   

Ok no to jedziemy :D
Szczególne podziękowania dla Prezesa(oraz jego "prawej ręki") i nowego zarządu który stawał na głowie żeby XXXII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl. wrył się w pamięć na długo :d
atrakcji jak na tak krótki i deszczowy weekend ogrom ;D
chylę czoła komisja rewizyjna niema zastrzeżeń :)

Podziękować wszystkim chyba nie zdołam ale niech każdy kto brał udział w tym wydarzeniu wie że jestem wdzięczny :)


Avinle - Za towarzystwo w podróży i przez cały zlot mam nadzieje że tak jak mówiłem Zloty i klimat tego klubu tworzą niesamowici ludzie dlatego trzeba być bo jest świetnie :)

WiktorCoupe Za pogaduchy, wspólną podróż na miejsce i za towarzystwo

eff + Harry
Złoty pociąg odnaleziony ;D
eMdzik + Ilona Za wspólne pogaduchy, przejażdżkę Twoim MustanGiem i ogólne rozmowy :)
sknerko + Mrówka Nie wiem jak to robicie ale ze zlotu na zlot mnie zaskakujecie ;D
maciej Za wspólne tematy z Tobą i kolegą z MR2 ;D
Sintram + Halina + Magdalena Zlot dzięki wam to "truskawka na torcie" :)

Kosaa + Agnieszka Bet + Jar adam_26 + Rafał Miś
Zangiew + Ewa Lic3nsed + Andżelika tomasino + Alicja Za niezliczone ilości rozmów i przelanego alkoholu ;D
bociannielot Człowiek anonymus pokaż się bo nawet nie wiem czy zamieniliśmy zdanie ;D

Zigg Ile to trzeba zjeździć kraju żeby spotkać prawie sąsiada ;D dzięki wielkie za pogaduchy no i oczywiści drogę powrotną i przetransportowanie moich kolejnych części układanki do "czarnobyla" :)

Przepraszam jeśli ktoś nie został wymieniony ale wszystkim składam wielkie podziękowania za wspólne towarzystwo i uczestniczenie w tym niesamowitym klimacie składającym się na Zlot :)


AA no i wielkie podziękowania dla mojego kumpla Janka i Białej Damy z Zamku Książ może kiedyś się uda was złapać i namówić na drina ;D


Do następnego :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Lic3nsed 



Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 5

MG ZR

  Wysłany: Pon Paź 09, 2017 23:48   Podziękowania

A więc i My z Andzią się dołączamy do podziękowań
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Prezesowi za miłe przyjęcie do rodziny Roverków, za mega miłą atmosferę na zlocie, za bardzo dobrze zorganizowany całokształt.

A więc lecimy...
Zangiew + Ewa - za miłe rozmowy przy stole i miłe towarzystwo podczas zwiedzania Skalnego Miasta :mrgreen:
Zigg - za dotrzymanie towarzystwa i pogaduchy podczas dojazdu na Skalne Miasto plus oczywiście chęć zrobienia Nam kilku fotek
Harry + Eff - Za te wasze pozytywne patrzenie na uczestników i pogaduchy
Tuners - za cenne rady w sprawie ZR-a no i ogólnie widać chłopaku że masz pojęcie !! !
SyntaX - za miłe rozmowy przy stole i pokazanie Twoich projektów "Freelków" naprawdę bardzo fajne jest to co robisz i oby tak dalej, takich ludzi potrzeba na tym Świecie
eMdzik + Ilona - Za Świetny klimat dodany dzięki Waszemu "Konikowi" naprawdę świetne auto !
WiktorCoupe - Za miłe wprowadzenie w Wasz magiczny Świat. Za miłe towarzystwo i za te przyjazne nastawienie do Nas
tomasino + Alicja - Za miłe pogaduchy na papierosku
No i wszystkim innym których nie wymieniłem, bo poprostu jeszcze wszystkich nie znam no i nie z wszystkimi miałem okazję porozmawiać
Dziękuję za tą miłą rodzinną atmosfere. No i miejmy nadzieję że do zobaczenia w przyszłym możliwym terminie :)
Pozdrawiam
P.S. planuję zmienić nick docelowo będę "Dżejson"
 
 
sknerko 




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 6617
Skąd: Czempiń/Poznań



Wysłany: Wto Paź 10, 2017 08:06   

tuners napisał/a:
sknerko + Mrówka Nie wiem jak to robicie ale ze zlotu na zlot mnie zaskakujecie
Ale że co? co takiego wyprawiamy?

No dobrze że tuners napisał bo Patryka-Avinle nicku za cholerę bym sobie nie przypomniał
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Wto Paź 10, 2017 10:11   

To jeszcze na koniec anty podziękowanie dl stacji paliw Jar-Tom w Świdnicy.
Po zatankowaniu za 100zł mój niemal nowy silnik kopcił jak w 20 letnim Passacie którego Niemiec pod kołdrą trzymał.

Silnik z przebiegiem 3700km a dziś jak wyjąłem wtryski byłem załamany :| :|
Wszystkie poszły do czyszczenia na maszynie u kolegi.
W całym silniku masa nagaru (Chyba profilaktycznie zmienię też olej)
Zlałem paliwo ze zbiornika - co w takim aucie nie jest łatwe.
Śmierdziało rozpuszczalnikiem :o :o :o Tester pokazał też mega mocne rozwodnienie.
Na szczęście mam FV za to tankowanie i chyba mój mecenas będzie miał kolejne zadanie do wykonania.

Ludzka zachłanność czasem mnie przeraża.
 
 
Harry 


Członek Zarządu


Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 2816
Skąd: Łódź

Rover 200

Wysłany: Nie Paź 15, 2017 21:38   

No to kolej na mnie :)
Dziękuję Eff, Ines, Tomas, za sobotnie zwiedzanie, Tomasowi za świetną zabawę w WARS, a Eff bycie kierowcą, a Ines pilotem :)

Sknerko, Mrówka, Kosaa, Agnieszka, Tuners, Avile, Wictor i inni z którymi sobie pogadałem i się pośmiałem ( przepraszam, że nie wymieniłem wszystkich)

Zangiew i Ewa dzięki za niedzielne zwiedzanie,

Maciej, dzięki za bycie kierowcą na nocne zwiedzanie

Dziękuję Wszystkim co byli na zlocie, bo bez Was nie było by tak świetnej atmosfery
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink